למעשה פגוש מישהו עם אלה עצות OkCupid

מְהוּרהָר man using laptop

לי אדוארדס / קאיימאג '/ גטי

אז, אתה על OkCupid (המועדפים שלי של כל אתרי היכרויות העליון), אולם מכל סיבה שהיא, אתה נאבק לפגוש מישהו מגניב / אוהב / קרוב לגיל שלך / חמוד / מי רוצה יותר מאשר משהו מזדמן / _______ [ מלא את החסר].

אני מקבל את זה, כי כמוך, הייתי בסירה דומה עם פרופיל היכרויות שלי לאחרונה, ואני גם קיבלתי שאלות רבות מקוראים וחברים בדיוק כמוך עם אותם נושאים על בסיס יומיומי כמעט.

במקום להמשיך את מעגל התסכול, החלטתי לבצע כמה מחקרים, לדבר עם כמה אנשים יותר חכם ממני, לבדוק את הדברים בעצמי, ולדווח בחזרה את הממצאים שלי, tweaking דברים רבים לאורך הדרך כדי לשפר את התוצאות.

עבדתי גם עם כמה קוראים וידיד יקר שאקרא לו * מאט (* לא שמו האמיתי), שעזר לי לראות דברים מהצד השני, כמו גם לראות אם הצביטות והעצות עבדו על פני לוח או רק עבור חלק מאיתנו.

אני צריך גם לציין מתמטיקאי כריסטופר McKinlay של הספר הקטן, אופטימלי קופידון: מאסטרינג ההיגיון הנסתר של OkCupid, כגורם מרכזי בתהליך זה. אני אחלוק היכן אני לווה בכבדות ממחקריו וממצאיו, ומאיפה הוא לקח אותי בדרך אחרת, אך קשורה.

מוכן להתחיל? אתה רוצה כמה שעות על פני טווח של כשבוע כדי להשלים את כל זה על איך לעשות זאת, אם כי אתה יכול לבחור ולבחור לפי הטקטיקות המתאימות לצרכים שלך הכי טוב.

התחל עם פרופיל היכרויות טריים או להשתמש אחד שיצרת בעבר - כל זה עובד באותה מידה בכל מקרה. עם זאת תצטרך חשבון עם OkCupid, וגישה לגירסה מבוססת מחשב במקום רק את היישום. 

02
של 05

למה אתה רוצה לשנות פרופיל OkCupid שלך

למה You Want to Freshen Up Your OkCupid Profile

למה אתה רוצה לרענן את הפרופיל שלך OkCupid.
פיטר דאזלי / גטי

אם יש לך עניין אפס במדע של אהבה ויכרויות, או אם אתה כבר בקי היטב באלגוריתם של OkCupid וכיצד הוא מניות מידע איתך ועם אנשים אחרים באמצעות האתר, אתה יכול בקלות לדלג על סעיף זה ולעבור אל שלב שלוש.

עבור כולנו, בואו נדבר בקצרה על למה ולמה של מה שעשית עד כה עם אתר היכרויות פופולרי, ומה המיקוד שלך צריך להיות מעכשיו ב.

איך החוויה שלך עם OkCupid הולך? האם יש לך שפע של חברים פוטנציאליים או מחזרים, כמו גל בתמונה לעיל, או שאתה רק מחכה "מתאים" מישהו כדי לשלוח לך או להשיב?

אם אתה אוהב אותי, היו לי מספר לא מבוטל של אנשים ליצור איתי קשר עם פרופיל היכרויות הישן שלי, אבל רובם היו מחוץ לטווח הגיל הרצוי שלי (15+ שנים הבכורה שלי), חיו יותר מ -1,000 קילומטרים משם, או חיפשו צורה כלשהי של מערכת יחסים פתוחה.

בעוד אני superpeachykeeno עם polyamory וכדומה, למדתי שאני קווית עבור נטיות מונוגמיות יותר, אז זה היה מקור לתסכול עבור שני אותי ואת האנשים מנסה לתפוס את תשומת הלב שלי.

