האם אתה עם Dater טורי?

האם אתה עם Dater טורי?

כאשר אתה יוצא עם מישהו חדש, חשוב להיות מסוגל לזהות את הכוונות האמיתיות של האדם הזה כבר מההתחלה, במיוחד אם המטרה שלך היא לקיים יחסים ארוכי טווח ארוכי טווח עם אותו או אותה. למעשה, עם יישומי היכרויות רבים ואתרים רבים של היום, זה אף פעם לא היה קל יותר עבור daters סדרתי להמשיך לשחק את השדה ותאריך אספקה ​​אינסופית לכאורה של גברים ונשים שונים.

אז כדי למנוע את עצמך מבזבז את הזמן שלך עם מישהו שמחפש את הטוב ביותר לסחוב הטוב במקום מערכת יחסים אמיתית ומשמעותית, הנה שש סימני האזהרה שאתה עם dater סדרתי ולא מישהו ממש רציני על מציאת אהבה.

1. אדם זה לא מדבר על העתיד שלך ביחד.

אחד הסימנים הברורים שאתה עם dater סדרתי הוא שהוא או היא מסרבת לדון איתך בעתיד. לשם כך, אפילו ביצוע תוכניות לטווח ארוך עלול לגרום לו או לא נוח או לא נוח, והוא או היא עשויים לשנות את הנושא על מנת למנוע צורך לתת כל סימן למחויבות הולך קדימה. אז אם אתה מבחין כי השותף שלך אינו מעוניין לדון מה שקרים קדימה עבור שניכם כמו זוג, גם אם זה מתחייב להיות אחד שלך ועוד בחתונה הקרובה של החבר, זה כנראה כי זה לא יקרה.

2. אדם זה אינו נפתח בפניך.

לאורך השורות האלה, סימן נוסף שאתה עם dater סדרתי הוא שהוא או היא מסרבת לפתוח לך על משהו מרחוק אישי.

אחרי הכל, כדי לבנות קשר עמוק ומשמעותי עם מישהו, חשוב להיות מסוגל לפתוח את הרגשות שלך, את העבר שלך כמו גם את התקוות והחלומות. מצד שני, dater סדרתי יבחר לשמור על הדברים אור ולהישאר קרוב שפתיים על כל דבר נופל לתוך הקטגוריה האישית מאז הוא או היא לא ממש מעוניין להשקיע את היחסים שלך אחד עם השני.

3. אדם זה אינו מציג בפניכם כל אדם משמעותי בחייו.

עוד סימן שאתה עם dater סדרתי הוא שהוא או היא לא עושה מאמץ להציג לך את האנשים האחרים בחייו או שלה אשר חשובים לו או לה. למעשה, daters סדרתי נוטים עד כה אנשים רבים, כי אין אף אחד שהם מרגישים שווה אפילו מציגה לחברים ובני משפחה. לשם כך, הצגתך עלולה לגרום לבלבול או להחלפת שם שבו אתה עלול לטעות עבור אדם אחר שנמצא כרגע ברשימת היכרויות שלו.

4. אדם זה אינו נותן לך את מלוא תשומת הלב שלו.

אם אתה תוהה אם אתה עם dater סדרתי, אינדיקטור מפתח נוסף הוא כי השותף שלך הוא אף פעם לא נוכחים כאשר אתה ביחד. למעשה, אם הוא או היא הודעות טקסט כל הזמן, נראה מוסחת ואפילו פועל באופן סודי מתחמק, ​​אלה סימנים ברורים שאתה עם dater סדרתי. לשם כך, זה לא נדיר עבור daters סדרתי להיות swiping, הודעות הגדרת תוכניות עם אנשים אחרים כאשר אתה נמצא בחוץ עם אחד את השני.

5. אדם זה אינו מקיים התחייבויות.

אינדיקטור נוסף שאתה עם dater סדרתי הוא כי הוא או היא לעתים קרובות שוברת תוכניות התחייבויות אחרות שהוא או היא עשה איתך.

במילים אחרות, אם הוא מבטל לעתים קרובות תוכניות להסתובב ברגע האחרון, הוא לא לגמרי אמין ובדרך כלל overpromises ו מתחת לספק, הוא או היא לא באמת רציני לגביך או את מצב היחסים שלך. ואם אתה כל הזמן מרגיש מאוכזב על ידי אדם זה לא חושב שאתה יכול לקחת את האדם הזה על המילה שלו, המילים שאתה בעצם מחפש הם, "dater סדרתי."

6. אדם זה מחפש רק אינטימיות פיזית.

עוד סימן שאתה עם dater סדרתי הוא כי הוא או היא מאוד מעוניין להיות איתך פיזית אבל הוא לא מעוניין להשקיע בך רגשית. למעשה, daters סדרתי הם לעתים קרובות להוטים להמציא את החום במובן הפיזי אבל לא מחפשים באמת להכיר אותך בכל יכולת אחרת. אז אם אתה מרגיש כאילו השותף שלך הוא רק מעוניין במשהו פיזי, הגיע הזמן לנופף לשלום זה dater סדרתי ולמצוא מישהו שהוא באמת ראוי לך מכל הבחינות.

No Replies to "האם אתה עם Dater טורי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    99 − 89 =