חדש Apps היכרויות ואתרים? בצע את 5 צעדים חיוניים

האפליקציה ואת העולם היכרויות באינטרנט יכול להיראות קצת מכריע בהתחלה, במיוחד אם אתה חדש על הבמה. עם זאת, ישנם חמישה צעדים ברורים, כי אתה יכול לקחת עכשיו כדי להפוך את הדרך של מפגש אנשים להצלחה אמיתית המאפשרת לך למצוא את ההתאמה האמיתית שלך בכל מובן.

אִשָׁה looking at phone

טים רוברטס / מוניות / גטי

ישנם יישומים רבים היכרויות ואתרים, וזה יכול להיות מאתגר כדי להבין איזה (או אלה) אתה צריך להצטרף. עם זאת, על מנת לבחור את הטוב ביותר היכרויות App האתר בשבילך, חשוב לחשוב על סדרי העדיפויות היכרויות שלך ולא negotiables כך שתוכל לבחור שירות זה ישירות בקנה אחד עם הצרכים שלך ואת הרצונות.

לדוגמה, האם אתה מחפש לפגוש מישהו עם רקע דתי מסוים? אם כן, ישנם היכרויות Apps ואתרים שתוכננו במיוחד עבור מטרה זו מאוד. על פי השורות האלה, אם אתה מעוניין לפגוש מישהו שהוא צמחוני, טבעוני, יש לו חבר פייסבוק (או חברים מרובים בפייסבוק) במשותף איתך ו / או גיימר דיהארד, יש לך אפליקציה או אתר גם בשבילך.

בנוסף, עליך להחליט אם ברצונך להצטרף לאפליקציה היכרויות בתשלום או לאתר, או אם אתה מעדיף להשתמש בשירות חינם במקום זאת.

02
של 05

הפוך את הפרופיל שלך ל- Pop

לאחר שתבחר באפליקציות היכרויות ובאתרים המתאימים לצרכים, לסדרי העדיפויות ותחומי העניין שלך, השלב הבא הוא להתמקד בפרופיל שלך עצמו.

ראשית, חשוב לבחור את התמונות המועדפות עליך, כך שתוכל להציג את האני הטוב ביותר שלך בפני התאמות פוטנציאליות. ובעוד אתה יכול לאהוב יריות קבוצה עם כל הכיתה שלך, זה המפתח כדי לבחור תמונות סולו של עצמך, כך שמישהו צופה בפרופיל שלך יכול מיד לדעת איזה מהם אתה. בנוסף, כשמדובר בכתיבת פרופיל היכרויות ולהחליט מה אתה צריך לכלול ביו שלך, אתה צריך להתמקד במה שעושה אותך מיוחד וייחודי. למשל, אתה לתוך רכיבה על סוסים? האם אתה נהנה ללכת לקונצרטים? האם אתה אוהב לנסוע? האם אתה כלב או חתול אדם?

זכור, כדי לעשות רושם ראשוני נהדר עם הפרופיל שלך לתפוס את העין של התאמות פוטנציאלים, אתה צריך להתמקד על מה שעושה אותך ... טוב ...!

03
של 05

התאמה, הודעה ולאחר מכן פגוש

איש and woman on first date at restaurant

תמונות של Westend61 / Getty

כאשר אתה מתחיל להתאים עם אחרים על היכרויות היישומים ואתרים אלה, להגיע אל האנשים אשר pique העניין שלך.

במקום פשוט להקליד, "היי" או "היי שם", שובר קרח גדול הוא להתייחס ישירות משהו בפרופיל שלו או שלה כי תפס את תשומת הלב שלך. בנוסף, ברגע שתתחיל לשלוח ולקבל הודעות עם אנשים אחרים, עצה נוספת היא לנסות להיפגש באופן אישי לאחר שיצרת קשר זה עם זה.

למעשה, במקום להעביר הודעות הלוך ושוב במשך ימים (או אפילו שבועות) ולצייר דברים ללא צורך, מפגש פנים אל פנים יכול ליידע אותך מיד אם אתה נמשך ו / או מתעניין אדם זה. אבל אם אתה כל הזמן הודעות עיכוב תהליך הפגישה, זה אפשרי כי הכימיה כי קיים על היכרויות App או האתר פשוט לא שם IRL- וזה עדיף לגלות במוקדם ולא במאוחר.

04
של 05

שמור על ראש פתוח

עוד צעד מפתח בתהליך היכרויות מקוון הוא להיות יותר פתוח בראש. למעשה, אם אתה רואה פרופיל של מישהו ואתה יכול ללכת בכל מקרה (או לסחוב בכל מקרה), זה האינטרס שלך לתת את זה לאדם את היתרון של ספק.

במקום לדון מראש ולכתוב אותו מיד או לה, אין שום נזק בהתאמה עם יותר אנשים כי אתה פשוט לא יודע ואין לי מה להפסיד. אחרי הכל, את המידע המסופק על ידי אחרים על היכרויות אלה יישומים ואתרים לפעמים יכול להיות שלם, קצר ו / או מעורפל, וחשוב לזכור את זה לפני שאתה לגמרי לזרוק מישהו בצד הצידה.

05
של 05

תעשה חיים

אִשָׁה smiling while using laptop

תמונות של יוקמין / גטי

בעוד היכרויות יכול להיראות קצת מרתיע, מרגיז מעט מלחיץ, במיוחד לאור הדרך החדשה של מפגש התאמות פוטנציאליות, זה קריטי, כי אתה זוכר שיש זמן טוב וליהנות. אחרי הכל, אם אתה רואה היכרויות כמטלה, רע הכרחי ו / או בזבוז זמן, אתה לא סביר למצוא את התוצאות החיוביות שאתה מחפש בגלל היחס השלילי שלך.

מצד שני, אם יש לך חשיבה אופטימית ולהציג היכרויות כמו מהנה ולא מצער, אתה צעד אחד קרוב לקראת מציאת אדם מושלם אשר יהיה למעשה הסיבה שאתה בסופו של דבר עוזב היכרויות אלה Apps ואתרים טובים בכל דרך.

No Replies to "חדש Apps היכרויות ואתרים? בצע את 5 צעדים חיוניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 3