הנה טיפים על להישאר מחובר עם הילדים מ Long Distance | insightyv.com

הנה טיפים על להישאר מחובר עם הילדים מ Long Distance

הנה טיפים על להישאר מחובר עם הילדים מ Long Distance

ג’ולי ואני יוצאים זמן קצר לנסיעה לשיקגו לבקר את בננו, כלתנו ונכדתנו במשך שבוע. לחיות כמה מדינות משם היה אתגר עבור כולנו, אבל במיוחד עבור סבתא וסבא שמתגעגעים לנכדתם בת השנה נורא. ובעוד אני לא חוויתי באופן אישי להיות מופרדים מילדות קטנות שלי על ידי קילומטרים רבים, אני יכול לדמיין את כאב הלב כי האבות חייבים להרגיש, אם הם גרושים, בצבא, או מופרד אחרת מן הילדים.

אז מה אבא (או סבא) לעשות מי גר במרחק גדול מן הילדים? אני quizzed מספר חברים על האתגר הזה כדי להישאר קרוב רגשית בעוד רחוק זה מזה פיזית, ויש לי הוסיף כמה רעיונות שלי על הצעות אלה לשמור על קשר.

להושיט יד ולגעת בהם בטלפון

שיחה קבועה בטלפון היא דרך נפוצה וחיובית להישאר בקשר. יש לנו טלפון סלולרי עם לילה ללא סוף, דקות של סוף שבוע ומרחקים ארוכים בחינם, אז אנחנו בטלפון באופן קבוע עם הילדים הרחוקים שלנו ואת נכדתנו. בכל יום ראשון אנחנו מקפידים להתקשר ולדבר איתם. זה היה מסורת שהתחיל אבא שלי כאשר המשפחה הצעירה שלנו התגוררו במרחק של 1500 קילומטרים מהבית. בטלפון אפשר לשמוע קולות קוליים ורגשות שאתם מאבדים בצורות אחרות של תקשורת. לאחר יום קבוע של השבוע ואת הזמן של היום להתקשר יכול לעזור לבנות קצת ציפייה לשיחה.

קח ושתף דיגיטליות יריות

תמונות יכולות לעזור לבני משפחה רחוקים לשמור על קשר. בין אם הם נשלחים בדואר אלקטרוני או פורסמו בדף תמונות משפחתיות, תמונות דיגיטליות יכולות לקבל תמונות הלוך וחזור בקלות ובזול. ואם אין לך מצלמה דיגיטלית, אתה תמיד יכול לקחת תמונות רגילות, יש הדפסים כפולים עשה, ולשלוח אותם הלוך ושוב גם כן.

אם כבר מדברים על דואר אלקטרוני

מצאתי את הדרך הטובה ביותר לתקשר עם הקולג ‘שלי בגיל מבוגר הולך לבית הספר הרחק מהבית היא באמצעות דוא”ל. אני מנסה לשלוח לה כרטיסי דואר אלקטרוני מעת לעת, רק כאשר היא פחות מצפה להם, ולשלוח אופטימי “מה חדש בבית” דוא”ל כל שבוע או שניים. אנחנו עדיין מדברים בטלפון, אבל דואר אלקטרוני מוסיף מימד נוסף למערכת היחסים שלנו.

פונדר גלויות

אחד הדברים שאנשי הקשר שלי אמרו על גלויות הוא שהם מהירים, קלים ומהנים. יש להם את המגע האישי של פתק בכתב יד, אבל הם גם לא צריכים להיות ארוכים ומעורבים. הם כיף במיוחד כאשר אתה נוסע עבור עסקים או הנאה לבוא מכל מקום שבו אתה נמצא.

וידאו יכול להיות כיף

בשעה Christmastime, המשפחה שלנו עדיין בבית עשה וידאו לנכדה שלנו. קנינו לה כמה ספרים לחג המולד, ואז כל אחד מאיתנו עשה את זה בתורו לקרוא את הספרים על וידאו בשבילה. עכשיו, כשאמא שלה מוציאה את אחד הספרים, היא שמה את הסרטון ויכולה ללכת יחד עם סבא, סבתא או אחד הדודים או הדודות כפי שהם קוראים לה. שילוב תמונה עם קול יכול באמת לעזור לילדים להרגיש קרוב ומחובר איתך.

מתנות הפתעה

אחד החברים שלי מנסה למצוא תכשיט קטן (בעל חיים ממולא, כרזה, גרביים חמודים) ולשלוח אותו עם פתק כל חודש בערך לבת שחיה הרחק.

זה לא חייב להיות יקר, וזה תמיד הפתעה נעימה בשבילה.

קח את הספר

אחד החברים שלי הזמין ספר טלפונים מהקהילה שבה הילדים שלו חיים (או שאתה יכול למצוא מידע באינטרנט) והזמנות פיצה או מוצרים טובים אחרים להישלח לילדים שלו. אהבתי את הרעיון הזה כי זה היה קל ויצירתי, ומאפשר לילדים יודעים שאבא חושב עליהם באופן קבוע.

לא משנה מה האסטרטגיה שלך, להישאר בקשר כאשר אתה רחוק חשוב עבור אבות וסבים. היחסים שאתה בונים תחת בנסיבות פחות אידיאלי יהיה לתקשר את האהבה שלך ודאגה כל השנה.

No Replies to "הנה טיפים על להישאר מחובר עם הילדים מ Long Distance"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    34 − = 27