החבר שלי מאט היה במקום אחר, אבל פשוט מתסכל. רק לעתים נדירות היה מישהו מסתכל על הפרופיל שלו, ובממוצע קיבל 2-5 הודעות או תשובות כל שישה חודשים.

כאשר הוא חלק את זה איתי על משקאות, הייתי המום; זה צעיר נבון במיוחד העובד על דוקטורט, ומי יש לו מזל טוב להיות בראש אטרקטיבי כדי המגף. אמנם הוא קצת מביך עם קריאה להגיב על רמזים חברתיים, הדברים האלה רחוקים מלהיות בעיה באינטרנט (בדרך כלל).

אז הלכתי לעבודה. למה היינו, כמו אנשים אחרים כמונו, כל כך קשה של זה?

נאגט # 1: אלגוריתם OkCupid מגביל את ההתאמות שלך

עם כל שאלה שאתה עונה על האתר, יש אנשים כי למעשה להסיר את תוצאות החיפוש שלך, ואתה שלהם. אלא אם אתה מחפש תת-קבוצה קטנה מאוד של האתר (עוד יותר בהמשך), אתה תראה רק אנשים עם סמנים מסוימים במשותף.

משמעות הדבר היא כי אדם מושלם עבור אולי יש לך תמונה פנטסטית פורסמה לתפוס את העין שלך, ולהתאים לך 97%, אולם בגלל הדרך האתר הוא ההתקנה יהיה לך קשה לחצות באופן אקראי על פני אותם, או אותם אתה.

נאגט # 2: מילים אתה משתמש בפרופיל שלך להשפיע על תוצאות החיפוש

לפני מספר חזרות, אתה יכול להדגיש מילים מסוימות בפרופיל שלך באמצעות סוגריים כפולים סביב מושגים חשובים, כמו זה: [[אני אוהב מוסיקה]]. אנשים שלחצו על המילים האלה היו מודגשים ואז לראות רשימה של אנשים שהיו אותם דברים מודגשת.

אתה עדיין יכול להשתמש בסוגריים אלה (שוב, נדבר על זה יותר מאוחר), אבל רוב האנשים פשוט לכתוב מה מגיע להם כאשר הם נרשמים, ולאחר מכן להשאיר את זה על זה.

למה זה משנה? המילים שבהן אתה משתמש - כולן - ניתנות לחיפוש כעת בצורה כלשהי.

אז מאט היה אזכור של לא מחפשים הורים בודדים, והיה לי על דידי לעיל על polyamory - כי בעוד אני 100% לקבל את זה, אני חושב שזה מתאים יותר עבור אנשים אחרים.

ובכן, בינגו! בשוגג, שנינו היו הפרופילים שלנו להופיע לעתים קרובות יותר מאשר לא בחיפושים שנעשו על ידי הורים בודדים זוגות פולי. 

נאגט # 3: ככל שתעדכן יותר, ככל שתופיע בחיפוש

רוב אתרי היכרויות הגדול ביותר מציעים סוג של תשלום לכל שימוש תכונה למקם את הפרופיל שלך בחלק העליון של תוצאות החיפוש, כמו Match.com ו שפע של דגים.

OkCupid עושה משהו דומה עם ההודעה שלהם Boost תכונה (רק להסתכל על התמונה שלך בצד ימין של הדף בעת סקירת הודעות עבור קישור), אבל אתה יכול לעשות משהו דומה בחינם רק על ידי עדכון הפרופיל שלך באופן קטן אך משמעותי על בסיס קבוע.

התעלם מהפרופיל שלך ופשוט התמקד בניסיון ליצור קשר עם אנשים או כדי לענות על הודעות אימייל, ותוכל להוריד במהירות את תוצאות החיפוש. 

מקרה לדוגמה: כאשר אני לא עושה כלום לפרופיל שלי ולהימנע מהאתר במשך כמה ימים, אני יכול בקלות לראות כי הפרופיל שלי מוחזר בתוצאות החיפוש 150-400 פעמים ביום, בממוצע. לבלות על רבע שעה באתר ולעדכן משהו בפרופיל שלי עם זאת, מקבל לי לראות הרבה יותר מ 1500 פעמים ביום. 

