8 יש מוצרים יש לארוז ירח הדבש שלך

אתה יכול לשים תכנון אריזה עבור ירח הדבש שלך על מבער אחורי בזמן שאתה מתמקד החתונה. אבל יש כמה מוצרים שאתה בהחלט צריך לארוז את ירח הדבש כדי לוודא דברים ללכת בצורה חלקה ושום דבר לא מקבל את הדרך של זמן טוב שלך. הנה רשימה של מה שאתה צריך לארוז:

זוּג trying to close full suitcase

דאלי וניוטון / OJO Images / Getty Images

Sunblock הוא הדבר הראשון שאתה צריך לזרוק לתוך שקית טואלטיקה שלך כי אתה צריך את זה בלי להתחשב במזג האוויר שבו אתה הולך להיות. כדאי גם לארוז כל תרופות מרשם שייתכן שתצטרך ואת יתר התרופות, כגון Tylenol, Immodium או תרופה אחרת נגד שלשולים, Benadryl במקרה שאתה אלרגי למשהו, תרסיס באגים אם אתה הולך לנקודה חמה ולח. פריטים אלה חשובים במיוחד אם אתה מתכנן להיות יעד זר, שבו אתה לא יכול להיות מוכר עם התרופה.

02
של 08

לבוש מתאים

למרות ירח הדבש טוב פירושו לבלות הרבה זמן יחד במיטה, תצטרך בגדים עבור כל פעם שאתה רוצה לצאת מהחדר שלך. הקפד להביא בגדים שיתאימו האקלים אתה נכנס. שקול להביא חולצות, מעילים, חולצות ופריטים אחרים אתה יכול בקלות שכבת, כך שאתה יכול להוסיף או להסיר בגדים כדי להתאים את הטמפרטורה. זוג טוב של ג 'ינס ונעליים נוחות חייבים לכל אקלים. ואתה צריך גם להביא בגד ים גם אם אתה הולך לאכסניה סקי בחורף. ברוב המלונות יש אמבטיות חמות או בריכות כי ייתכן שתרצה להשתמש.

03
של 08

ציוד החוף

רוב הזוגות הראש אל החוף עבור ירח הדבש שלהם. אם אתה נופל לתוך הקטגוריה הזו, אתה צריך לוודא שיש משקפי שמש, מגבות חוף (אם המלון שלך או הנופש אינו מספק אותם), כפכפים, וכל דבר אחר שיהפוך את היום שלך על החוף יותר מפואר ונוח. זמן על החוף הוא גם הזדמנות להראות את סגנון הירך שלך על ידי לובש בגדי ים עם כשרון ואישיות.

04
של 08

מזוודות תגיות

אף אחד לא רוצה לבזבז זמן נוסף בחיפוש אחר המטען שלהם כאשר הם מגיעים ליעד ירח הדבש שלהם. אם יש לך מזוודות שחורות כמו כולם, אז אתה צריך גם לקשור קשת יפה בצבע מזעזע את השקיות שלך או לבחור תגים המטען כי הם צבעוניים וייחודיים. בדרך זו, תוכל לזהות את המטען שלך מיד ולהיות בטוח שיש את הכתובת שלך על הדברים שלך במקרה כל המטען שלך הולך לאיבוד.
05
של 08

טלפון חכם או iPad

אחרים כנראה יצלמו אותך בחתונה שלך. אבל אתה תהיה הצלם של ירח הדבש שלך, וכן קל לשימוש אך עדיין מתוחכם מבחינה טכנית מכשיר יעזור לך לקבל את התמונות הטובות ביותר. בנוסף, עם הטלפון החכם שלך או iPad, אתה יכול להישאר מחובר עם בני משפחה וחברים, לבדוק את מזג האוויר על היעד שלך באופן קבוע, להירשם לאירועים, לקבל מפות, לבצע הזמנות, ועוד. כמובן, אתה יכול גם לשתף את התמונות האלה על מדיה חברתית כמו שאתה ירח דבש. רק לוודא לשמור קצת זמן דיגיטלי חינם, כך שאתה יכול להתחבר עם בן / בת הזוג שלך.

06
של 08

אביזרים סקסיים

ירח הדבש הוא על ההוצאות זמן אחד עם השני - ומקיים יחסי מין. חופשה זו אמורה להיות על תשוקה ורומנטיקה וביטוי האהבה שלך אחד לשני. זה תירוץ גדול לתבל דברים בחדר השינה. תביא את הלבשה תחתונה הטובה ביותר שלך וכל הצעצועים - מן צבע הגוף אכיל לאזיקים מטושטשת ורוד שקיבלת למסיבה רווקות שלך. רק להיות בטוח כי כל מה שאתה מביא הוא משהו שבו אתה ובעלך או אשתו נוח. אם אתם חדשים למין או אם אתם סובלים מכאבים בעת קיום יחסי מין, עליכם לזכור לארוז חומר סיכה אישי. זה באמת יכול לעזור לעשות סקס יותר מהנה וכאב חינם.

07
של 08

תודה לך כרטיסים

תביא את החתונה שלך תודה כרטיסי, אז אתה יכול לקבל קפיצה על כתיבת אותם. אמנם לא הייתי קוטעת את החופשה, כדי לכתוב את התינוקות האלה, הייתי שוקלת לעבוד עליהם במטוס או ברכבת. או אולי אתה יכול לכתוב כמה מהם בזמן בן הזוג שלך הוא ישן שלך להיות ינשוף הלילה שלך או מוקדם ציפור עצמי.

08
של 08

כיף ומשחקים

נשיאת משחקי נסיעות, כגון מונופול אקספרס או חפיסת קלפים, הוא נהדר לגבות. אתה אף פעם לא יכול לדעת אם זה הולך לרדת גשם ליעד טרופי או אם תיתקעו בשדה התעופה. משחק לוח יכול להשאיר אותך עסוק בבידור כאשר יש לך מספיק סקס ויש עוד מעט לעשות. שקול משחקי לוח התוכנית שלך B.

No Replies to "8 יש מוצרים יש לארוז ירח הדבש שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =