8 דרכים לשמור על הילדים שלך מפני חולה

8 דרכים לשמור על הילדים שלך מפני חולה

האם זה נראה כאילו כאשר אחד הילדים שלך חולה, הוא לוקח את כל הבית איתו? נוסף על כך, כל המשפחה שלך לוקח שבועות כדי להבריא כי הם ממשיכים להעביר את החיידקים הלוך ושוב אחד לשני. גלה כיצד לשמור על הילדים שלך לחלות עם כמה צעדים נוספים את השני אתה שומע את ההתעטשות הראשונה, שיעול או סימנים אחרים של מחלה. התחל עם 8 טיפים בריאים כדי לשמור על הילדים שלך לחלות ולהגן על המשפחה שלך מפני חיידקים מגעיל כי לא נראה רוצה לעזוב את הבית שלך ברגע שהם מגיעים:

1. ודא שכולם שוטף את ידיהם ... הרבה

אין זה סוד כי לשטוף את הידיים ביסודיות היא הדרך הטובה ביותר לעצור את החיידקים כי בסופו של דבר על הידיים. כאשר אתה נמצא בבית של ילדים, איך אתה לוודא את הידיים הזעירות הם מקבלים כראוי לנקות?

למד אותם איך לרחוץ את הידיים בדרך הנכונה. נסה דרכים כיף ללמד את הילדים איך לשטוף את הידיים שלהם, כך שתמיד תדע כי כאשר הידיים האלה הם מגע, לגעת, נוגע כל דבר בבית שלך כי הם נקיים כפי שהם יכולים להיות.

2. לנגב למטה מדי יום משטחים לעתים קרובות

קח אנטיבקטריאלי לנגב את המשטחים הילדים שלך לגעת. נגבו את הדלתות, המעקות, מתגי האור, מקלדות המחשב, עכברים, טלפונים, בקרי מרחוק ובקרים למשחקים. חשוב על שאר הפריטים שהילד שלך נוגע בהם מדי יום, כמו ידיות הברז, ידית דלת המקרר ואפילו צנצנת העוגיות.

ביסודיות לנקות משטחים אלה מספר פעמים ביום.

אתה לא רוצה שילד חולה יבוא מיד אחריך ונגע בידית המקרר הזאת, ואחריו ילד טוב שלך כעבור שעה. שמור את העין החוצה עבור מצבים אלה שבהם חיידקים הם פשוט מחכה להזדמנות זו. להיות חרוץ ונקי אלה משטחים היטב ולעיתים קרובות כדי להפחית את התפשטות חיידקים.

3. מגבלת מגע

הילדים שלך אוהבים לשחק ביחד. מגע פנים אל פנים הוא לא רעיון טוב כאשר אחד הילדים שלך חולה, אם כי. עודד את הילדים שלך לשחק לבד כדי להגביל את הקשר לבודד את החיידקים.

להיות באותו חדר עם אחד הילדים החולים שלך לא בהכרח להפוך את הילד שלך טוב לתפוס את החיידקים. אבל ילד חולה יושב עם הפנים שלו קרוב של הילד שלך, כמו שיש להם לשחק מכוניות ביחד, יכול.

אמנם זה יכול להיות ממש קשה, להתנגד לפיתוי לנשק את הילדים החולים שלך על השפתיים. אלה נשיקות מתוק הם דרך קלה להפיץ חיידקים לכל שאר המשפחה שלך בזמן שהם חולים. מקל עם נשיקה על הלחי עד שכולם בסדר.

4. לחטא צעצועים

צעצועים הם מפעל נבט לילדים כאשר הם חולים. הם מטופלים לעתים קרובות כל כך, ונגיעה אחת של צעצוע שורץ נבט עבור ילד טוב שלך, אשר לאחר מכן מניח את ידו על פניו בקרוב להפוך אותו ילד חולה מדי.

לנקות את הצעצועים של הילדים ביסודיות כדי לעצור את התפשטות חיידקים. אל תשכח גם את הפוחלצים. רק בגלל שהם משטחים רכים לא אומר שהם לא נושאות נבט.

5. לשנות את נשיקות שלך

עוד סוד בריא לשמור על הילדים שלך מלהיות חולה כרוך נשיקות אלה אנו לעתים קרובות לתת לילדים שלנו כדי לגרום להם להרגיש טוב יותר.

בזמן שאתה אוהב את השפתיים המתוקות האלה, הקטנים אינם מתנשקים מאוד כשהם חולים. לשנות את הנשיקות שלך להזיז את השפתיים שלך על ראשיהם בזמן שהם חולים.

זה קשה עבור הילדים שלך להבין שהם לא יכולים לקבל נשיקת לילה טוב על הלחי של אחיהם ואחיותיהם אבל מנסה להסביר להם שאתה פשוט לא רוצה שהם יחלו. עוד מעט, כולכם תהיו מספיק טובים כדי לכסות שוב את הפנים של הנשיקות.

6. לשטוף מצעים, שמיכות ומגבות לעתים קרובות

זה מפתה לתת לילדים להשתמש במיטה חולה שלהם עד שהם שוב. השמיכה האהובה על המשפחה על הספה עשויה להיות נשא של אותם חיידקים שמקבלים גם את כולם חולים.

Zap הסיכויים כי יהיו לך חיידקים לחיות איתך לטווח ארוך. לשטוף מצעים, שמיכות ומגבות לעתים קרובות כדי להפחית את כמות החיידקים רק מחכה הילדים שלך לגעת בהם.

לא רק זה טוב יותר עבור המשפחה שלך, מיטה נקייה בטוח מרגיש נחמד כאשר אתה חולה.

.7 נקו את השירותים

זו אינה משימה נעימה לניהול משק הבית, אבל ניקוי השירותים חיוני לשמירה על בריאות המשפחה. גם אם הילד שלך לא הקיא, הוא עדיין נגע בידית השירותים.

ילד טוב שלך נכנס לחדר האמבטיה, נוגע באותה ידית ולא לשטוף את ידיו ביסודיות כפי שהוא צריך. בּוּם. שני ילדים חולים.

8. מופעים נפרדים

ארוחות משפחתיות הם זמן חשוב מליטה בשבילך. אבל כאשר אתם מתמודדים עם בית מחולק - כמה חולים וכמה טוב לשמור את הארוחות בנפרד כדי להקטין את הסיכונים של הילדים שלך טוב בסופו של דבר ליד השולחן חולה עם האחים שלהם.

שיתוף כלים אותו כדי לגזור פירה או שתייה בטעות מתוך הזכוכית הלא נכונה יכול לחשוף את הילדים שלך מיד לחיידקים אתה רוצה לקחת. אפילו לגעת באותו משטח על השולחן יכול לשמור על חיידקים בשמחה להתפשט מילד אחד למשנהו.

ילדים רבים מדבקים לפני שהם מראים סימנים של חולה. אמצעי מניעה אינם בטוחים אבל הם יכולים לשמור על המשפחה שלך מלהפיץ אותם חיידקים הלוך ושוב מחשיפה מתמדת.

No Replies to "8 דרכים לשמור על הילדים שלך מפני חולה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 1 =