עם tweaks אחרים אני אדבר על בפירוט רב יותר בסעיפים הבאים של מאמר זה, אני בעקביות היה הפרופיל שלי שנצפו עודף של 3000 פעמים ביום, בעוד חבר שלי מאט עכשיו כל כך מוצפת עם תאריך מציע, הוא לקח את הפרופיל שלו למצב לא מקוון.

03
של 05

אתה יודע מה אתה רוצה ב?

מה Do You Really Want From OkCupid?

מה אתה באמת רוצה מ OkCupid ?.
מימי האדון / גטי

אם אתה קורא את שלב שני של How-to, תדע כי מה שאתה כותב בפרופיל שלך משפיע ישירות על מה אנשים יכולים לחפש כדי למצוא אותך. זו הסיבה המיקוד שלך הוא חשוב מאוד בעת שימוש באתרי היכרויות באינטרנט, אבל OkCupid במיוחד. 

בואו ננסה קצת.

אם יש לך פרופיל OkCupid עכשיו, או אפילו אם אתה רק הגדרת אחד למעלה, ללכת ולעשות חיפוש בסיסי. לחץ על דפדוף גפרורים בפינה השמאלית העליונה של המסך לאחר הכניסה, ולאחר מכן לעבור את המסננים שלך לכל מה שתרצה לך, הקפד למיין לפי התאמה%. לחץ על חיפוש, וקח boo מהירה ב שלושת המשחקים הראשונים שלך - אשר מבחינה טכנית צריך להיות שלך% התאמה הגבוהה ביותר באתר.

כאשר התחלתי את התהליך הזה, היו לי אפס גפרורים מעל 80%, ומאט היה רק ​​קומץ מעל 80%. אם זה המצב גם איתך, הכל טוב - אנחנו לתקן את זה בקרוב.

תסתכל על שלושת המשחקים העליון, ואת הפרופילים שלהם. התעלם מהתמונות שלהם עכשיו, רק לקרוא מה הם כתבו.

אני מוכן להתערב איתך שאחד, אם לא כל השלושה, יש לך פרופילים מנוסח דומה לשלך. אני יודע שלי עשה; אחד למעשה היה חמישה ביטויים המדויק שעשיתי (זה לא היה ציטוטים) ושניים היו מוזיקאים דומים רשומים שלהם אוהב.

שימו לב לדמיון זה, ותראו כמה פרופילים נוספים אם יש צורך לראות דפוס - כי יהיה אחד. אולי לכולם יש קעקועים, או אהבה מוסיקה חיה. אולי הם כולם מבוגרים ממך, או של גזע מסוים. אין צורך לכתוב שום דבר למטה, רק לשים לב. 

זה צריך להיות די ברור לך מהר מאוד שיש דפוס כאן, וזה נהדר! העניין הוא, האם זה דפוס אתה מרוצה? סביר להניח שלא, אחרת לא תהיה כאן. אז מה הצעד הראשון בשינוי זה? להבין מה אתה רוצה.

קל יותר לומר מאשר לעשות, אני יודע, אז בואו נתחיל עם כמה כללים: אתה יכול רק 2-3 דברים, הם חייבים להיות מכריע בשבילך, והם צריכים להיות לכמה איכשהו. דברים אלה יכולים בקלות לשנות, אז פשוט להשתמש בכל מה שעולה בראש בראש.

התחלתי עם אנשים בתוך טווח גיל חמש כי כמו נשים מפותלות, ו משותף עניין מסוים. מאט בחר נשים עם סוג גוף מסוים גזע עם כפוף יצירתי חזק.

היו לי אנשים לבחור לסבית בלבד חקלאים בתוך 50 קילומטרים, גברים מתחת לגיל 30 המבקשים נישואים שקוראים בלהט, ו 40 נשים משהו כמו גברים בכושר כי הם overweight עצמם. באמת, השמים הם הגבול כאן - אתה מחליט מה אתה רוצה. 

עכשיו שיש לך רשימה כללית, בבקשה לכתוב את זה ולשים אותו ליד המחשב למשך שארית תהליך זה. אתה רוצה להתייחס אליו לעתים קרובות כדי להישאר ממוקד, או לשנות אותו ולהתחיל שוב אם אתה מוצא הרצונות שלך להתפתח. 

