אתה צריך להירשם עם Match.com?

אתה צריך להירשם עם Match.com?

אחד האתרים היכרויות הגדול ביותר סביב היום, Match.com יש חברות ענק, כמו גם הרבה פעמונים ושריקות למצוא רק באתר שלהם. אבל בלי דרך הגון לסקור את השירות לפני ההרשמה, האם האתר באמת שווה את זה? קרא על הסקירה המומחה שלי Match.com וחוות דעת.

סקירה כללית מ- Match.com

"בשנה שעברה לבדה, יותר מ -500,000 סינגלים מצאו קשרים משמעותיים באמצעות הפרסומות המקוונות של Match.com ומודעות הסינגלים.

Match.com חלוץ את תעשיית היכרויות באינטרנט, משיקה בשנת 1995 את שירות היכרויות המוכר ביותר בעולם, וכיום משרתת יותר מ -15 מיליון סינגלים ב -240 מדינות ".

מה כולל חברות

Match.com יש תקציב בריא מאוד עבור tweaks ותכונות, וזה ברור ברגע שאתה לוחץ על קישור לבקר באתר. פריסה snazzy, קל לשימוש תכונות החיפוש ומגזינים רבים, עלונים ועמודות ייעוץ סביב את האתר כבר ריבה ארזה.

מה שמעניין יותר, עם זאת, הוא מה האתר לא צריך: צ 'אט או הודעות מיידיות תכונות. כמו כן, חברים חופשיים לא יכולים להסתכל על הפרופיל של מישהו אחר הרבה פחות תשובה לחבר ששילם להם דוא"ל מבלי לשלם את התשלום החודשי. אתה יכול להציץ קצת אחרי יצירת פרופיל (שנקרא 'דיוקן'), אבל לא תוכל להגיע רחוק מאוד מבלי להפוך חבר מנוצה. עם שום דרך אמיתית להציג את האתר מבלי לתפוס את כרטיס האשראי שלך, אתה רוצה לקרוא את תנאי השימוש במלואו (אשר עדיין לא צפויים מאוד) לפני ההרשמה.

(ראה: אתר הכרויות Fine Print לקבלת מידע נוסף, כמו גם הערה שלי להלן).

תכונות ייחודיות

זה המקום שבו Match.com מצטיין הרבה מעל ומעבר רוב אתרי היכרויות אחרים היום. המאפיינים המיוחדים שלהם עולים על מספרם הרגיל - עד כדי כך שאין מספיק מקום לרשום את כולם. מספר נבחר בזמן הפרסום, הם:

  • MatchWords ™: בדומה למילות המפתח המשמשות במנוע החיפוש המועדף עליך, משתמשים יכולים להגדיר רשימה של מילים שמשתמשים אחרים יכולים לחפש אותן. תוכל גם לקבל רשימה של כמה מ- MatchWords ™ שנוספו לאחרונה והכי פופולריים ביותר כדי להתחיל.
  • Match.com פלטינום ™: שדכנית אישית, מקצועי זמין עבור משתמשים שאין להם זמן לעשב באמצעות הדיוקנאות על Match.com.
  • MindFindBind ™ עם ד"ר פיל: עבור אלה הזקוקים לסיוע להתחיל לעבוד עם היכרויות מקוון, תוכנית החודשי הבלעדית של ד"ר של פיל ילווה אותך כיצד לקבל את דעתך מוכן עד כה, איך למצוא מישהו מושלם, ואז איך כדי קשר / לאגד אותם לאורך זמן.

עלויות חברות

למרבה הצער, החברה שומרת על מבנה התמחור שלהם מוסתר למדי, וזה לוקח קצת חיפוש כדי לגלות בדיוק מה את שכרם ואת התנאים הם; לדוגמה, הדף 'תנאי חיוב' מופיע ריק ועמוד ההרשמה שלהם אינו מזכיר עלויות קשורות. הקפד לקרוא את האותיות הקטנות לפני שאתה נותן לאתר שלך (או כל אתר היכרויות מקוון) את כרטיס האשראי שלך, שכן זה נוהג רגיל לחייב אוטומטית חודש נוסף (או לפי החבילה שבחרת קודם לכן) לאחר תקופת השירות שלך הסתיימה.

עם פרסום, כרגע החודשי נע בין $ 16.99 - 23.99 / month דולר, עם עלויות נוספות עבור חלק מהתכונות הייחודיות שלהם. הם מקבלים ויזה, מאסטרקארד, ולאחרונה לשלם פאל כשיטות התשלום.

השורה התחתונה על זה

האם אוכל להשתמש ב- Match.com כדי לפגוש מישהו? זה החלק המסובך בשבילי. השתמשתי ב- Match מאז היווסדה (שהיה למעשה אתר מסווג, אבל זה עוד מאמר), אך לא פגשתי ממנו נשמה אחת יותר מעשור.

עכשיו, הלקוחות שלי, קוראים וחברים יש, ורבים מצאו אהבה ואפילו נישואין דרך האתר. מכל סיבה שהיא, לא. יש לי בעיה אפס מתחיל שיחה עם מישהו, או משיכת פוטנציאל מעניין על כל אתר היכרויות אחרים, זה רק התאמה. למה אני חושבת שכן?

גיליתי כי עבור אנשים כמוני שיש להם טווח גיל מסוים סוג שהם מעדיפים (הגיל שלי או + / - 5 שנים), לקבל כמה להיטים כאן.

למה? המשחק אוהב לספר לך איזה טווח גילאים נמשך אליך ביותר - שבמקרה שלי מורכב בעיקר מגברים מבוגרים בהרבה. אני משנה את ההגדרות, ואני עדיין מקבל הרבה אנשים מבוגרים. אני משלם, אני מקבל הרבה אנשים מבוגרים. אני פונה לגברים בגילי, ונאדה. רוכסן. דיברתי עם נשים אחרות באמצע שנות ה -30 לחייהן, שהיו להן חוויות דומות, אז אולי זה העניין.

כך. האם אני ממליץ על Match.com? כן. הייתי אומר שזה טוב, בחירה מוצקה אם יש לך את הכסף, ואני בהחלט ממליץ על App, כמו גם את האירועים האישיים שלהם (חפש "Stir אירועים" באתר). עבור אלה עם צרכים ספציפיים לגבי גיל, דת, או עם אורח חיים אלטרנטיבי היכרויות, הייתי כנראה ממליץ על אתר היכרויות נישות יותר במקום, או לפחות אחד המאפשר לך לבחור סמנים אלה עם כן סופי או לא.

מוכן להירשם? קנה ישיר. רוצה יותר אמיתי אתר היכרויות ביקורות? הירשם לניוזלטר.

No Replies to "אתה צריך להירשם עם Match.com?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 + = 31