מה שאתה צריך לדעת על I-600A בעת אימוץ בינלאומי

מה שאתה צריך לדעת על I-600A בעת אימוץ בינלאומי

I-600A הוא הטופס הראשון תוכלו למלא עם ארצות הברית אזרחות והגירה שירותים (USCIS) בעת הכנה לאימוץ בינלאומי. טופס זה הושלם לפני יתום נמצא או זוהה לאימוץ על ידך. אין לבלבל את הטופס הזה עם טופס I-600, שהוא העתירה לסיווג יתום כמקור מיידי.

I-600A זכאות טופס

 • אתה חייב להיות אזרח ארה"ב. במקרה של זוג נשוי, אחד מבני הזוג חייב להיות אזרח ארה"ב.
 • ההורה הפוטנציאלי הוא בן 25 ומעלה, או שאחד השותפים בנישואין הוא 25 שנים ומעלה.

המסמכים הדרושים להצגת הוכחת זכאות

יש לשלוח את הטופס הבא עם טופס I-600A השלם:

 • תעודת לידה כדי להוכיח הוכחת אזרחות. אם אין אפשרות לקבל תעודת לידה; עותק של תעודת הטבילה תחת החותם של הכנסייה מראה מקום הלידה. ההטבלה חייבת להתרחש בתוך חודשיים מהלידה. אם זה לא אפשרי, תצהירים של שני אזרחי ארה"ב שיש להם ידע על הלידה של המבקש בארצות הברית. ניירות התאזרחות או דרכון תקף בארה"ב גם יעבדו.
 • הוכחת הנישואין והוכחת הנישואין הקודמים. צילום של צווי גירושין, תעודות פטירה ורשיון הנישואין ימלאו דרישה זו.

 • הושלם המחקר הביתה עם המלצה על ידי סוכנות המדינה. הקפד להשתמש עובד סוציאלי או סוכנות שמבין את ההנחיות הדרושות כדי להיות נפגשו עם אימוץ בינלאומי. מידע אחר נדרש עם אימוץ בינלאומי מאשר עם אימוץ המקומי.
 • טביעות אצבעות של כל המבוגרים מעל גיל 18 המתגוררים בבית. לאחר הגשת הטופס; יודיע ה - INS לעותרים עם זמן ומקום לטביעת אצבע. אל תחמיצו את המינוי הזה; זה יכול להיות הכחשה של העצומה שלך. חשוב גם לציין כי I-600A פעם מאושרת תקף למשך 18 חודשים, אבל טביעות האצבעות שלך תקף רק 15 חודשים.

 • תשלום העתירה ודמי טביעת אצבע לאדם. המחאה אחת יכולה לשמש עבור כל הסכום (דמי תיוק וטביעת אצבע) שבוצעו לתשלום לאזרחות ארצות הברית והגירה שירותים. בדוק עם סוכנות האימוץ שלך או את USCIS עבור סכומים בתשלום מעודכן.

קובץ I-600A עם מחוז USCIS המקומי שלך או משרד משנה. עיין בדף USCIS עבור מיקומים. גלול מטה אל I-600A שבו אתה יכול גם למצוא טופס I-600A להדפסה. לא ניתן להגיש את הטופס בצורה אלקטרונית.

למה לצפות

לאחר אישור I-600A שלך, ה- USCIS ישלח לך את ה- I-171H, שהוא ההודעה על קביעת מועדף בנוגע ליישום לעיבוד מוקדם של עתירת יתום. זה רעיון טוב לקבל עותק של זה נשלח לקונסוליה במדינה אתה מתכוון לאמץ מ.

No Replies to "מה שאתה צריך לדעת על I-600A בעת אימוץ בינלאומי"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  55 − 47 =