8 עצות מומחה עבור Newlywweds – insightyv.com

8 עצות מומחה עבור Newlywweds

באופן אידיאלי, זוגות לראות איזה יועץ או יועץ רוחני לפני החתונה. עם זאת, כמה זוגות נשואים לחכות עד שהם מתקשים מאוד לחפש עזרה מקצועית. אז הם יכולים לדבר עם טרי איגן, דוקטור, מי מייעץ זוגות נשואים בצרות, ומשמש מנהל רפואי של Moonview המקדש בסנטה מוניקה, קליפורניה, מתקן טיפול המשלבת פילוסופיות מזרח ומערב.

באחרונה הוא שיתף את העצה הטובה ביותר שלו עבור הזוג הצעיר:

 

לתקשר אחד עם השני.

“לדבר, לדבר, לדבר”, אומר איגן. תקשורת על כל דבר, החל דברים קטנים כגון איך אתה מבלה את היום שלך דברים גדולים כגון איך להוציא את הכסף שלך הוא חיוני לנישואין בריאים. זה עוזר לך להכיר אחד את השני טוב יותר, לפתור בעיות, ולהישאר מחובר לבן הזוג שלך.

 

לשבור את השגרה שלך.

לא להיתפס בשגרה. זה אומר שאתה צריך להימנע לקחת אחד את השני כמובן מאליו על ידי בעל לילות תאריך ולקחת חופשות רומנטיות כאשר אתה יכול. הימנע פשוט הולך וממנה ולעולם לא להתמקד אחד את השני או את מערכת היחסים שלך. כאשר אתה רק עובר את התנועות, אתה תרגיש פחות מרוצה ופחות תוכן. וזה יהיה לשפשף גם על בן הזוג שלך. נישואין, אחרי הכל, היא איזון עדין בין שני אנשים.

 

חכה להביא ילדים.

אם אתה יכול, לחכות לילדים. הפסקת ההריון נותן לך ולבן הזוג שלך זמן לבנות בסיס למשפחה.

לבנות את הנישואים שלך, כך שהוא יהיה חסון מספיק כדי לתמוך במשקל של המשפחה שאתה רוצה ליצור. זה אומר להתקרב, לפתור בעיות רציניות, ולמצוא את הקצב שלך כזוג.

 

שמור קצת כסף.

הימנע גביית החוב. צרות כסף לשים לחץ מיותר על נישואים; למעשה, זה אחד הגורמים העיקריים של ויכוחים בין אנשים נשואים.

אתה יכול לזרוק חתונה יפה, להפוך את הבית עבור שניכם, ולחיות בלי לשבור את הבנק כל עוד אתה לא מבלה יותר ממה שיש לך. אתה צריך גם לנסות לשמור על עין לעתיד על ידי תמיד שיש משהו חיסכון. הארנק שלך ואת מערכת היחסים שלך ישלם את המחיר אם אתה לא רואה את הפרוטות.

 

נראה טוב זה לזה.

לשמור על קשר עם היגיינה להתלבש מדי פעם. “אל תתבלבל במערכת היחסים שלך”, אומר איגן. “שמור את זה מיוחד.” כאשר אתה מתחיל לשים פחות תשומת לב המראה שלך, אתה שולח את ההודעה לבן הזוג שלך, כי אתה פשוט לא אכפת לך ואתה לא באמת מעוניין לשמור על האטרקציה בין שניכם. אתה צריך לשלוח את האות שאתה עדיין חם עבור בן הזוג שלך – ואתה רוצה לשמור את זה ככה!

 

תמצא חיים.

לתלות על חברים ובני משפחה. רק בגלל שאתה נשוי לא אומר שאתה צריך לנטוש את כולם ואת כל מה שהיה קיים בחיים שלך לפני החתונה. אתה עדיין צריך שקעים חברתיים כדי להמריץ את עצמך עבור בן הזוג שלך. “אל תצפה שהשותף שלך יהיה הכל שלך”, מזהיר איגן.

 

יש לי סקס טוב.

סקס הוא חלק חיוני של מערכת הנישואין. אתה צריך לוודא חיי המין שלך הוא מספק עבור שניכם.

אם יש בעיות פיזיות המשפיעות על הביצועים שלך, אתה צריך לראות רופא ולדון את המצב איתו או עם בן הזוג שלך.

 

להיות מוכנים עבור בלוז לאחר החתונה.

הבינו שאתם עשויים לחוות דיכאון שלאחר הנישואין, המתייחס למצב הרוח העצוב שחווים בני הזוג הצעירים במהלך שלושת עד שישה חודשי הנישואין הראשונים. יש להרפות אחרי כל ההתרגשות של חגיגות החתונה וירח הדבש הם מעל. למרות כלות יותר נוטים לדבר על זה יותר מאשר חתנים, שני זוגות כנראה מרגיש את זה במידה מסוימת. איגן מציע להימנע מלדבר על החתונה כל הזמן ולצאת ולעשות דברים ביחד. להבין שזה לוקח זמן כדי לכוון מחדש את עצמך זכור כי זה רק ההתחלה של החיים החדשים שלך יחד.

No Replies to "8 עצות מומחה עבור Newlywweds"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.