8 עצות כדי לתבל את היחסים לטווח ארוך

8 עצות כדי לתבל את היחסים לטווח ארוך

זכור כאשר אתה והשותף שלך נפגשו לראשונה? זוכרים את ההתרגשות, האנרגיה והתשוקה כשהייתם יחד באותו יום? ובעוד רגשות אינטנסיביים אלה עשויים להיראות כמו העבר של העבר, יש שמונה דרכים קלות לך לשמור את הניצוץ בחיים ואת ההתלהבות ברמות שיא כמו זוג. למעשה, אלה עצות מהירות יכול להפוך את מערכת היחסים לטווח ארוך שלך מרגיש כמו חדש.

1. תביא בחזרה תאריך לילה.

רק בגלל שאתה במערכת יחסים ארוכת טווח זה לא אומר שאתה צריך להפסיק "היכרויות" השותף שלך.

לשם כך, כדי להוסיף קצת תבלין למערכת היחסים שלך, למה לא להכות את המסעדה המקסיקנית החדשה מעבר לפינה, לעשות תוכניות קולנוע או לבשל ארוחת ערב רומנטית בבית? זה המפתח לעשות מאמץ אמיתי כדי ליצור ערבי כיף בלתי נשכחים שיעזרו לך לשחזר את הרגשות והרצונות הקודמים שהיו לך זה לזה.

2. קח את הזמן כדי לחגוג.

לאורך השורות האלה, כאשר אתה נמצא במערכת יחסים ארוכת טווח, חשוב לקחת זמן לחגוג את אבני הדרך החשובות שעולות. למעשה, כאשר אתה כבר עם השותף שלך מספיק זמן, יום הולדת או יום נישואין אולי נראה כמו עוד יום. עם זאת, כדי לשמור על היחסים שלך מרגיש טרי, אלה תאריכים חשובים יש להתייחס בכבוד שמגיע להם. במילה אחת, אתה צריך לקחת את הזמן כדי להנציח ולחגוג כאשר יש לך את ההזדמנות לעשות זאת.

.3 שנה את ההגדרה.

מתי בפעם האחרונה שאתה לקח חופשה או staycation כמו זוג?

כדי ליצור תחושה של חדשנות במערכת היחסים ארוכת הטווח שלך, זה הכרחי כי אתה משנה את הנוף וללכת על הרפתקאות שונות יחד. ואם אתה מתכנן טיול שלוקח אותך ברחבי המחוז, המדינה או אפילו את העולם, חוויות חדשות אלה עוזרות להוסיף חידוש לסיפור האהבה שלך לטווח ארוך.

4. הרחב את הפעילות שאתה עושה יחד.

עם זאת בחשבון, צעד חשוב נוסף לתבל את מערכת יחסים ארוכת טווח שלך הוא צעד מחוץ לאזור הנוחות שלך כזוג. למעשה, אין זמן טוב יותר לנסות את הפעילויות כי הם ברשימת הדלי שלך כזוג. ואם זה בנג 'י קופץ, ללמוד סנובורד או פשוט להצטרף בליגה באולינג, יצירת הזדמנויות לעסוק בפעילויות חדשות יחד יכולים לעזור לך לשמור על העוסקים זה בחייו של זה.

5. להישאר אינטימי.

היבט חשוב נוסף של שמירה על הקשר שלך לטווח ארוך מרגיש כמו חדש היא לשמור על רמות האינטימיות גבוה בין שניכם. ובעוד הזמן לבד שלך ביחד עשוי להיות קצת שונה או פחות תכופות מאשר כאשר יש לך לראשונה ביחד, חשוב לעשות אינטימיות עדיפות. במילים אחרות, גם אם זה אומר תזמון מראש הרגעים שבהם אתה תהיה ביחד או פשוט קונה הלבשה תחתונה חדשה, לשים את המאמץ יהיה באמת לטובת החיבור שלך.

6. תן לשותף שלך לדעת כמה אתה מעריך אותו או אותה.

אם אתה תוהה איך לתבל את מערכת היחסים ארוכת הטווח שלך, עוד דרך פשוטה היא לעשות מאמץ לומר, "אני אוהב אותך", "תודה", לעתים קרובות יותר. למעשה, אלה דברי שבח, הערצה וכבוד נוטים ללכת unspoken ככל שהזמן עובר על מערכת יחסים ארוכת טווח.

עם זאת, בראש ובראשונה, חשוב מאוד לספר לבן הזוג שלך עד כמה אתה חושב עליו או בכל פעם שיש לך הזדמנות.

7. להיות ספונטנית.

טיפ חשוב נוסף שיכול לעזור לך לתבל את מערכת היחסים ארוכת הטווח שלך היא למצוא דרכים לשמור על השותף שלך על בהונותיו. ואם אתה מפתיע אותו או אותה עם כרטיסים כדי לראות מחזמר, להביא אותו או אותה ארוחת בוקר במיטה או פשוט לעצור בדרך הביתה מהעבודה לאסוף את המאפה האהוב עליו, פעולות אלה של חסד יכול לעזור לשמור על היחסים שלך מאושר , בריא מרגיש כמו חדש.

8. להיות נוכחים.

אם אתם רוצים להוסיף יותר אנרגיה והתרגשות למערכת היחסים ארוכת הטווח שלכם, עליכם לפתור את נוכחותכם באופן מלא כאשר אתם ביחד. לא רק יהיה לשים את הטלפון שלך לאפשר לך להיות מאזין טוב יותר, כמו גם לעזור לך לנהל שיחות משמעותיות יותר עם השותף שלך, אבל חוסר הפרעות הסחות דעת יאפשר לך להתחבר איתו או בצורה חדשה כי " ll לשמור על היחסים שלך מרגיש כמו חדש.

No Replies to "8 עצות כדי לתבל את היחסים לטווח ארוך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 − 80 =