יהודי ומחפש אהבה? נסה את JDate

יהודי ומחפש אהבה? נסה את JDate

אלפי יהודים רווקים מבקרים מדי יום ביומו. עם זאת, רוב החברים מתגוררים במרכזי מטרופולין גדולים בארה"ב, אפילו עם בסיס חברות בינלאומי. כל מיני תרגול של יהודים שאינם מתרגלים גם מבקרים באתר, וכשנרשמים תוכלו למצוא שאלות מפורטות על השגרה והאמונה היומיומית שלכם. המשך לקרוא לפרטים ספציפיים יותר על JDate, או אם כבר השתמשת באתר, גלול למטה כדי לשתף את החוויות שלך.

סקירה כללית מ- JDate

"המשימה של JDate היא לחזק את הקהילה היהודית ולהבטיח שהמסורות היהודיות יתקיימו לדורות הבאים.כדי להשלים את המשימה הזאת, אנו מספקים רשת גלובלית בה יכולים רווקים יהודים להיפגש כדי למצוא ידידות, רומנטיקה ושותפים חיים בתוך הדת היהודית . ~ מתוך הדף הראשי של JDate.com

מה כולל חברות

JDate מציעה רשימה ענקית של תכונות עבור כל חבריהם, כולל Flirts, צ'אט, פורומים, רישומים של אירועים הקשורים ליהודים, תוכניות טלוויזיה, ייעוץ היכרויות של הרב, eCards, רשימות חם, את היכולת לראות מי עוד באינטרנט, ו newsfeed מלא אירועים ומידע הקשורים. חברים קטעי וידאו, צ 'אט בסיסי בזמן אמת אודיו זמינים רק לחברים משלמים שלהם.

חברים יכולים להחליט מי רואה איזה חלק של הפרופיל שלהם, אשר יכול להציע קצת פרטיות לאנשים המעוניינים קצת פחות מידע משותף עם ההמונים. חפש סינגלים אחרים לפי מיקום, מין, נטייה מינית, הפרופיל הפופולרי ביותר, החברים החדשים ביותר, וכמעט כל היבט בפרופיל היכרויות מקוון של אדם, ולאחר מכן החלט אם ברצונך לראות את הקיבוץ בתבנית רשימה או כגלריית תמונות.

תכונות ייחודיות

JDate יש מומחי שירות לקוחות מוכן ומחכה בטלפון לשאלות שלך 24/7.

עבור אלה המבקשים להיפגש ולפעול עם סינגלים אחרים מחוץ לסביבה המקוונת, JDate מפרטת אירועים מקומיים וטיולים לרווקים יהודיים, ומארגנת טיולים ואירועים גם לחברות שלהם.

כחלק מתיקון עולם, עברית על מנת להפוך את העולם למקום טוב יותר, JDate מפרטת הזדמנויות התנדבות והזדמנויות דתיות לחברים לשיפור קהילותיהם.

עלויות JDate

JDate עולה כמו רבים של אתרים אחותו תחת מטריה ספארק נטוורקס. חברות בסיסיות אחת לחודש עולה $ 36.99 לחודש. משלמים במשך שלושה חודשים בכל פעם מוריד את העלות החודשית ל $ 23.99, לתשלום בסכום אחד של $ 71.97. שישה חודשים נוסף מפחית את התשלום החודשי ל $ 19.99 עם $ 24.99 / חודש עלות לאחר ששת החודשים תקופה מסתיים, עם סך של $ 119.94 של סכום lum תשלום. לבסוף, את 6 חודשי פרמיה JDate החברות עולה $ 21.99 עם $ 27.99 תשלום חודשי לאחר שישה חודשים בסוף, עם סכום סכום חד פעמי של 131.94 $ עבור שישה חודשים. JDate גם מוסיפה מסים ארציים ומקומיים, כאשר הדבר רלוונטי לכל התשלומים.

חברים שאינם משלמים יכולים להירשם ל- JDate.com, ליצור פרופיל ולחפש חברים אחרים, אך הם אינם יכולים לגשת לתיבת הדואר הנכנס שלהם, לשלוח הודעות, לשוחח או לקרוא את הפורומים. חברויות פרימיום להציע את כל היתרונות של חברות קבועה, בתוספת דירוג מעל חברים רגילים בכל החיפושים ואת פרופיל מסומן, כך החברות שלך בולט מכל האחרים של.

JDate מקבלת כרטיסי אשראי באינטרנט באמצעות הטלפון, כמו גם בדיקות כסף הזמנות בדואר.

כל החידושים מתחדשים אוטומטית בסוף תקופת המינוי, לכן הקפד להשאיר לעצמך פתק בסוף תקופת התשלום, כך שתוכל לחדש ידנית או לבטל את השירות.

בשורה התחתונה

בסך הכל, JDate מציע תכונות מיוחדות לא נמצא במקום אחר באתר היכרויות מבוסס דת, עם טון של חברים לבחור מתוך מקומות רבים - אם כי משתמשים בקהילות קטנות יותר עשויים להיאבק כדי למצוא התאמה. האתר מומלץ, אבל נסה את המשפט ללא תשלום הראשון כדי להבטיח שיש מספיק חברים באזור שלך עבור מחיר המנוי.

מוכן לנסות את JDate? לאחר מכן קנה ישיר.

גילוי: החברה לא סיפקה גישה חופשית לשירות זה למטרות בדיקה. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "יהודי ומחפש אהבה? נסה את JDate"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 − 6 =