טקסטים דוס ו Don’ts להצלחה הכרויות

טקסטים דוס ו Don'ts להצלחה הכרויות

כשמדובר הודעות טקסט ותפקידו היכרויות יחסים חדשים, אתה והשותף שלך עשוי להיות שונה מאוד סגנון וגישה. לדוגמה, אתה יכול טקסט ללא הפסקה עם החברים שלך, תמיד לנצל emojis, ובעיקרון להתכתב קיצורים כל היום. עם זאת, עניין האהבה החדש שלך עשוי להיות שונה בגישה לטקסטים, ואולי הם תמיד משתמשים בסימני פיסוק מתאימים, מעדיפים להשתמש בקובצי GIF או לעתים נדירות טקסטים באופן כללי.

אז כדי ששניכם באמת לתקשר בכל המובנים, חשוב שתבינו את המינונים העיקריים ואל תעשה עבור הודעות טקסט ויכרויות.

טקסט דוס

"רק בגלל" טקסטים. כאשר אתה מתחיל תאריך חדש למישהו, דרך נהדרת לתת לאדם הזה לדעת שאתה חושב עליהם הוא על ידי שליחת הודעות טקסט כדי להראות שהם בראש שלך. בין אם זה אומר בוקר טוב, לילה טוב, או סתם "לחשוב עלייך", פעולה פשוטה זו יכולה לדבר בכמויות במונחים של לתת לאדם הזה לדעת כי הם חשובים מספיק כדי שתוכל לקחת זמן להגיד שלום.

טקסטים בנושא הפניה. עוד דרך מצוינת לתת תאריך שלך לדעת שאתה חושב עליהם היא על ידי שליחת טקסט המתייחס ישירות לנושא מסוים, כי אתה דנו כשהיית יחד. לדוגמה, אם דיברת על איך אתה גם אובססיבי עם laies חי ועכשיו אתה מוצא את עצמך שותה אחד, שליחת טקסט מתייחס למה שאתה מעלה היא דרך נהדרת לתת זה אדם יודע כי השיחה שלך היתה משמעותית בלתי נשכח.

ביצוע תוכניות באמצעות טקסט. הגדרת תוכניות באמצעות טקסט היא דרך סטנדרטית וקלה לנעול בזמן ובמקום לראות אחד את השני, וזה מאפשר לך לעשות שימוש מלא בטכנולוגיה כדי להבהיר את הטיול שלך. לדוגמה, אם אתה עומד לפגוש לארוחת ערב, אתה יכול טקסט את הזמן המדויק ואת המיקום, כמו גם כל מידע רלוונטי אחר, כדי למנוע miscommunication על התוכניות הקרובות שלך.

"מצפה" טקסטים. לאורך שורות אלה, הודעות טקסט גדולות "לעשות" היא לשלוח טקסט זה מאפשר לאדם הזה יודע שאתה באמת מצפה את הזמן שלך יחד. לא רק זה יוצר התרגשות מיידיות תככים, זה גם עוזר לאשר את שניכם עדיין על מנת להסתובב בלי לשאול ישירות.

טקסטים "תודה". אם אתה רוצה להראות את ההערכה שלך, כמו גם לתת תאריך שלך יודע שאתה באמת נהנה הזמן שלך ביחד, שליחת טקסט תודה היא תמיד בחירה טובה. זה לא רק מראה כי אתה אדם אסיר תודה, זה גם עוזר לפתוח את הדלת לשיחה על מתי אתה תבלות שוב בעתיד.

טקסטים Don'ts

שואל שאלה לאחר שאלה. על מנת למנוע הודעות טקסט גדולות, זה הזמן להפסיק לשאול את התאריך שלך מיליון שאלות באמצעות טקסט. בעוד האינסטינקט שלך יכול להיות להמשיך לשאול שאלות כדי לקיים שיחה, האדם הזה יכול להרגיש כאילו אתה צולה אותו או שלה, ואת הדיון שלך הופך לחקירה לא נוח ולא רצוי. במקום זאת, תנו לדיאלוג לזרום ולהתפתח מעצמו במקום לשחק 20 שאלות.

טקסטים רומנים. אמנם יש לך הרבה מה לומר, חשוב לזכור כי טקסטים הם היעילים ביותר כאשר הם קצרים ומתוקים.

אף אחד לא רוצה לקרוא את האיטלקית אינסופית על הטלפון שלהם, אז אם אתה רגיל לשלוח את הפסקה אחרי הפסקה, אתה צריך להעסיק את כישורי העריכה שלך, כך אלה טקסטים ארוכים לא גורם לך להיראות ארוך מתפתל בעת ביצוע היחסים שלך קצר חיו.

טקסטים שליליים או דאונר. בטח, אולי היה לך יום נורא, אבל כל הזמן שליחת טקסטים שליליים לפגישה שלך יכול לצייר אותך כאדם פסימי. בעוד אתה צריך להרגיש חופשי להביע את המחשבות האמיתיות שלך, להתלונן על מזג האוויר, לדבר על חבטה שלך ו / או לקרוע על העבודה הלא נכונה של העמית שלך היא הגישה שגוי הודעות טקסט. זכור, טקסטים אופטימי אופטימי לעיתים קרובות מניבות תוצאות חיוביות.

בעקבות ציפיות תגובה לא מציאותיות. אמנם ייתכן שתרצה עניין האהבה שלך להגיב לך מיד, חשוב להיות כבוד של הזמן שלהם כאשר אתה שולח את מטח של טקסטים.

כאשר אתה טקסט מבלי להבין באופן מלא את התחייבויות היומיום, האחריות, הקצאות הזמן, אתה יכול בקלות לפרש תגובה מאוחרת ו / או שיחה חתוכה כמו חוסר עניין.

קורא יותר מדי לטקסטים. על פי השורות הללו חשוב שתפסיק להעביר כל טקסט בודד שאתה שולח ומקבל, כגון אובססיביות על הניסוח המדויק, השימוש באותיות רישיות ו / או תדירות. אחרי הכל, על מנת להבין אם יש עתיד פוטנציאלי בין שניכם, הגיע הזמן להתמקד איך אתם יחד באופן אישי ולא מדגיש את המשמעות האמיתית מאחורי פרצוף סמיילי לעומת פרצוף קריצה.

No Replies to "טקסטים דוס ו Don'ts להצלחה הכרויות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    79 − 77 =