8 כיף יצירתי דרכים טקסט, & ldquo; אני מתגעגע אליך & rdquo;

8 כיף יצירתי דרכים טקסט, & ldquo; אני מתגעגע אליך & rdquo;

Texting קדימה ואחורה עם השותף שלך יכול להיות כיף, מרגש ואפילו תשוקה. אבל כאשר אתה רוצה לתת לבן הזוג שלך לדעת שאתה מתגעגע אליו או שלה, ייתכן שאתה מחפש משהו קצת יותר המושכים את העין ובלתי נשכח מאשר רק הקלדת, "אני מתגעגעת אליך." למרבה המזל, יש דרכים שונות יצירתי חכם לתת לבן הזוג שלך לדעת שאתה מתגעגע אליו או שלה, כך שאתה לא להחמיץ הזדמנות לתת זה אדם יודע בדיוק כמה אכפת לך.

1. תמונות טקסט. אם אתם מחפשים דרך יותר מרגש ויזואלי לתת לבן הזוג שלך לדעת שאתה מתגעגע אליו או לה, באמצעות תמונות ממש יכול להראות באופן מילולי אותו או אותה כי הוא או היא על דעתך. ואם אתה בוחר בסמלי הבעה או סמל אמוטי, אתה יכול לתת לבן הזוג שלך לדעת שאתה מתגעגע אליו או שלה בלי לומר (או להקליד) מילה.

2. טקסט GIFs. עוד דרך מהנה ויצירתי לומר שאתה מתגעגע השותף שלך היא להשתמש GIFs. ואם אתה מוצא אחד מהתצוגה האהובה עליך, סרט או אפילו עיצוב משלך, לשים קבצי GIF על רשימת הודעות SMS שלך היא דרך מובטחת לשים חיוך על הפנים של השותף שלך.

3. טקסט טלוויזיה ציטוטים הסרט. כאשר אתה רוצה לתת לבן הזוג שלך לדעת שאתה מתגעגע אליו או לה, הודעות טקסט או סרט טלוויזיה יכול להיות דרך ייחודית לתקשר את המסר החשוב הזה כאשר אתה רחוק. לאורך שורות אלה, אתה יכול להפנות תווים מסוימים בטקסט שלך ולתת השותף שלך יודע שאתה מתגעגע אליה כמו רוס מתגעגע רחל חברים או שאתה מתגעגע אליו כאילו אלי מתגעגעת לנח המחברת.

 

4. טקסט מילים השיר. עוד כיף ומעניין הדרך לתת את השותף יודע רק כמה אתה מתגעגע אליו או לה היא לומר את זה עם מילים השיר. ואם אתה משתמש מילים מאמן ידוע או הלהקה האהובה של השותף שלך, הודעות SMS אלה מילים לירית ייתן השותף שלך יודע בדיוק איך אתה מרגיש.

עם זה בחשבון, אתה יכול גם טקסט השותף שלך קישור וידאו של השיר, כך השותף שלך יכול לראות ולשמוע רק כמה אתה מתגעגע אליו או לה. למעשה, השיר הזה יזכיר לנצח את בן זוגך!

5. טקסט פואטי ביטויים. אם אתה באמת מחפש להפוך את השותף שלך להתעלף, אפשרות רומנטית באמת היא לצטט שורות משיר, סונטה או עבודה אחרת של הספרות. אחרי הכל, ישנם סופרים רבים, ביניהם ויליאם שייקספיר, ג'ון קיטס ואלן גינסברג, שמלותיהם המשמעותיות, הבלתי נשכחות ומלאות הלב, עומדות באמת במבחן הזמן. אז אם אתה רוצה טקסט השותף שלך כי אתה מתגעגע אליו או לה, ציטוט מן הקלאסיקה היא דרך קלאסית לעשות זאת. ואל תשכח - אתה יכול גם לכתוב בעצמך!

6. טקסט תמונות החזרה. כאשר אתה רוצה טקסט השותף שלך כי אתה מתגעגע אליו או שלה, עוד אפשרות ייחודית היא לשלוח תמונה מ כיף זמן שיש לך אחד עם השני. ואם אתה מוסיף לב אמוג'י או רק את המילים, "לחשוב עלייך" או "הלוואי שהייתי איתך", השותף שלך יידע בדיוק כמה הנוכחות שלו או שלה אומר לך.

.7 טקסט הודעת שמע. כאשר אתה רוצה לספר לבן הזוג שלך כי אתה מתגעגע אליו או שלה באמצעות טקסט, אתה באמת יכול לעשות זאת עם הקול שלך.

למעשה, אתה יכול לשלוח לו או לה הודעה אודיו המאפשרת השותף שלך יודע שאתה מתגעגע אליו או לה ישירות השפתיים. למעשה, לשמוע את הקול שלך באמת להוסיף מגע אישי כאשר אתה לא יכול להגיע החוצה מגע פיזי אחד את השני.

8. צור דרך ייחודית משלך לומר, "אני מתגעגע אליך." אם אתם מחפשים לספר את השותף שלך כי אתה מתגעגע אליו או לה, עוד אפשרות מהנה ומרגשת היא ליצור מילה או ביטוי יחד המאפשרת השותף שלך יודע את הרגשות שלך מבלי להשתמש במילים בפועל. לדוגמה, אתה והשותף שלך יכולים להחליט במשותף שהביטוי "יש לך את הלב שלי" או פשוט המילה "smooch", פירושו "אני מתגעגע אליך". וכאשר אתה יוצר את שפת הטקסט שלך, אתה ו השותף שלך לא רק לתקשר בצורה חדשה ומרגשת, אבל אתה יוצר חיבור עמוק יותר heartfelt כתוצאה מכך.

 

No Replies to "8 כיף יצירתי דרכים טקסט, & ldquo; אני מתגעגע אליך & rdquo;"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4