אתה צריך לנסות את אתר היכרויות Fling.com?

אתה צריך לנסות את אתר היכרויות Fling.com?

בקר באתר האינטרנט שלהם

הנטייה המינית שלך ומעמד היחסים שלך לא משנה ב- Fling.com. אלה המבקשים מערכת יחסים היכרויות מזדמנים או משהו יותר למבוגרים מוכווני ימצאו המון פעמונים ושריקות כאן, יחד עם בסיס משתמשים גדול יותר מאשר הממוצע. מבחינה טכנית אתר היכרויות חינם בכך שהיא אינה מחייבת ליצור קשר עם חברים אחרים, אבל זה יכול להשתנות בכל עת וכמה תכונות דורשים חברות בתשלום.

סקירה כללית מ Fling.com

"פלינג הוא מקום מקוון עבור אנשים המעוניינים להתמכר לפנטזיות המיניות שלהם, להכיר אנשים אחרים המבוגרים באזור שלך ולחפש סקס.פרופילים יכולים להיות דיסקרטיים, בטוחים ומהנים!"

פרטי חברות

Fling.com הוא אתר מערכת יחסים עבור אנשים שרוצים להיפגש, היכרויות מזדמנים, או מפגש מיני עם גברים, נשים, טרנסקסואלים ו / או זוגות. עם זאת, כל התכונות מתמקדות בטבע המבוגר של האתר, כולל:

  • תכונת חיפוש חזקה המאפשרת התאמה לפי גיל, מין, מיקום, זמינות תמונות, חברים חדשים, ומה שהאדם מעוניין בו (כגון פטיש, פלירטוט מקוון או סקס קבוצתי);
  • תמונות, הודעות מיידיות וצ'אט וידאו, שכולן מאפשרות עירום וקשר מיני;
  • היכולת ליצור קשר עם עד חמישה חברים ביום עם חברות חינם (בעוד האתר הוא על בסיס חברות המשפט שלה).

Fling.com יש מספר מפתיע של חברים ארוכת שנים, אפילו באזורים עירוניים וכפריים קטנים יותר, אם כי יש גברים ללא ספק יותר מאשר נשים באתר.

באזורים שבהם חיפשתי, משתמשים היו בעיקר גברים הטרוסקסואלים בשנות ה -20 המוקדמות שלהם, עם כ -10 גברים לכל אישה.

בהתבסס על המספר הרב יותר של משתמשים ורמות החברות של כסף וזהב, נאלצתי לתהות אם Fling.com חולקת את אותו מסד נתונים של משתמש כמו Friend Friend Finder, המשתמשת באותם מונחים.

חיפוש מהיר מצא כי כן, FriendFinder Networks מחזיקה ב- Fling.com, למרות שאין מילה אם הם חולקים את אותו מסד נתונים של חברים. Fling.com עושה את זה בדף עצמו כניסה עם זאת, כמו גם פורמט שונה, המראה והתחושה.

תכונות ייחודיות

Fling יש מספר תכונות מעניינות כי הרבה אתרים אחרים היכרויות מזדמנים forgo, כולל וידאו צ'אט, תכונה blackbook (למעשה רשימת חברים), את היכולת "בבטחה" החיפוש (כלומר: כיבוי צפייה של תמונות מפורשות וידאו הזנות ), ולשים את הפרופיל שלך במצב דיסקרטי (רק מאפשר לאנשים blackbook שלך כדי להציג את הפרופיל שלך). כל דף הבית משתמשים גם מראה רשימה אקראית של הזנות פקה לחיות ממשתמשים שונים - אשר למרות שהיא עושה את הדף לטעון קצת לאט יותר מהרגיל, עדיין תכונה מהנה, קל דעת, בשימוש תכוף מאוד.

Fling.com עלויות ואגרות

כרגע אין עלויות חברות עבור Fling.com, אם כי דף הבית שלהם קובע את זה "הצעת ניסיון המבוא לזמן מוגבל".

חברויות של כסף כוללות את היכולת לראות את כל הפרופילים והתמונות, לנהל את ה"בלקבוק "הווירטואלי שלכם, להצטרף לחדרי צ'אט ולצ'אט צ'אט, ולהלחין ולקרוא הודעות מחברים אחרים. שתי החברות שילמו גם מציעים ערבות 3 חודשים, כאשר אם המשתמש לא להתחבר עם מישהו בתוך שלושה חודשים אלה, הם מקבלים עוד שלושה חודשים, ללא תשלום.

עמלות על חברות כסף ב Fling.com הם $ 4.95 עבור משפט 3 יום, $ 24.95 לחודש, או 3 חודשים עבור $ 49.95.

חברות זהב מציעה את כל התכונות כמו כסף, אבל עם היתרונות הנוספים של בעל תוצאות החיפוש המפורטות למעלה, להיות חבר מובלט, ומאפשרות לחברים בחינם לשלוח לך דוא"ל ללא תשלום נוסף.

חברים מוצגים מוצגים מעל לקפל ברוב הדפים ובכל דף חיפוש, ומקבלים סטטוס זה על ידי תשלום חד פעמיות, דו שבועי $ 9.95 דולר בתשלום או על ידי מקבל זהב חברות.

בקר באתר האינטרנט שלהם

גילוי: החברה סיפקה גישה חופשית לשירות זה למטרות בדיקה. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "אתה צריך לנסות את אתר היכרויות Fling.com?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 − 70 =