אנדי גריפית 'של קריירה ואימוץ סיפור | insightyv.com

אנדי גריפית ‘של קריירה ואימוץ סיפור

אנדי גריפית 'של קריירה ואימוץ סיפור

אנדי סמואל גריפית נולד ב- 1 ביוני 1926, במאונט איירי, צפון קרוליינה. הוריו היו קרל לי גריפית וג’נבה נאן. המשפחה היתה כל כך גרועה שהם נאלצו לחיות עם קרובי משפחה – הם לא יכלו להרשות לעצמם בית משלהם עד גריפית היה בן 3.  

גריפית היתה נשואה שלוש פעמים. שני הנישואים הראשונים שלו הסתיימו בגירושים, ואז התחתן עם סינדי נייט ב -12 באפריל 1983. הזוג נשאר נשוי עד מותו ב -3 ביולי 2012.

הוא מת בבית בגיל 86.

ילדים מאומצים של גריפית 

נישואיה הראשונים של אנדי גריפית לברברה אדוארדס נמשכו מ- 26 באוגוסט 1949, עד 16 באוקטובר 1972. הזוג אימץ שני ילדים יחד. אנדרו סמואל גריפית, הבן נולד בשנת 1957 והיה ידוע בשם סם Griffith. יזמית נדל”ן, סם נפטרה ב -1996.

בני הזוג גם אימצו את בתם דיקסי נאן. אחרי מותה של גריפית, תיארה דיקסי את אביה כ”מעשית מאוד” ו”משעשעת מאוד”. היא אמרה שהוא מגונן מאוד על שני הילדים, ומרחיק אותם מאור הזרקורים בתקשורת. אחרי הגירושים היא גרה עם אמה. 

גריפית’ טוענת לתהילה 

גריפית עבר לניו-יורק ב -1953 עם אשתו הראשונה והחל להריץ שיר ולרקוד. אחד המונולוגים המפורסמים ביותר שלו, “מה זה היה כדורגל,” שוחרר מסחרית באותה שנה. הוא הפך למוניולוג אורח במופע אד סאליבן בשנת 1954.

אחר כך זכה בתפקידו של ויל סטוקדייל בגרסת הטלוויזיה של המחזה של לוין, “אין זמן לסמלים.הוא ולאחר מכן מועמד עבור טוני על reprising את תפקידו של ברודווי הייצור של “אין זמן עבור סמלים”. גריפית גם זכה במועמדותו של טוני להופעותיו במחזה “Destry Rides Again”. הוא עשה את הבכורה הסרט הראשון שלו ב “פנים בהמון” בשנת 1957.

אבל Griffith הוא הטוב ביותר הידוע שלו של השריף עיר קטנה אנדי טיילור על “אנדי Griffith הצג” מ 1960 עד 1968. הוא היה ידוע גם את התיאור של עורך הדין הדרומי בן Matlock בסדרה “Matlock” מ 1986 עד 1995. כאשר Griffith קיבל פרס בחירה של אנשים עבור “Matlock” בשנת 1986, הוא אמר את התפקיד היה האהוב עליו של כל הדמויות שהוא שיחק. 

אנדי גריפית ‘זכה בפרס גראמי לאלבום גוספל ב -1996: “הבשורה הדרומית הטובה ביותר”, “גוספל הארץ” או “אלבום הבבלגראס גוספל”, “אני אוהב לספר את הסיפור, 25 מזמורים נצחיים”.” הוא היה אז בן 70. 

גריפית הופיע שוב בקליפ למוסיקה כפרית ב -2008 עבור השיר “בראד פייזלי”, “המתן” על אישה.”

הוא זכה במדליית החירות הנשיאותית ב -2005. 

עובדות מהנה

 • אנדי גריפית שיתפה יום הולדת עם מרילין מונרו – הן באותו יום והן בשנה.
 • גריפית בוגר אוניברסיטת צפון קרוליינה בשנת 1949 עם תואר ראשון במוסיקה.
 • הוא ראה עצמו דמוקרט.
 • הוא היה החבר הכי טוב עם דון נוטס עד נוטס נפטר בשנת 2006.
 • הוא היה ידוע בנגינה בגיטרה אקוסטית ובשירת גוספל או מוסיקה עממית.

No Replies to "אנדי גריפית 'של קריירה ואימוץ סיפור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  30 − = 26