מבצע סגול NMFA הצעה חינם במחנה קיץ לילדים צבאיים

מבצע סגול NMFA הצעה חינם במחנה קיץ לילדים צבאיים

הודות לארגון המשפחתי הצבאי הלאומי (NMFA), ילדים צבאיים בגילאי 7 עד 17 יכולים להשתתף במחנה קיץ ללא תשלום במשך שבוע, במסגרת מבצע "מבצע סגול" של NMFA.

הגשת בקשה למבצע "מחנות סגולים"

בקשות מתקבלות בדרך כלל בחודשים פברואר ומארס. עבור התאריכים הספציפיים, בקר בדף השאלות הנפוצות של Operation Purple. יש בסך הכל 29 שבועות של המחנה ב 24 מקומות (מספר מיקומים יש מספר שבועות) ברחבי ארה"ב.

תהליך הבחירה נעשה על בסיס אישי, לא הראשון לבוא, שירת הראשון. תקבל הודעה על שישה שבועות לאחר סגירת יישומים.

כדי להבטיח שכמה שיותר ילדים יגיעו לחוות מחנות סגולים, ילדיכם יוכלו להשתתף במחנה אחד בלבד בכל קיץ.

המחנה עצמו חופשי. עם זאת, תחבורה לֹא מכוסה, כך NMFA ממליץ לך לפנות למחנה הקרוב אליך. בנוסף, יהיה עליך לשלוח "להחזיק את המקום שלי" פיקדון להחזר של $ 25 לכל ילד (50 $ לכל משפחה לכל היותר). אתה תקבל את ההמחאה בחזרה ברגע שהילד שלך יבדוק במחנה.

מכיוון שהחלל מוגבל ולכן ילדים רבים רוצים להשתתף במחנה, אם יתברר כי הילד שלך חייב לבטל, תצטרך לתת את האתר הספציפי לפחות שלושה שבועות הודעה מוקדמת. אם אינך נותן הודעה או שהילד שלך הוא אי-הופעה, תאבד את ההפקדה שלך,ועוד,ייאסר על ילדיך להשתתף במחנה מבצע סגול בעתיד.

מי הולך למבצע מחנות סגולים?

ילדים בשירות פעיל, שמורת, ושומרי שירות של גנרל מכל סניף של הכוחות המזוינים של ארה"ב מוזמנים להגיש מועמדות.

על פי ה- NMFA, ל -43% מהילדים הלוקחים חלק במחנות סגולים יש הורה שנפצע, חולה או נפגע. ארבעים ושבעה אחוזים של החניכים היו לפחות הורה אחד לפרוס ב -15 החודשים האחרונים.

ילדים שהשתתפו במחנה מבצע סגול בעבר זכאים להשתתף שוב, אך עדיפות ניתנת תמיד לילדים שמעולם לא היו או שיש להם הורה פרוס או פצוע.

יותר מאשר כיף בשמש

פעילויות חוצות, חבלים קורסים, טיפוס קירות, הרפתקה אחרים הם רק חלק קטן של מה החניכים ניסיון. באמצעות מבצע סגול, ילדים צבאיים ילמדו כישורי מנהיגות והתמודדות כדי לעזור להם להתמודד עם הנושאים הייחודיים של משפחות צבאיות.

לכל מחנה יש תכנות ייחודי משלו. תוכל למצוא מידע מפורט, כולל מיקום, פרטי קשר, תאריכי הפעלה וגילאי החניכים המקובלים בדף התוכנית של NMFA.

על מבצע סגול

המבקשים לתת לילדים צבאיים לברוח מהלחץ של מלחמות ופריסה, מבצע סגול הוקם בשנת 2004. מאז, יותר מ -30,000 ילדים צבאיים השתתפו במחנות הקיץ.

עודכן על ידיארמין ברוט, יולי 2016

No Replies to "מבצע סגול NMFA הצעה חינם במחנה קיץ לילדים צבאיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 71 = 81