8 כיף תאריך רעיונות בחוץ | insightyv.com

8 כיף תאריך רעיונות בחוץ

נמאס לך להישאר בבית ולהישאר עם אותו הישן “ארוחת ערב וסרט” שגרתית? תחשוב מחוץ לקופסה עם אלה שמונה רעיונות חוצות חוצות תאריך מובטח לתת רפרטואר היכרויות שלך נשימה אמיתית של אוויר צח. 

זוּג hiking.

/ DigitalVision / Getty תמונות

אם אתם מחפשים רעיון תאריך חוצות כי הוא חייב לעלות את הכיף, הרצועה על המגפיים שלך וטיולים הראש אל שביל מקומי או מסלול הליכה. לא רק אתה ואת תאריך להגיע ליהנות היופי של הטבע כפי שאתה להכיר אחד את השני, אתה גם לבחור פעילות בריאה שעובדת עד כמה זיעה כפי שהיא עושה שיחה.

02
של 08

בקר בשוק של חקלאים.

עוד תאריך תאריך בחוץ כי תשאיר טעם טוב בשתי הפיות שלך היא ללכת לשוק של החקלאים. אתה יכול להסתובב על עמדות שונות, לנסות דוגמאות, ואולי למצוא את הפרי האהוב עליך, חומוס, ריבה או ירקות. וככל שאתה להכיר את העדפות המזון של אחרים, תוכל להיות מסוגל יותר לקבוע אם יש לך העדפה זה לזה.

03
של 08

להשתתף צדקה ללכת / לרוץ.

אם אתם מחפשים רעיון תאריך כיף עם הטבות ללכת מעבר למערכת היחסים, ההרשמה לטיול צדקה / לרוץ היא בחירה מנצחת. בין אם אתה והדייט שלך תחליט ללכת, לרוץ, או לרוץ במהלך האירוע, תוכל להתחיל כל מערכת יחסים פוטנציאלית בידיעה שאתה עושה את ההבדל.

04
של 08

לכו אל החוף.

עוד תאריך תאריך בחוץ זה לא פחות כיף הוא ללבוש את בגד ים, סנדלים, משקפי שמש וראש לחוף, פשוט לא לשכוח את sunscreen! הנה רשימה אינסופית של פעילויות מהנות כי אתה יכול לעסוק בחוף, בין אם אתה נרשם לשיעורי גלישה, ללכת העלייה למטוס, לבנות sandcastle, לשחק כדורעף חופים או פשוט לספוג את קרני כפי שאתה להכיר אחד את השני דרכים חדשות.

05
של 08

בקר בפארק שעשועים.

הולך פארק שעשועים עם התאריך שלך יכול לעזור לך להשוויץ הפנימית שלך daredevil, כמו גם לעזור לך להשוויץ יותר של האישיות שלך כיף. למעשה, אם אתם מחשיבים את עצמכם מחפש ריגושים, סוג זה של תאריך הוא חייב לקבל את הלב שלך שאיבה עם מישהו עשוי להתברר להיות מתוק שלך בעתיד. עם זאת, אם רכבות הרים ורכב מפחיד הם לא מושך אותך, אל תשכח כי ישנם פארקי שעשועים המיועד לקהל צעיר כי הם עדיין מלא כיף ולא מלא פחד.

06
של 08

לתכנן פיקניק.

אם אתם מחפשים רעיון תאריך בחוץ זה גם כיף וגם מרגיע, לאחר פיקניק בפארק עם התאריך שלך היא דרך מצוינת להכיר אחד את השני בסביבה נוחה. אתה יכול לעשות את זה פיקניק potluck שבו אתה כל לתרום חלקים שונים של הארוחה, או שאתה יכול פשוט לעצור בדרך לפארק האהוב עליך. אבל לא משנה מה תבחר עבור התפריט, הולך על פיקניק הוא לבחור העליון עבור כל תאריך חוצות.

07
של 08

עבור לאירוע ספורט חוצות.

אם אתה מחפש רעיון תאריך כי הוא ארוז עם פעולה ומהנה, ולאחר מכן הכותרת לאירוע ספורט חוצות היא לרוץ הביתה של בחירה. אחרי הכל, אתה מקבל לבלות זמן אחד עם השני באווירה אנרגטית ומרגשת. ולא רק אתה תהיה מסוגל לעודד את הצוות שלך, אבל תוכל גם להיות מסוגל לראות אם אתה ואת תאריך העבודה שלך גם בתור צוות.

08
של 08

עבור לקונצרט בחוץ.

לקבלת תאריך זה יהיה מוסיקה הן של האוזניים שלך, ללכת לקונצרט בחוץ. בעוד ישנם אינספור חוצות ואת המקומות amphitheaters לבחירה, אתה יכול גם למצוא קונצרטים חינם בפארקים, בשעה piers, וכן ירידים בחוץ עבור יותר קסם מקומי. לא רק אתה ואת תאריך להגיע ליהנות מוסיקה חיה, אבל לבלות יחד יחד בדרך זו יעזור לך לקבוע אם אתה “הרמוניה” גם בתור זוג פוטנציאלי.

No Replies to "8 כיף תאריך רעיונות בחוץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    1 + = 11