04
של 05

כיצד לענות על שאלות

תשובה Questions on OkCupid

איך אתה עונה על שאלות OkCupid ?.
ג 'סטין לואיס / Getty תמונות

בין אם יש לך פרופיל חדש או ארוכת שנים, אתה הולך רוצה לבדוק את השלב לפני זה לפני שעבר (אתה יודע מה אתה רוצה על OkCupid?). ההיגיון הוא פשוט: אם אתה רק לענות על שאלות nilly-willy, תקבל תוצאות דומות. אתה באמת רוצה לפגוש מישהו, נכון?

עם רשימה של 2-3 חייב שיהיו ביד, להיכנס בחזרה OkCupid, ולמצוא את הפרופיל שלך (בדרך כלל יש קישור בחלק העליון של כל דף). לחץ על שאלות, ולאחר מכן חפש את הלחצן בצד ימין שאומר 'נקה את כל התשובות' ולחץ עליו. אלה מכם עם פרופילים חדשים יכולים כמובן לדלג על שלב זה. 

למה אתה מסיר את כל התשובות שלך, תשובות שבילית שעות סביר לטפח? הם חלק עצום של אנשים למה אתה רוצה לפגוש לחמוק לך, ולכן אנחנו מתחילים מאפס.

* הערה: אני מקבל הודעות דוא"ל נוספות על שלב זה יותר מכל דבר אחר. בבקשה, עזוב. אלה רק שאלות. אם אתה באמת רוצה לפגוש מישהו מדהים, אתה צריך לעזוב את כל מה שלא עבד בעבר. 

הודעות כדי לומר את זה לא עובד - אבל - דילגת על שלב זה, יהיה לי reaffirmming כל מה שיתפתי כאן. אם מסיבה כלשהי אתה לא יכול לעזוב את השאלות, להתחיל פרופיל אחר.  

עכשיו, בואו נתחיל לענות על כמה שאלות, ללוות בכבדות מן הטקטיקות המשותפות קופידון אופטימלי: מאסטרינג ההיגיון הנסתר של OkCupid. 

קריטריונים למענה על שאלות

דע כי רוב השאלות המוצגות אינן רלוונטיות עבורך וגם התאמה פוטנציאלית, ולכן אתה רק לענות על שאלות איפה הם באמת תוצאה, הם המפורטים במפורש על גיליון DANDY שימושי שלך אתה פשוט עשה, ואיפה אתה יכול " לזרוק "תשובה אחת, כי אתה יודע מעט מאוד אנשים שאתה מעוניין היה אי פעם לבחור את התשובה. הדרך הטובה ביותר שאני יכול להסביר זאת היא לעשות זאת על ידי דוגמא.

דוגמה: באיזו תדירות אתה שומר את ההבטחות שלך?

רוב השאלות באתר הן כן / לא, או להציע ארבע אפשרויות לענות. נסו להתמקד בשאלות עם ארבע אפשרויות במידת האפשר (במקרה זה, הוא).

אם השאלה היא כן / לא שאלה, אתה רוצה לחשוב ברצינות על זה, ואם זה משהו שאתה חייב להיות במשחק. שאלה אחת בשבילי - האם אתה באמת לענות על כל שאלה לגבי ההיסטוריה המינית שלך כי שותף יכול לשאול? - הוא כן, ואני רוצה מישהו שאני מתאימה עם לומר כן עם ודאות מוחלטת, אז עניתי כן, יקבלו רק את אלה שעונים כן, ולאחר מכן סימן את השאלה כמו חשוב מאוד.

אם השאלה מציעה ארבע אפשרויות, כגון אחת הבטחות, לבחור את התשובה שלך. לאחר מכן, בחר שלוש מתוך ארבע התשובות האחרות שאתה יכול לחיות עם ההתאמה הפוטנציאלית שלך, ולאחר מכן בחר 'חשוב מאוד'. שוב, זה חייב להיות מאוד חשוב לך, אז פשוט לדלג על כל דבר זה לא רלוונטי.

