בית המשפחה שלך או שלך? 8 דרכים כדי להדגיש את החג של משיכת מלחמה

בית המשפחה שלך או שלך? 8 דרכים כדי להדגיש את החג של משיכת מלחמה

עבור זוגות נשואים רבים, ההחלטה לאן ללכת ומה לעשות במהלך החגים הוא אחד קשה. אתה צריך ללכת לבית המשפחה שלך, או בבית המשפחה שלהם, או להישאר בבית, או לברוח טהיטי?

זה מאוד חשוב לך בתור זוג ליצור מסורות משלך לחגים. כמו עונת החגים מתקרב, לדבר בכנות אחד עם השני על הציפיות שלך, תקוות, ופחדים.

תמונה 1 תמונה 1 מתוך: זוג אחד של משיכת סיפור מלחמה /

ג'ים ורייצ'ל יצאו לטיול של 300 קילומטר מדי שנה, ללא קשר לתנאי מזג האוויר הנוראים, כדי שיוכלו לבלות את החגים עם הוריה.

זה יצר הרבה מתח על ג 'ים, מי באמת נרגש ופחד הכונן. הילדים היו אומללים כי הם לא יכלו להשתתף בתחרות חג המולד שלהם. יתר על כן, רחל חשה אשמה מפני שכולם נראו כל כך אומללים בחגים.

שנה אחת, מזג האוויר היה פשוט מגעיל מדי כדי להפוך את הכונן. הוריה של רחל התאכזבו, אבל הבינו, ושמו את ביטחונם של ילדיהם ונכדיהם. למרות שזה היה החלטה של ​​הרגע האחרון, הבנות היו מסוגלים למצוא כמה כנפיים המלאך להיות חלק של תחרות החג. המשפחה חגגה חג מולד שקט בבית. הם נדהמו עד כמה הם נהנו מזמנם יחד.

עם התקרב עונת החגים הבאה, ג'ים ורייצ'ל דיברו על התוכניות שלהם מראש. יחד החליטו לספר להוריה כי הם לא יעשו את הכונן שוב במהלך הזמן הזה. הם למדו כי עבור אנשים רבים, עונת החגים נמשכת עד פברואר 2 (יום Candlemas) וכי היה להם הרבה זמן לביקור עם משפחתה של רחל.

הורים שמים ילדים בוגרים ראשון בחגים

צ'רלס ומרסי עשו החלטה משותפת לפני מספר שנים, כדי להימנע מלהיות יחד בחג המולד עם הילדים הבוגרים שלהם. שניהם לבקר את כל הילדים שלהם על בסיס קבוע ויש להם מפגש משפחתי בכל קיץ. הם החליטו כי כולם צריכים רק להישאר בבית במהלך החגים.

זה הפך להיות החלטה טובה עבור כולם.

סבים אחרים מקפידים לספר לכל ילדיהם הבוגרים כי הציפייה היחידה שלהם במהלך החגים היא לתת להם לדעת את התוכניות שלהם, כך שהם יודעים כמה אנשים כדי להאכיל. כתוצאה מכך, כמה חגים יש להם את כל הצוות איתם, כולל מבחר של חברים אשר נופלים לכמה ימים, יותר מדי. חגים אחרים, הם לבדם. הילדים יודעים שזה בסדר.

לדבר עם זה על ציפיות לחגים

אם אתה מחליט לבקר המשפחה המורחבת, לדבר אחד עם השני על הציפיות שלך של הביקור. נסו לחזות היכן ייתכנו תחומים בעייתיים. הפוך כמה תוכניות אסטרטגיות לטיפול אלה נקודות חמות פוטנציאליות.

עוד דרכים כדי להדגיש את החגים

 • לחגוג את שנים עשר ימי חג המולד.
 • השכרה חדר במלון קרוב על ידי כך יש לך מקום לברוח.
 • לפתח קוד סודי בין שניכם כלומר "תוציא אותי מכאן, עכשיו!"
 • אם יש כמה מסורות משפחתיות אתה שונא לחלוטין, לחלוק את המחשבות האלה עם בן / בת הזוג שלך.
 • לתכנן כמה משחקים משפחה תחרותי לשחק.
 • לתזמן כמה "טיולי שטח" לאטרקציות בקרבת מקום לשבור את השגרה או שעמום.
 • אל תרשה לעצמך ליפול לתוך תפקיד ילדות עם ההורים שלך רק בגלל שאתה חוזר הביתה. את כבר לא בת שבע!

  החגים לא צריך להיות זמן של מתח ותחושה של להיות במשיכת מלחמה. לדבר על זה! אתה תמיד צריך לקבל החלטה כי הוא הטוב ביותר עבור שניכם ואת הילדים שלך.

  No Replies to "בית המשפחה שלך או שלך? 8 דרכים כדי להדגיש את החג של משיכת מלחמה"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   38 − = 32