למעלה עצות Dating Dating

למעלה עצות Dating Dating

יש פעמים כאשר היכרויות נראה קשה, מתסכל, ואפילו מכריע. אבל היכולת לגשת היכרויות בצורה חכמה, יעילה יותר, ויעילה יותר היא צעד מפתח לקראת מציאת אחד. אלה חמש עצות היכרויות העליון יכול לעזור לך להשתלט על חיי היכרויות שלך ולשים אותך על המסלול לקראת פגישה מישהו באמת מיוחד שיש את הגשמה, משמעות, יחסים ארוכי טווח שאתה רוצה כל כך.

1. הירשם עבור היכרויות היכרויות App

כדי להיות dater חכם, הטיפ הראשון הוא לשים את עצמך במצב שבו אתה הסיכוי הטוב ביותר לפגוש את סוג של אדם מיושר עם שלך חייב שיהיו ברשותך. ומאחר וישנם יישומים רבים היכרויות ואתרים היום, חשוב להצטרף אלה ממוקמים במיוחד את מה שאתה מחפש בן זוג. לדוגמה, אם אתה מקווה לפגוש מישהו שמשתף את הדת שלך, אז אתה צריך להצטרף היכרויות Apps ואתרי אינטרנט שתוכננו במיוחד לחיבור אנשים עם אמונות דתיות משותפות. לא רק שאתה פותח עולם שלם של אנשים חדשים ומעניינים שיש להם את הדת שלך, אבל אפילו יותר חשוב, אתה יודע שהם גם במקום גבוה על מציאת מישהו אשר מניות הערכים הדתיים שלהם ואת האמונות.

2. שנה את השגרה

אם אתה רוצה להיות dater חכם, הטיפ הבא הוא לשנות איפה אתה בדרך כלל ללכת לפגוש סינגלים אחרים ולעסוק בפעילויות יותר כי הם מעניינים אותך.

במקום ללכת לאותו בר או בית קפה בדירה שלך שבו לא היה לך הרבה מזל לפגוש מישהו בעל עניין, למה לא להכות כמה מקומות שונים ומעניינים אתה עדיין לא הלכו? זה לא רק לנער את השגרה הרגילה שלך (כי לא לקצור הטבות רבות בכל מקרה), זה מכניס אותך בתור להכיר אנשים חדשים אשר לא היה לך הזדמנות לפגוש במקומות שבהם אתה בדרך כלל לבלות.

3. שאל מסביב להיות קבוע

עוד מפתח היכרויות עצה היא להפיץ את המילה לאלו שסביבך כי אתה מחפש לפגוש מישהו. וזה אומר לתת לחברים שלך, בני משפחה, עמיתים לעבודה, ואחרים ברשת שלך יודע שאתה תהיה פתוחה לתקן. במקרים רבים, המעגל החברתי שלך יכול להיות משאב נהדר למציאת מישהו ופגישה מיוחדת, כמו האנשים האלה עשויים להכיר מישהו נהדר שגם הוא בסצינת היכרויות. אבל אם אתה אף פעם לא לספר לאף אחד על מצב היחסים היחיד שלך, אז אתה לעולם לא יהיה על המכ"ם עבור תיקון עתידי.

4. להיות מוכן

כדי להיות dater חכם, טיפ נוסף הוא תמיד להיות מוכן על המשמר לפגוש מישהו בכל מקום ובכל זמן. בין אם אתה מחכה בתור במכולת, הליכה דרך קניון, או אפילו תוך כדי משאבת גז, אלה הם כל הזדמנויות להכות את השיחה עם אלה סביבך שעשויים לעניין אותך. אתה צריך לנסות להפוך את עצמך נגיש יותר כאשר אתה בחוץ, וזה אומר להוציא את האוזניות, לשים את הטלפון שלך משם, ולהיות נוכחית, כך שאחרים יודעים שהם יכולים להתקרב אליך. להיות מוכן גם אומר לשים את העצמי הטוב ביותר שלך קדימה כשאתה בחוץ בעולם, ולא להתגלגל מהמיטה ולזרוק על סווטשירט מלוכלך sweatpants, לשים קצת מאמץ יכול ללכת דרך ארוכה.

5. יש גישה חיובית

טיפ חשוב נוסף להיות dater חכם הוא לשמור על השקפה חיובית להפסיק לחשוב כי היכרויות מבאס. זה קל להתחיל לרחם על עצמך ולחשוב שאתה לא הולך לפגוש מישהו, אבל זה פשוט לא נכון. לאחר גישה חיובית לא רק לעזור לך להתקרב היכרויות בצורה בריאה יותר, אבל זה גם יגרום לך מושך יותר אטרקטיבי לאחרים. במקום להיות דבי Downerie או שלילי ננסי, אתה צריך להסתכל על היכרויות כצעד כיף על המסע שלך לקראת הפגישה את הנשמה שלך למצוא אהבה אמיתית. אמנם זה יכול להיות מאתגר לפעמים, עם עצות היכרויות הנכון ואת היחס הנכון, אתה צעד אחד קרוב יותר למצוא את בשמחה שלך אי פעם אחרי.

No Replies to "למעלה עצות Dating Dating"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 − 43 =