למה אנחנו עושים את זה? מקינליי מסביר את זה יותר טוב מאי פעם הייתי אופטימלית קופידון, אבל בקיצור, אתה רוצה להתאים עם המספר הגבוה ביותר של התאמות פוטנציאליות, תוך עדיין לסנן את מי שמתאים הקריטריונים של מישהו אחר מושלם. 

חזור על עשר שאלות

וואו באמת? כֵּן. עשר שאלות. אתה הולך למצוא מהר מאוד שאתה מדלג על שאלות יותר ממה שאתה עונה, וזה בסדר. עבור רוב האנשים, זה ייקח 100 או יותר שאלות כדי למצוא עשר כי אתה יכול ורוצה לענות באמצעות הקריטריונים המפורטים לעיל. אתה מוזמן לקחת הפסקה לאחר שמצאת את עשרת הראשונים שלך, כי זה צפוי לקחת לך שעה או יותר.

התחל חיפוש

כשתהיה מוכן להמשיך, חפש את ההתאמות שלך לפי אחוז בטווח הגילאים הרצוי ובאזור. אתה בהחלט לראות אנשים שמעולם לא ראית קודם, וזה נהדר! 

כמו בשלב שבו הבנת את מה שאתה רוצה שותף, לך להסתכל על הפרופיל של הדף שלך. שים לב לכל המילים או המושגים שיש לך להדהד איתך, ולכתוב אותם ליד הרשימה שלך.

לאחר מכן, עבור אל השאלות של התאמה זו (עיין בחלק העליון של הפרופיל שלו, ולאחר מכן לחץ על 'שאלות' או 'שניכם' - זה תלוי ב- Match% שלך לגבי מה שאתה רואה), וסנן על ידי 'לא נענו'. עכשיו לך למצוא 2-10 שאלות שלהם כי להדהד איתך, ולענות להם באותו אופן. אם יש להם רק כמה שאלות ענה, לחזור לעשות את אותו הדבר עם המשחק הבא ברשימה שלך.

לשטוף, לחזור

כל 5-10 שאלות אתה עונה, להפעיל מחדש את החיפוש שלך על ידי התאמה הטובה ביותר, ולעבור את התהליך הזה שוב. למה? שוב, עיין אופטימלי קופידון לפרטים; בקצרה, השאלות שיוצגו לך ישתנו בהתאם לאופן שבו אתה עונה, ואתה רוצה שליטה על מה שאתה משתף.

כשמחקתי את כל השאלות שלי ועברתי את התהליך הזה, זה לקח גם אותי וגם חברות שלי גינאה בשבוע בערך עם השקעה של 15-20 דקות ביום כדי להגיע 100.

זו גם המטרה שלך: 100 שאלות ענו. תוכל לראות עם כל חיפוש שאנשיך נתקלים בשינויים (במקרים מסוימים, באופן דרמטי), וכי מילות מפתח מסוימות מופיעות לעתים קרובות יותר מאחרות. שמור על לשים לב המילים האלה, במיוחד אם הם חשובים לך.

05
של 05

סופי נוגע כדי להפוך את פרופיל OkCupid

למעשה פגוש מישהו עם אלה עצות OkCupid

דימיטרי אוטיס / גטי

עכשיו שיש לך להבין מה אתה רוצה וענו על שאלות ספציפיות על OkCupid, אתה מוכן לעשות כמה tweaks הסופי לפרופיל שלך כדי לנצל את כל העבודה שאתה מכניס את זה. 

קבל כמה תמונות יוצא דופן פורסם

זה מעשה איזון מסובך, התמונות האלה. אתה רוצה משהו בבירור מייצג את הפנים שלך כדי לפגוש את תנאי השירות של האתר, בתוספת זה עושה הבדל עצום כאשר על היישום מחפש המקומיים.

חשוב יותר, אם כי, אתה רוצה משהו שמראה את הייחודיות שלך לעולם, בעוד עדיין במהירות ובקלות הצגת מי אתה פיזית כדי להתאים פוטנציאליים. תמונה זו חייבת להיות גם לאחרונה (כלומר, בשלושת החודשים האחרונים) ולהציע משהו להתחיל שיחה. 

