חינם Online Speed ​​Dating? כן, יש ב WooMe

חינם Online Speed ​​Dating? כן, יש ב WooMe

בקר באתר האינטרנט שלהם

דרך ייחודית, מהירה, מהנה לפגוש אנשים, WooMe מציעה חינם באינטרנט שירותי היכרויות מהירות לכל מי שמוכן לתמרן באמצעות תהליך הרישום פשוט מאוד שלהם. עם ממשק סקסי, מהירות העברת וידאו מהירה, תכונות חיפוש הגון ומספר הוגן (אבל לא גדול) של משתמשים, הדבר היחיד שבו WooMe חסר הוא היכולת מהירות 'תאריך' יותר מדקה אחת בכל פעם.

סקירה מ WooMe

"WooMe מביא את שיגעון המהירות באינטרנט ומשתרע על מנת לאפשר למשתמשים לפגוש אנשים חדשים לחיות במהירות מהירות, מהנה וללא תשלום.

אין טפסים ארוכים או תיאור פרופיל ארוך, פשוט מצא מפגש שמעניין אותך ופוגש 5 אנשים ב -5 דקות ".

מה כולל חברות

WooMe מציעה לכל אחד, בכל מקום, את ההזדמנות להיפגש עם עד חמישה אנשים אחרים, באינטרנט, באמצעות טכנולוגיית ועידה וידאו חינם. המשתמשים צריכים לספק את המחשב, המיקרופון, מצלמת רשת ורמקולים, אבל WooMe דואג לשאר.

לאחר תהליך רישום מהיר מאוד וממשק חלקלק, חברי WooMe יכולים ליצור ועידת וידאו משלהם או לחפש אחרים להצטרף. יכולת החיפוש אינה מורכבת, אבל היא עושה את הטריק: ברגע שתמלא את טופס החברות, תוצג בפניך רשימה של חברי WooMe שפגישותיהם יתחילו בעוד דקות. ניתן גם לחפש לפי גיאוגרפיה (עד כה רק בריטניה וארצות הברית מופיעות כאפשרויות), מין (זכר, נקבה או מופע משני המינים) ותחומי עניין.

אחד אתה מצטרף מפגש ועידה בוידיאו, אתה גם להציב בתור להיפגש או אנשים לעמוד בתור לפגוש אותך.

כל מפגש נמשך רק רגע, עם איכות קול ווידאו רק טוב כמו האדם משדר את האות. (כלומר: בדוק את מצלמת האינטרנט והמיקרופון שלך מראש). לאחר מכן, תקבל ממשק גרפי שישאל אותך אם היית "woo'd" על ידי האדם שזה עתה פגשת, או לא.

תכונות ייחודיות

WooMe הוא אתר היכרויות, בכך שהוא מנסה להביא אנשים יחדיו כי אחרת לא יפגשו, אבל זה שונה מאוד מ רוב אתרי היכרויות כי זה לא דורש פרופיל להתמלא, שאלות להיות ענה (ההרשמה לוקח פחות מדקה), או כל תוכנה כדי להוריד.

כמו כן, WooMe הוא לא רק עבור היכרויות; זה יכול לשמש גם כדי לפגוש אנשים חדשים עם תחביבים דומים ו / או תחומי עניין.

WooMe עדיין בבדיקת ביתא והוא כמעט חופשי לחלוטין. משתמשים יכולים להיפגש עם כל אדם אחר באתר, אך אם אתה כבר "woo'd", תתבקש לשלם $ 1 כדי לקבל את פרטי הקשר של כל אחד.

אם ניקח בחשבון את גורם הזמן - שבו כל "מהירות" תאריכים לקחת רק דקה - WooMe מיועד במיוחד לדור הצעיר, כי נהנה להשתמש באתרי רשתות חברתיות כמו Facebook ו- MySpace עבור היכרויות מהיר, פשוט כי הם לא שקל על ידי צורך להשתמש בכרטיס אשראי או להשקיע שעות של זמן בדוא"ל הלוך ושוב רק כדי לפגוש מישהו חדש. בגלל זה, רוב המשתמשים WooMe הם גם מתחת לגיל 30.

עלויות חברות

אין עלויות חברות עבור WooMe, ואת הולך על תאריך מהירות באינטרנט עם כל המשתמשים האחרים היא פשוטה, קלה, ואינה עולה אגורה. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל את פרטי הקשר של מישהו שיש לו "woo'd" לך, תתבקש לשלם $ 1 דולר עבור השירות.

בקר באתר האינטרנט שלהם

No Replies to "חינם Online Speed ​​Dating? כן, יש ב WooMe"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2