8 מדהים 30 יום נישואין רעיונות המפלגה – insightyv.com

8 מדהים 30 יום נישואין רעיונות המפלגה

אנו עשויים להיות הורים, לדאוג לגבי ילדי הקולג’ים והצעירים שלנו, אבל גם אנחנו נשמות רומנטיות. ו 30 יום נישואין הוא עניין גדול. אז אם אתה מחפש רעיונות לחגיגת יום השנה ה -30 לחתונה, לא נראה עוד. הנה חצי תריסר רעיונות גדולים למסיבות יום נישואין ה -30, מתוך חגיגה פנינה קלאסית כדי 1980s בוש ו ירח הדבש השראה הצדדים.

02
של 09

מסיבת יום נישואין 30: חגיגה יוונית

סנטוריני, Greece


סנטוריני, יוון.
צילום באדיבות כריס, צילומים Stock.Xchng

ירח דבש נוסף הוא דרך נהדרת לחגוג יום נישואין, במיוחד כאשר הוא גדול, כמו ה -30. אבל אם אתה רוצה לחגוג עם חברים ובני משפחה, לטאטא את כולם ליוון, טוסקנה או הוואי הולך להיות יותר יקר טיפה. אז למה לא להשתמש כי יעד ירח הדבש כהשראה למסיבת יום השנה בבית? סעודה יוונית זו כוללת מנות קטנות של צלחות קטנות, מוסיקה קטנה של סירטקי – ואולי קצת אבא – והרבה כיף.

04
של 09

חגיגה איטלקית

החוף of italy

אה, בלה איטליה … באותם ימים שהו בוונציה, בטוסקנה או בקפרי היו אלוהיים בירח הדבש שלך. עכשיו הם יעוררו את חגיגת יום השנה ה -30. אם אתה מרגיש יצירתי, למה לא לבשל כמה מנות מיוחדות עבור האירוע שלך? ואז להוציא את קיאנטי, ג’לטו ומוסיקה רומנטית ויש לי זמן נפלא.

09
של 09

לחגוג 30 שנה באמצעות תמונות וקטעי וידאו

תמונות on mantle

שניהם משעשע נוסטלגי, יצירת תמונה של ההיסטוריה של הנישואין שלך היא דרך מהנה ובלתי נשכחת לחלוק את חייך עם חברים ובני משפחה. לתלות תמונות סביב החדר של שניכם מן הימים הראשונים שלך של היכרויות דרך החופשה האחרונה שלך או אירוע משפחתי. צור וידאו של חייך, כולל בני משפחה וחברים אשר ישמחו לראות את עצמם כלולים הזיכרונות המיוחדים שלך. לעשות את המסיבה על שניכם – אחרי 30 שנה, זה מגיע לך!

 

בעריכת שרון גרנטל 

No Replies to "8 מדהים 30 יום נישואין רעיונות המפלגה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.