תמונות מעולות מחייבות אותך לחגוג עם חברים או לבוש לאירוע מיוחד, לעשות משהו שאתה אוהב לשחק כמו מכשיר או להשוויץ משהו שעשית, או כי showcases טיול האחרונות או ניסיון זה אומר הרבה לך.

זה המקום שבו החברים והמשפחה שלך מגיע שימושי מאוד: לבקש מהם לקחת תמונות רבות, רבות לך בפעם הבאה שאתה בחוץ, ולאחר מכן יש להם לשלוח אותם אליך. בחר אחד שנראה דינמי, עדיף שבו אתה מחייך, ומכניס אותך באור חיובי, ולאחר מכן לכתוב את זה.

לא משנה מה אתה עושה, לשים אחד חדש בהקדם האפשרי, ולהמשיך לשנות את זה כאשר תמונה טובה יותר עולה. (זכור, שינוי הפרופיל שלך = טוב!)

השתמש מילות מפתח אלה

נמאס לי על מילות מפתח אלה במספר מקומות במקומות המאמרים האלה, ומסיבה טובה: המילים האלה משפיעות על מי שאתה רואה, ומי רואה אותך בחיפוש.

לכן, קח את המילים האלה שיש לך הידור, נמצא פרופילים אחרים, וזה אומר משהו לך ולהוסיף אותם פרופיל היכרויות מקוון משלך.

מחק את כל מה שאתה לא אוהב, רוצה להימנע, או לבוא שלילי על בתורו - אחרת תוכל למשוך אנשים מחפשים אותו בתורו, כפי שאני וחברי מאט עשה לפני שכתוב.

** אם אתה עושה דבר אחד בלבד מ-כיצד לבצע זאת, אני ממליץ בחום על כך. **

זה תהליך מתמיד

בשלב זה, אתה הולך להיות מספר משמעותי של אנשים שאתה מתאימים עם 80% או יותר - פנטסטי!

דע שתרצה לשוב ולעיין בכל פעם מחדש, ולעיין בשאלות של אנשים בכל פעם שאתה מסתכל על פרופיל חדש כדי לראות היכן אתה חולק על משהו.

בעוד שתצטרך לחכות 24 שעות כדי לשנות את התשובות שלך (אלא אם כן אתה מוחק הכל ולהתחיל מחדש), אתה רוצה לערוך או לרענן דברים כמו שאתה נתקל בדברים שגורמים לך ללכת, "המממ". 

הן עבורי והן עבור ידידי מאט, צמצמנו את מספר האנשים שמחוץ לענייננו ופנו אלינו באופן דרמטי (במקרה שלי, כמעט אפס), עם זאת, שנינו הבחין מקבל תגובות ותאריכים עם אנשים שהיו ממוקדים יותר על הגישה smorgasbord מאשר למעשה היכרויות מישהו, או בניית מערכת יחסים. ציוץ מהיר שתי התשובות שלנו כדי לשקף את זה במשך כמה שבועות עשה הבדל עצום באיכות התאמות כמעט מיידי.

הישאר בראש

כדי להישאר בחלק העליון של תוצאות החיפוש של כולם, אתה רוצה לעדכן את הפרופיל שלך בכל פעם שאתה נכנס ל OkCupid. אם אתה לא יכול או לא רוצה לקחת את הזמן לעשות את זה, האתר מציע תכונה זולה כדי לקבל את הפרופיל שלך יותר צפיות בדף עם תגובה דומה. 

איך התנהגת?

אוף! ברכות על הפיכתו לסוף מאמר זה, אני יודע שזה היה אחד ארוך. יש לקוות, יש לך קצת מידע יקר כי סייע לך למצוא טוב יותר, גפרורים יותר מיושר עם כל מה שאתה מחפש בחיים היכרויות שלך. אני אשמח לשמוע איך זה עבד בשבילך, וכל הצעות נוספות או הערות שיש לך: מה עבד בשבילך?

No Replies to "למעשה פגוש מישהו עם אלה עצות OkCupid"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 + = 47