האם אתה Gunnysacking את הדרך אל מערכת יחסים אומלל?

האם אתה Gunnysacking את הדרך אל מערכת יחסים אומלל?

היית פעם מתוסכל כל כך במהלך ויכוח כי אתה פשוט "איבד את זה" וזרק הרבה היסטוריה בעבר על בן הזוג שלך? אם יש לך, אז אתה כבר gunnysacked.

גניקסאקינג בנישואין הוא כאשר אתה מחזיק על כואב בעבר, חששות, תלונות, טינות, גירויים עד שאתה פשוט לא יכול לסבול את זה יותר. אז אתה overreact לקונפליקט קטין או שאתה מאמין שהגעת הקש האחרון הנישואים שלך.

Gunnysacking יכול להקשות על שניכם לפתור בעיות מתמשכות. תגובת היתר בדרך כלל גורמת לך לזרוק את כל הכאבים הישנים על בן הזוג שלך בבת אחת, אשר לא רק עושה את הבעיה בפועל להיות דנו ללכת ללכת לאיבוד, אבל זה גם יכול לעורר defensiveness אצל בן הזוג שלך. שום דבר חיובי הוא עשה כאשר gunnysacking משמש במערכת היחסים שלך.

תמונה שקית גדולה. אתה לא יכול לראות מה יש בתיק כאשר הוא סגור. כאשר אתה סוקר בעיות ולפגוע ברגשות מהעבר בתיק נפשי כזה, בן הזוג שלך לא יכול לראות מה יש שם. הטלת כל התוכן החוצה על בן הזוג שלך הוא מאוד לא הוגן פוגע. ללא שם: זהו gunnysacking.

יחד עם צעקות, נדנוד, מניפולציה, סרקזם, ביקורת, חטטנות, חבלה, תאורת גז, מונולוגים, ולא נלחם הוגן, gunnysacking הוא אחד התנהגויות עוינות רבות שיכולים גורל נישואין.

אתה יכול למנוע gunnysacking על ידי דיון בבעיות כאשר הם קורים.

אתה לא יכול תמיד לפתור את הבעיות אז, אבל אתה יכול ללמוד להסכים לא מסכים.

מה אחרים צריכים לומר על Gunnysacking:

ג 'ון קרוסבי: "Gunnysacking הוא לא ישר, כי העבריין מאפשר לשותף להמשיך לחשוב שהכל בסדר כאשר הכל לא בסדר ... החוטף ימשיך עוד ועוד עד שהשק ריק.

כאשר סיים את החוטף יהיה בדרך כלל מרגיש הקלה ... זה התנהגות מלוכלך להילחם כי זה חוסך את התחמושת מן העבר משחרר אותו בהווה. כאשר אתה על הקצה המקבל של התותחן החצוצרה של החוטף אתה חייב להרגיש חסר אונים תקף ללא תקנה. "
מקור: ג 'ון פ קרוסבי, Ph.D. ענייני נישואין: אם רק הייתי מכיר. 2005 pgs. 111-112.

לורה ק 'גררו: "במקום לדון בכל נושא כאשר הוא הראשון משטחים, נושאים ממוקמים בתוך מטאפורי אקדח ומוצג בבת אחת."
מקור: לורה ק. גררו, פיטר א. אנדרסון, וליד עפיפי. מפגשים קרובים: תקשורת במערכות יחסים ". 2010 pg. 343.

דניס קון: "יש לבטא רגשות מתמשכים, בין אם חיוביים או שליליים, בין אם מדובר בהטלת רגשות או תלונות, ואז הם" מושלכים "במהלך ויכוח או משמשים לתחמושת במאבק. מערכת יחסים."
מקור: דניס קון, ג 'ון א מיטרר. מבוא לפסיכולוגיה: שערים למחשבה ולהתנהגות. 2010 pg. 382.

T.J. אדינגטון: "חטיפת נשק מתרחשת כאשר אנו לוקחים גירויים, חרקים או עבירות מאחרים ומשליכים אותם לתוך התותח שלנו במקום להתעסק איתם בשיחה גלויה או לסלוח להם.

אי אפשר לסחוב לנצח את אקדח כבד בלי המשקל של זה משפיע עלינו. כאשר חוטף הנשק מקבל מספיק בעיות בלתי פתורות, הוא עלול להתפוצץ עם התפרצות של רגש שאנו מתחרטים אחריו ".
מקור: T.J. An University "אל תסתכלי על דברים". מוביל. 1/20/2012.

אן אוסבורן קילפטריק: "פירוק גני הוא טכניקה שמניעה לתת בעיות לבנות מבלי להתעמת, ובעצם, בעיות הופכות להיות 'הקש ששובר את גב הגמל'".
מקור: אן אוסבורן קילפטריק, ג'יימס א 'ג'ונסון. מדריך לניהול בריאות ומדיניות. 1999. pg. 889.

ידוע גם כ: סיתות, כיור במטבח, השלכת אשפה.

איותים חלופיים: ללא שם: gunny-sacking

No Replies to "האם אתה Gunnysacking את הדרך אל מערכת יחסים אומלל?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − 40 =