האם eHarmony שווה את הזמן שלך ואת הכסף? | insightyv.com

האם eHarmony שווה את הזמן שלך ואת הכסף?

האם eHarmony שווה את הזמן שלך ואת הכסף?

eHarmony הוא אתר שידוכים פופולרי מאוד עבור הטרוסקסואליים מחפש יחסים ארוכי טווח. עם זאת הגישה הייחודית שלהם לוקח קצת להתרגל, וכמה tweaks ואת זמן ההמתנה יש צורך להפיק את המרב של המערכת ואת המפץ שלך דולר. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד.

סקירה כללית

“בשנת 2000, מגובה על ידי מעל 35 שנים של מחקר קליני אמפירי, ד”ר ניל קלארק וורן שינו את הדרך בה סינגלים מוצגים באינטרנט כאשר הוא השיק eHarmony – שירות היחסים הראשון באינטרנט להשתמש בגישה מדעית כדי להתאים רווקים תואמים ביותר. “

מה כולל חברות

ב eHarmony אתה לא יכול להירשם לשירות, להעלות את התמונה שלך ואז לעיין חברים אחרים עבור התאמה כמו לכל היותר אתרי היכרויות אחרים. במקום זאת, החברה עושה את כל ההתאמה בשבילך, באמצעות מערכת תאימות שהם יצרו על שלהם, אשר בתורו מבוסס על מחקרים מדעיים רבים על אהבה, מערכות יחסים ותאימות. אשר, תלוי איך מסתכלים על זה, יכול להיות דבר טוב או רע.

תהליך ההרשמה של eHarmony לוקח זמן רב כאשר יש יותר מ 400 שאלות – בשבילי, זה לקח בעקביות בערך שעה לאורך השנים. אבל התוצאות מדהימות; את תדפיסים אישיות כל המשתמשים מקבלים אם אתה משלם עבור השירות הם בהחלט שווה את הזמן ואת הצרות. לא רק שהם אומרים לך מה יש לך להציע מערכת יחסים, הם גם אומרים לך את סוג של אדם אתה תהיה הכי תואם.

מסיבה זו בלבד אני מציע את כל רווקים להירשם ולמלא את השאלון, גם אם הם רוצים להתמקד באתרים אחרים יותר מיושרים הרצונות שלהם.

עם זאת לא מעט אנשים לא יוכלו להשתמש באתר זה, הרבה פחות רוצה לשלם את דמי חסון (ראה להלן עבור עלויות החברות). eHarmony הוא אתר היכרויות נוצרי, ולמרות שזה לא לפרסם את העובדה הזאת יותר, הם עדיין יש כמה נסיגות למערכת, כולל העובדה כי אנשים מסוימים אינם רצויים, ולכן פרופילים אלה נדחתה.

ראה eHarmony מאבד תביעה לקבלת מידע נוסף בנושא זה.

תכונות ייחודיות

מה עושה eHarmony שונה מאשר רוב אתרי היכרויות אחרים היא הנחת היסוד של האתר: מערכת ההתאמה שלהם. משמעות הדבר היא שאין מנוע חיפוש, ועד לאחרונה לא ניתן לראות אפילו תמונה של התאמה פוטנציאלית לפני יצירת קשר.

משתמשים רבים התלוננו כי יש להם אפס משחקים בתחילה, אשר מצאתי באופן אישי להיות אמיתי גם כן. יש פתרון קל לבעיה זו, עם זאת: להירשם, למלא את השאלון ואת המידע הדמוגרפי, לקבל פרופיל האישיות שלך, ולאחר מכן להשאיר אותו לבד במשך זמן מה. כאשר אתה מתחיל לקבל התאמות (תקבל דוא”ל בכל פעם השירות מוצא מישהו תואם לך), תקבל גם כמה הודעות דוא”ל המציע לך הנחה חסון להשתמש בשירות. לא הייתי ממליץ למישהו להירשם לאתר ללא לפחות שלושה משחקים, כי לעתים קרובות חברי לא מגיבים (גם מניסיוני – בדרך כלל כי שני השותפים צריכים לשלם כדי לתקשר). לאחר מכן, המתן עד שתקבל הצעה בתיבת הדוא”ל שלך, ותירשם במועד זה – ולא לפני רגע.

אני מאוד ממליץ eHarmony עבור הטרוסקסואלים רציני לגבי מציאת מערכת יחסים ארוכת טווח כל עוד הם מודעים החסרונות המפורטים לעיל.

הרשומה שלהם היא מדהימה, ואת סיפורי ההצלחה שלהם גדלים אקספוננציאלית, עם 90 חברים מתחתנים מדי יום ביומו בגלל האתר. כן, אתה קורא את זה נכון.

עלויות

דמי חבר כאן הם הגבוהים ביותר של כל אתרי היכרויות הגדולות. חודש אחד עולה $ 59.95 USD, עם מחירים הפחתת דרמטית על 3, 6 ו 12 חודש סימן על בסיס חודשי. התוכנית הזולה ביותר דורשת הרשמה במשך שנה במחיר של $ 251.40 דולר, או $ 20.95 דולר לחודש (לתשלום אחד סכום חד פעמי). עם זאת, כאמור לעיל, אם תירשם ולאחר מכן לחכות זמן מה, תקבל בסופו של דבר דוא”ל עם קופון הנחה. אני לעיתים קרובות לחכות כמה שבועות ולקבל הצעה 92% הנחה באמצעות דוא”ל.

בשורה התחתונה

כאשר זה מגיע לזה, אני אוהב eHarmony. האם פגשתי מישהו מהאתר? לא, ואני כבר חבר ב- and-off כמעט מאז הקמתה.

בשבילי, זה איזון מסובך בין לשלם עבור חברות שיש חברים אחרים גם לשלם עבור חברות שאני תואם – הכל באותו זמן. עם זאת, אני מכיר אינספור זוגות שפגשו והתחתנו דרך האתר, שרבים מהם יצאו רק לפגישה אחת לפני שנרשמו מהאתר. אם שום דבר אחר, אני ממליץ בחום להירשם, לוקח את השאלון (שעה), ובאמת לוקח את התוצאות. ואז, לחכות, זה ייקח קצת זמן כדי לקבל גפרורים כלשהם. אתה גם בסופו של דבר לקבל סוף שבוע חינם תקשורת לדבר עם מישהו מעניין אולי או 92% הנחה על קופון באמת להשתמש באתר. מה יש לך להפסיד?

מוכן לנסות eHarmony? קנה ישיר רוצה לשתף את החוויות שלך עם האתר? נסה את זה eHarmony ביקורת במקום, רק לגלול למטה לתחתית הדף. מעדיפים עדכונים שוטפים על כל הדברים היכרויות באינטרנט? הצטרף לאתר היכרויות אמיתי באתר עלון.

גילוי: החברה לא סיפקה גישה חופשית או כל הטבות למטרות בדיקה. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "האם eHarmony שווה את הזמן שלך ואת הכסף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + = 12