8 סימנים מפתיעים ליחסים חד צדדיים

8 סימנים מפתיעים ליחסים חד צדדיים

כאשר אתה במערכת יחסים, אתה לא יכול אפילו להבין מתי הקשר שלך עם השותף שלך הפך מאוזן. ובעוד המטרה שלך עשויה להיות משהו משמעותי יותר לאורך זמן, זה חובה כי אתה שם לב קרוב לשמונת סימני האזהרה כי אתה במערכת יחסים חד צדדית.

1. אתה עושה את כל הנתינה. אחד המאפיינים המרכזיים של מערכת יחסים חד צדדית הוא שאתה נותן יותר ממה שאתה מקבל.

במילים אחרות, אתה יכול להתכופף לאחור עבור השותף שלך, כל הזמן לעשות דברים יפים בשבילו או להפתיע אותו או עם מתנות, אבל מעשים אלה של חסד אינם הדדיות. אם אתה לא זוכר את הפעם האחרונה כי השותף שלך עשה לך טובה, אתה צריך לעשות לעצמך טובה על ידי סיום זה חד צדדי היחסים.

2. אתה עושה את כל התוכניות. סימן מפתח נוסף כי מערכת היחסים שלך היא חד צדדית היא כי השותף שלך מכניס מעט מאמץ כדי ליצור הזדמנויות עבור שניכם להסתובב. בעיקרו של דבר, אתה הוא מי יוזם קשר בין שניכם, מתכנן את הזמן שלך אחד עם השני באופן בסיסי מעביר את כל העבודה שנדרש כדי לשמור על החיבור שלך בחיים. ואם השותף שלך הוא גם לא יוצא שלו או שלה הדרך כדי לוודא שאתה מקבל לבלות יחד, אתה צריך ללכת בדרכים נפרדות שלך.

3. אתה פתוח לחלוטין בעוד השותף שלך נשאר נשמר. אם אתה תוהה אם אתה במערכת יחסים חד צדדית, סימן אחר לספר הוא כי השותף שלך לא נפתח לך.

למעשה, למרות שאתה ישר לגמרי ישר עם אותו או אותה, השותף שלך מסרב לעשות את אותו הדבר איתך. ואם אתה נמצא במערכת יחסים עם מישהו שמציב קיר בין שניכם, זה לא שווה לנסות לבנות את הקשר שלך כל עוד.

4. השותף שלך אינו אמין. מאפיין מפתח נוסף ביחסים חד צדדיים הוא שאינך יכול לסמוך על בן זוגך.

ובעוד יש בהחלט נסיבות כאשר הדברים באים מחוץ התחייבויות יכול לשנות את התוכניות של אדם, השותף שלך הראה לך בעקביות כי הוא או היא לא עולה בקנה אחד כאשר מדובר להיות שם בשבילך. כאשר השותף שלך הוא flighty וממשיך לתת לך למטה, זה אתה מי צריך להרפות ולהמשיך הלאה.

5. לא פגשת אף אחד עם קשרים הדוקים עם השותף שלך. סימן נוסף שאתה ביחסים חד צדדיים הוא שהשותף שלך לא ממש איפשר לך להיכנס לחייו. במילים אחרות, ייתכן שהציגת את השותף שלך במעגל החברתי שלך, עמיתים לעבודה ו / או משפחה, אבל רק לעתים רחוקות היה לך הצצה אל העולם של השותף שלך. וכאשר היבטים שונים של החיים של בן הזוג שלך נשארים בגדר תעלומה, זה לא מסתורין כי אתה צריך לסיים את היחסים שלך עקום.

6. השותף שלך לא עושה לך עדיפות. אחד המדדים העיקריים שאתה ביחסים חד צדדיים הוא שאתה לא מרגיש כאילו אתה באמת משנה לבן הזוג שלך. ובעוד אושר שלו או שלה עשוי להיות חשוב לך, זה לא נדיר לחוש כי הרווחה שלך היא לא בראש סדר העדיפויות של השותף שלך. זכור, כאשר אתה מרגיש את הבטן כי השותף שלך הוא אדיש כלפיך, זה הכרחי כי אתה מוצא שותף אחר.

7. השותף שלך לא רוצה לעבוד על מערכת היחסים שלך. עוד סימן ברור כי אתה ביחסים חד צדדיים היא כי השותף שלך לא רוצה להתמודד עם או אפילו להכיר אתגרים כל מערכת יחסים. ומכיוון שהמפתח לקשר ארוך טווח הוא היכולת לעבוד באמצעות חילוקי דעות ולפתור בעיות כזוג, חוסר המעורבות של בן / בת זוגך הוא למעשה סיבה לדאגה. במציאות, אם השותף שלך לא רוצה לעבוד דרך כל סוג של בעיות איתך, זה משקף את העובדה כי הוא או היא לא באמת מעוניין לחזק או אפילו לקיים את הקשר שלך.

8. אתה כל הזמן לדאוג כי היחסים שלך עומד להסתיים. לאורך שורות אלה, אינדיקציה נוספת לכך שאתה ביחסים חד צדדיים היא שאתה תמיד לחוץ על המצב השברירי של מערכת היחסים שלך.

למעשה, אנשים רבים ביחסים חד צדדיים חיים עם ההרגשה המתמשכת כי בן הזוג שלהם מתרחק, ואי הוודאות הזו מוסיפה ללחץ ולחרדה מיותרים בחייהם. זכור, אם אתה מרגיש כאילו השותף שלך נסחף משם יכול להיפרד איתך בכל שנייה, אתה צריך להתפטר בזמן שאתה קדימה על ידי קורא את זה בעצמך quits.

No Replies to "8 סימנים מפתיעים ליחסים חד צדדיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    20 + = 25