האם השותף שלך מאבד עניין? הנה 8 סימנים אזהרה

האם השותף שלך מאבד עניין? הנה 8 סימנים אזהרה

בין אם אתה רק מתחיל תאריך חדש מישהו או נמצאים במערכת יחסים ארוכת טווח, חשוב להיות מסוגל לזהות מתי פעולות השותף שלך הם סיבה לדאגה. אחרי הכל, אתה יכול לחוש כי אדם זה הוא מתרחק, גדל עניין מרוחק ו / או מעמיד פנים, אבל איך אתה יכול להיות בטוח?

למרבה המזל, ישנם סימני אזהרה ברורים שיכולים לעזור לך לזהות אם השותף שלך מאבד עניין אז אתה לא צריך להישאר בחושך לגבי התנהגותו המפוקפקת שלו או שלה.

סימנים כי החבר שלך או חברה מאבד עניין

קחו את הסימנים האלה לספר כי השותף שלך עשוי כבר לא מעוניין בך ואת מערכת היחסים שלך.

השותף שלך מפסיק לתקשר איתך

האם היה שינוי כמה אתה נהג לתקשר אחד עם השני? אולי השתמשת כדי לשוחח בטלפון כל הזמן, טקסט לאורך כל היום ללא הרף Snapchat אחד את השני, אבל עכשיו התכתובות אלה הם מעטים מאוד. אם אתה נשאר כל הזמן תוהה על מתי אתה הולך לשמוע מהשותף הבא שלך, הדבר הבא שאתה יכול לשמוע מן החבר שלך יהיה על פירוק.

השותף שלך מפסיק את תוכניות היוזמה

בין אם אתה היכרויות או נמצאים במערכת יחסים מחויבת, גם אתה וגם השותף שלך צריך לעבוד יחד כדי להגדיר תוכניות, לקבוע פעמים להסתובב וליצור הזדמנויות להיות אחד עם השני. אחרי הכל, לבלות זמן איכות עם האדם שאתה באמת מעוניין היא אחת הדרכים שבהן אתה באמת להכיר אחד את השני ברמה עמוקה יותר, אינטימי יותר משמעותי.

אבל אם אתה מוצא כי מנסה לעשות תוכניות עם השותף שלך הוא כמו משיכת השיניים, הגיע הזמן לנשוך את הכדור ולהכיר כי השותף שלך מאבד עניין.

השותף שלך אינו זמין

בעוד השותף שלך עשוי להיות מחויבויות עבודה ופעילויות אחרות שיכולות למנוע ממנו להגיע לבלות הרבה זמן איתך, זה למעשה תמריץ בשבילך ואת השותף שלך לתכנן מראש לקבוע זמנים ספציפיים כדי לבלות.

עם זאת, אם אדם זה עושה מאמץ מינימלי כשמדובר עושה את עצמו או את עצמה לרשותך, זה רמז גדול כי האינטרס שלו הוא דוהה. אחרי הכל, אם השותף שלך לא נראה אכפת להסתובב איתך, הוא או היא באמת מראה לך שהוא או היא לא נראה אכפת לך.

השותף שלך אינו מהימן

כדי שיהיה לך חיבור מוצלח וארוך טווח עם מישהו, זה הכרחי כי חבר שלך הוא אמין, ישר ואמין. אבל אם אתה מוצא כי השותף שלך ממשיך להרשות לך למטה לא להישאר נאמן למילה שלו או שלה, להישאר נאמן לעצמך ולהכיר כי השותף שלך אינו מושקע בך או בניית מערכת יחסים איתך. השותף שלך צריך להיות כמו WiFi-100% אמין בכל מקום שבו אתה נמצא.

השותף שלך לא אינטימי איתך

אינטימיות רגשית וגופנית חייבת להיות נוכחת כדי לבנות ולשמר מערכת יחסים חזקה ומשגשגת. אם בן הזוג שלך כבר לא רוצה להיות חיבה, לאהוב או לפתוח איתך גם נפשית וגם פיזית, הגיע הזמן לסגור את הדלת על הרומן הזה ולהמשיך הלאה. מגיע לך בן זוג שרוצה להיות קרוב ואינטימי איתך ומחויב להתחבר איתך ברמות שונות.

השותף שלך קצר איתך

האם השותף שלך כל הזמן מצלם לך? האם הוא או היא מתוסכלים עם הדברים שאתה עושה או אומר? האם אתה הולך על קליפות ביצים כי אתה לא יודע מה יהיה להגדיר את בן הזוג שלך? אם אדם זה הוא תמיד מתווכח, מתנשא ומתנשא, הגיע הזמן להכיר בכך שפעולות אלה מייצגות אדם שלא אכפת לך מכל הבחינות.

השותף מפסיק להקשיב

להיות במערכת יחסים פירושו באמת להקשיב השותף שלך, ואם אתה מוצא כי השותף שלך לא שם לב לדברים שאתה עושה או אומר, הוא או היא לא השקיעו בך או במערכת היחסים שלך. זכרו, אם מוחו של בן הזוג שלכם נמצא במקום אחר, סביר להניח שגם הלב שלו הוא גם כן.

שיחות השותף שלך הן שטחיות

איך באמת להכיר את השותף שלך בדרכים רבות ושונות הוא חלק חשוב של גידול ופיתוח מערכת יחסים זה עם זה.

אבל אם אתה מבחין כי השיחות נוטות להישאר על נושאים שטחיים, כגון דיון במזג האוויר במקום להיפתח על ההיבטים השונים של החיים שלך, הגיע הזמן להתמודד עם העובדה כי השותף שלך עלול לאבד עניין בך. אם בן הזוג שלך מתייחס אליך כאל גבר זר, זה בטח לא ייקח הרבה זמן לפני שתיהפך לאחד.

No Replies to "האם השותף שלך מאבד עניין? הנה 8 סימנים אזהרה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 1