9 דרכים עסוק באבות יכול לעשות זמן כושר

9 דרכים עסוק באבות יכול לעשות זמן כושר

למרות שאני באמת נהנה 4-10 העבודה שלי (שלושה ימים בסוף השבוע כל שבוע), את יום העבודה כי הוא רק לעתים נדירות פחות מ 10 שעות משאיר מעט זמן עבור דברים אישיים כמו פעילות גופנית ותזונה. זה פשוט נראה כאילו אני כל הזמן תופס צהריים על לרוץ לקום מוקדם יותר מוקדם יותר עבור שגרת הבוקר שלי התרגיל. אני חושד שאני לא לבד עם האבות עובדים יותר ויותר שעות כדי לפרנס את משפחותיהם.

אז שאלתי כמה אבות עם מחויבות כושר איך הם מתאימים תרגיל ואכילה טובה בלוח הזמנים העמוס שלהם.

תזמן כושר ליומן שלך. ביצוע פגישה עבור פעילות גופנית, וירי על זמן עקבי בכל יום, הוא צעד ראשון חשוב. שים את זה על אוכמן שלך או המתכנן שלך, וזה יהיה קל יותר לשמור על המינוי.

בחר פעילויות כושר שאתה נהנה. אבות לספר לי כי מציאת פעילויות שאתה באמת נהנה הוא מרכיב קריטי כדי להרוויח זמן לממש. יש לי חבר שהוא משתתף בטריאתלון, אז הוא רץ, מחליק ושוחה. להיות כל הזמן בהכשרה עבור טריאתלון הוא תשוקה, ולכן חבר שלי תמיד עושה זמן משטר הכושר שלו.

ללכת או לממש במהלך שעת הצהריים. אם יש לך שעות צהריים קבוע בעבודה, אסטרטגיה טובה היא לבלות חלק ממנה פעילות גופנית. הליכה של 30 דקות כל יום יכול, על ידי עצמו, לעשות הבדל גדול בבריאות האישית שלך.

ואם אתה מביא ארוחת צהריים קלה או לתפוס סלט במקום ארוחת צהריים מקומית, אתה יכול להתאים את כל זה פנימה.

ללכת עם המשפחה. לאחד השכנים שלי יש ילדים קטנים יותר, והאסטרטגיה שלו היא לרוץ עם הילדים שלו. הילד בן השש שלו רץ לצדו ואת רוכב בן השנתיים בעגלה. ריצה, הליכה או רכיבה על אופניים עם הילדים שלך יכולים לעזור לך להישאר מחויבים לתוכנית התרגיל (הם יזכירו אותך) ויעזרו לבנות את מערכות היחסים שלך.

לשתות המון מים. לא משנה מה העבודה שלך, אתה יכול בדרך כלל להביא בקבוק מים יחד איתך. אבא אחד שקיבל לאחרונה את המעשה שלו ואיבד 40 פאונד בשנה האחרונה אמר לי שאחד המפתחות בשבילו היה לשתות ליטר מים ביום. הוא עובד במחשב רוב שעות היום והוא החזיק בקבוק מים באורך 24 גרם בתא שלו ושתה כל היום, מילא אותו על הפסקות.

בצע שינויים קטנים. אבות רבים דיווחו כי כושר עבודה לתוך שגרת היומיום שלהם עזר. אבא סיפר לי שהוא חונה בקצה המרוחק של מגרש החנייה בעבודה ומקבל עוד שתי דקות הליכה לעבודה. אחר שמשרדו נמצא בקומה הרביעית של בניין המשרדים שלו התחיל להשתמש במדרגות בכל יום במקום במעלית. אבא אחר לובש גשש כושר ומנסה להגיע 10,000 צעדים בכל יום. בודק את גשש מספר פעמים בכל יום, הוא מחפש דרכים להשיג צעדים ואם בסופו של דבר, הוא לא שם, הוא מחליק על נעלי ההליכה שלו פוגע במדרכות השכונה או ההליכון עד שהוא פוגע 10,000 סימן.

בדוק לתוך אפשרויות זמן גמיש. אבא אחד שאיתו דיברתי יש משטר של 90 דקות כל יום שהוא עושה על הפסקת הצהריים שלו. הוא עשה את זה עם המעסיק שלו כי הוא נכנס למשרד חצי שעה קודם לכן נשאר חצי שעה מאוחר יותר בכל יום לוקח הפסקה של שתי שעות הפסקה מלאה.

לעתים קרובות, המעסיקים שיש להם גמישות כזו מוכנים להציע את זה למעסיקים מחויבים לבריאות טובה ואיכות חיים. בדוק מה האפשרויות המעסיק שלך עשוי להציע.

קח אופניים. למשרד שלנו היה "אופניים לעבודה בחודש האחרון" עם תמריצים במזומן וציורים עבור אנשים שבחרו לרכוב על האופניים שלהם לעבודה וממנה כל יום. השתתפתי ומצאתי שאני יכול לקבל בערך 40 דקות של רכיבה על אופניים כל יום עבודה ככה. ובנוסף לכך הייתי מבלה כ 20 דקות נסיעה במכונית שלי מדי יום, יש לי 40 דקות של פעילות גופנית עם רק 20 דקות נוספות של זמן.

לעשות משהו במהלך פרסומות. רופא המשפחה שלי שיתף איתי את הסוד שלו של התאמת כושר. יש לו מכשיר דישה בבית שהוקם ליד הטלוויזיה שלהם, והוא הולך במהלך פרסומות טלוויזיה ובמהדורות הלילה המאוחרות.

שוב, הוא לא צריך לקחת זמן רחוק מן הפעילות הרגילה שלו; הוא פשוט מרובה משימות עם ההליכון שלו.

התאמת תזונה נכונה ופעילות גופנית לתוך לוח זמנים יומי קדחתני יכול להיות אתגר לאבות. אבל היתרונות הם שווים את הקורבן ואת קצת יצירתיות גילוף את הזמן כל יום באמת יכול לעשות את ההבדל אימוץ אורח חיים בריא.

No Replies to "9 דרכים עסוק באבות יכול לעשות זמן כושר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 6