9 רעיונות כותנה מתנה עבור יום השנה השני שלך

המתנה המסורתית ליום השנה השני שלך הוא כותנה. ייתכן שאתה תוהה מה אתה יכול לקבל עבור בעלך או אשתו כי הוא עשוי כותנה ועדיין להעביר את האהבה שלך, תשוקה, ומחויבות. זה קשה. אבל זה לא בלתי אפשרי. כותנה יכולה להיות מגניב ואפילו סקסי. קרא על רעיונות על איך מתנות עשוי כותנה ליום נישואין השני שלך יכול להיות מיוחד:

זוּג exchanging gift, smiling at each other, side view

/ אריק אודראס / PhotoAlto הסוכנות אוסף אוספים / Getty Images

כותנה היא כנראה הכי ידועה בארצות הברית על השימוש שלה בביצוע איכות חולצות שבהן כולנו חיים. אתם עשויים לחשוב שחולצת טריקו היא מתנה יום-יומית משעממת או בלתי-רומנטית. אבל אתה יכול להיות יצירתי עם זה. לדוגמה, אתה יכול לעשות את חולצת טריקו. חישבו על צבעי הדבקה או על הדבקה. אתה יכול גם למצוא חולצת טריקו כי יש משמעות לשניכם, כגון אחד מן היעד ירח הדבש שלך.

כל כך הרבה מאיתנו - במיוחד הגברים שם בחוץ - יש אוסף של חולצות טריקו מאירועים חשובים. אתה יכול לקבל אותם לתוך שמיכה, אשר תהיה דרך מיוחדת להציג את הכותנה האהובה עליך ואת התחשבות שלך.

02
של 09

מפות, מפיות, מפיות

כותנה מפות, מפיות, placemats, וכן רצים יכול להיות מתנה יפה עבור יום השנה השני שלך. לבחור צבעים התואמים את הבית או הדירה או שניתן להשתמש בהם עבור חג מיוחד כי הוא קרוב או יום השנה שלך או משמעותי לבעלך או לאשתו. הקפד להכין ארוחת ערב טעים (או להזמין אחד) לשרת על שולחן ההלבשה החדשה כאשר אתה מוכן לתת את המתנה.

03
של 09

חלוקי רחצה וכפכפים

אין ספק שרוב האנשים נמצאים היום תחת כמות עצומה של מתח, ויום ספא, גדוש חלוק רחצה כותנה ונעלי בית תואמות, הוא מתנה נפלאה. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך את הספא, אתה תמיד יכול לתת את החלוק ואת נעלי הבית במתנה ולהפוך את האמבטיה שלך לתוך הספא עם נרות, פיצה אמבטיה, מלפפונים לעיניים, ואת האהוב שלך אמבטיה לשפשף.

04
של 09

מתאגרפים וגרבונים

כותנה יכולה להיות סקסית כמו משי והרבה כיף אם אתה מוצא את הלבשה תחתונה הנכון. לדוגמה, קו ויקטוריה של ויקטוריה סיקרט מציעה כמה חמוד, ואפילו הומוריסטי, גרבונים. (יש זוג שקורא, "אני אוהב את הלחיים שלי.") וגם רוב הגברים של מתאגרפים, תחתוני בוקסר, ו whies הדוקים להתאים את הצעת החוק השנייה. כמובן, מתנות אלה צריך לבוא עם מופע אופנה חובה סטריפטיז, אשר יכול להוביל מתנה יום שלם אחר. Wink wink.

05
של 09

ממחטות

לא הרבה אנשים שאני מכיר עדיין נושאים מטפחות. אבל יש כמה אלה יפה עם רקמה יפה או מונוגרמות. גברים יכולים לתחוב אותם לכיס החליפה שלהם בצבע. נשים יכולות לקשור אותן לתיקים שלהן. וכל אחד יכול למסגר אותם ולשים אותם על הקיר או להפוך אותם לכריות עבור הבית. אתה יכול לעשות את המתנה מיוחדת על ידי בחירת מטפחות עם הצבע האהוב של בן הזוג שלך או מסר רקום משמעותי או עיצוב.

06
של 09

מגבות

זוגות שאוהבים ללכת לחוף יכולים לבחור מגבות חוף מפוארות בצבעים יפים. למעשה, יש אפילו מגבות חוף עבור שתיים ואחרות עם כיסים לאחסון כסף ומפתחות בעת לקיחת בשמש. אתה תמיד יכול לספק כרטיסים עבור סוף שבוע החוף עם המגבת. מגבות גם לעשות מתנה טובה עבור אלה שאוהבים יפה את ביתם. אמבטיה מפוארת ומגבות ידיים כי תכונה רקמה, מונוגרמות, או אפילו חרוזים נוצץ לעבוד, יותר מדי.

07
של 09

מטריות

כמה מטריות עשויות כותנה, והם יכולים להיות מתנות מקסים. יש אנשים אפילו להשתמש בהם כקישוט בביתם או לקחת כיסוי מהשמש (לא רק את הגשם). שוב, אתה יכול לבחור עיצובים מיוחדים, צבעים, או רקמה. מונוגרמות על מטריות אפשריים, גם. הם מעשיים. מי לא יכול להשתמש במטרייה?

08
של 09

תיק או מזוודות

אם שני אוהבים לנסוע, תיק או חתיכת מזוודות עשוי כותנה היא המתנה המושלמת. תכנון חופשה שבה אתה יכול להשתמש בו הוא אפילו טוב יותר. אתה יכול מונוגרמה זו מתנה, יותר מדי. בחירת מעצב מועדף או דפוס שמדבר בסגנון של בן / בת הזוג שלך מביא את המתנה הזו לשלב הבא.

09
של 09

ג'ינס כחול

ג 'ינס הוא כותנה, כלומר זוג מכנסי ג' ינס שנותנים לך שלל מושלם, אשר שניהם יעריכו, עובד כמו מתנה יום השנה השני. למעשה, אתה יכול לתת את הג 'ינס ואת חולצת טריקו לבן עבור כל יום אמריקאי מתנה. מסתכל על בן הזוג שלך מתנה עשוי להביא לך חם, אשר עלול להוביל את המתנה כי שוב.

No Replies to "9 רעיונות כותנה מתנה עבור יום השנה השני שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 2