אתר היכרויות לזוגות לפגוש זוגות אחרים … קראו Kupple

אתר היכרויות לזוגות לפגוש זוגות אחרים ... קראו Kupple

אתר היכרויות - לזוגות? כן, וזה היה בסביבה די הרבה זמן (ממה שאני יכול לספר, מאז 2007). תחשוב על זה - יש לך מצמידים, ורבים מהחברים האחרים שלך עדיין בודדים. האם אתה באמת רוצה להגיע לבר עם כל סוף שבוע, או שאתה מעדיף לבלות את רוב הזמן שלך עם אחרים, זוג, חברים? רוב האנשים מעדיפים את השני על לשעבר, ולכן "אתר היכרויות" כמו Kupple נולד.

עם זוגות של כל האוריינטציות בארה"ב, בריטניה, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד, Kupple יש את בסיס המשתמשים הגדול ביותר של כל אתרי היכרויות זוגות. הוסף את העובדה כי האתר הוא עדיין בחינם ויש לו תכונה מעניינת או שתיים (כמו להיות מסוגל לכתוב רשומות בלוג על כל פרופיל של זוגות אחרים), Kupple עושה את זה כדאי לך לנסות אותם.

סקירה כללית של Kupple

"לא משנה כמה אתה נהנה מהחברה של השותף שלך, שיש כמה זוגות אחרים שהחברה שלהם נהנית הן חלק בריא של כל מערכת יחסים, אבל לפעמים זה יכול להיות קשה למצוא התאמה טובה.כל מקום שאתה נמצא במערכת היחסים שלך , Kupple.com יכול לעזור לך למצוא את הזכות זוג חברים כדי לעזור להפוך את החיים שלך עם השותף שלך יותר מהנה ומעשיר ".

מה כולל חברות

כיום החברות Kupple היא ללא תשלום, למרות שהאתר מציין בשאלות הנפוצות שלהם שעשויות לחייב בעתיד עבור שירותים משופרים.

(הערה: חמש שנים מאוחר יותר, עדיין אפס עמלות). לכן, כל התכונות של Kupple זמינות לכל מי שנרשם, כולל יצירת פרופיל זוגי והצגת פרופילים של זוגות אחרים, אימייל, בלוגים (הן היכולת לפרסם על בלוגים אחרים של זוגות כמו גם על עצמך), וכן מערכת רשת חברתית פשוטה המאפשרת לזוגות לקבוע מי החברים שלהם.

תכונות ייחודיות

לא רק ש- Kupple מציע בלוג משלהם על מפגש חברים כזוג (אם כי זה לא עודכן מאז נובמבר 2007), Kupple גם מציע לכל חבריו הבלוג שלהם, אשר כל חבר יכול לכתוב - אבל יכול גם להיות מסומן פרטי בלבד, אם יהיה צורך. כמו כן, Kupple הוא זוגות היכרויות רק אתר המציע למשתמשים פוטנציאליים להציץ כמה זוגות אחרים כבר נרשמו באזור שלהם - תכונה שימושית עבור אלה שאינם מוכנים להשקיע את הזמן לתוך פרופיל אם לא יהיה אף אחד אחר ברשימה סָמוּך.

האתר מצביע בבירור על העמוד הראשון, "זה לא אתר Swingers". בהחלט פלוס, גם אם האתר הוא קצת, אום, מתאריך.

עלויות חברות

כיום Kupple הוא אתר היכרויות חינם זוגות, אבל זה עשוי להשתנות עם האתר גדל לפי Kupple `s שאלות נפוצות.

בשורה התחתונה

מבט ברור לראות, במיוחד אם אתה והשותף שלך במאבק לפגוש זוגות אחרים באזור שלך עבור אינטראקציות אפלטונית בלבד.

בקר באתר האינטרנט שלהם

No Replies to "אתר היכרויות לזוגות לפגוש זוגות אחרים ... קראו Kupple"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 6