8 סימנים ראשונים הוא שחקן

8 סימנים ראשונים הוא שחקן

האם אתה תוהה אם אתה יוצא עם שחקן? למרות שאתה באמת אוהב את הבחור הזה, מחפשים מחויבות רצינית, והוא יכול לראות את העתיד איתו, חשוב להיות מסוגל לזהות אם הוא בעצם שחקן. הוא עשוי להיראות כמו הבחור המושלם, אבל יש שמונה סימנים עיקריים שיכולים לעזור לך לדעת אם אתה בדרך לאושר או אם אתה מקבל מקבל שיחק במקום.

1. הוא תמיד בטלפון שלו

אחד הסימנים הברורים שאתה יוצא עם שחקן הוא שהוא תמיד כותב הודעות טקסט לאנשים אחרים.

לדוגמה, אם אתה מבחין כי הוא תמיד על הטלפון שלו, מחייך, מצחקק, ושולח תמונות, זה יכול לעזור לך לדעת שאתה לא האדם היחיד הוא מתקשר עם וכי אתה לא האדם היחיד על דעתו . כאשר אתה לא מצליח לתפוס את תשומת הלב שלו כשאתה ביחד, זה אינדיקטור מרכזי שהוא משחק את השדה.

2. הוא לא יעשה תוכניות לטווח ארוך

עוד סימן העליון שהוא שחקן הוא שהוא לא ידבר על העתיד שלך ביחד. אמנם ייתכן שתרצה להתחיל לתכנן טיולים כמו זוג, כמו לדבר על תקוות העתיד שלך, חלומות, ומטרות, הוא מהוסס להתחייב לכל דבר הרבה מראש. לדוגמה, הוא יכול לדחות בקשה ללוות אותך לחתונה של בן דוד בעוד כמה שבועות או לא ייתן לך תשובה ברורה על ההוצאות החגים יחד כי הוא לא רוצה להיות קשור בדרך כלשהי.

3. הוא שובר תוכניות ברגע האחרון

אם כבר מדברים על לא להיות קשור, סימן נוסף שהוא שחקן הוא שהוא לא אמין.

אמנם ייתכן שיש תוכניות להיפגש בראנץ ', לראות סרט, או להכות את השוק החקלאים, הוא כל הזמן שינויים בתוכניות איתך, משאיר אותך תלוי, ומבטלת ברגע האחרון. כאשר אתה יוצא עם מישהו שאתה לא יכול לסמוך עליו, אתה יכול לסמוך על העובדה שאתה מקבל שיחק.

4. הוא מעורפל על מקום הימצאו

עוד אינדיקטור מפתח שאתה היכרויות שחקן הוא שהוא נוטה להישאר בצד מעורפל לגבי המופעים היומי שלו כאשר אתה לא בסביבה.

למשל, הוא יכול להכליל על עבודתו, לשמור דברים מעורפלים לגבי תוכניות סוף השבוע שלו, או לשמור את השיחות שלך ברמה שטחית. אם אתה יוצא עם מישהו שמעולם לא נותן לך תשובה ישירה ומשאיר אותך מנחש ותוהה, זה לא צריך לבוא בתור הפתעה שהוא כנראה משחק אותך.

5. הוא לא יציג אותך בפני חבריו

כשזה מגיע להיות מעורפל, סימן ברור שאתה עם שחקן היא שלא פגשת אנשים קרובים אליו. למשל, אם מעולם לא פגשת אף אחד מחבריו, ובכל זאת הוא פגש את שלך, זה צריך להעלות דגל אדום שמשהו קצת כבוי. כדי להכיר מישהו וליצור חיבור, חשוב ששניכם ינקטו צעדים כדי לכלול אחד את השני בעולמות שלכם. עם זאת, אם הוא לא מוכן לכלול אותך בהיבט זה של חייו, זה בדרך כלל סימן של שחקן, כפי שהוא מראה כי אתה פשוט לא כל כך חשוב לו.

6. הוא פלירט

סימן נוסף שהוא שחקן הוא שהוא פלירט גדול. למשל, בזמן שהוא יכול לפלרטט איתך, הוא נוטה לפלרטט עם המארחת, המלצרית, או בריסטה כאשר אתה בחוץ. אתה יכול גם להבחין בו לבדוק אחרים גם כאשר אתה אחד עם השני.

אם נראה שיש לו עין נודדת, זה יכול להיות אינדיקטור מרכזי שהוא משחק אותך.

7. צרכיו הראשונים

אם אתה תוהה אם אתה יוצא עם שחקן, סימן נוסף הוא כי הצרכים שלו לבוא לפני שלך. לדוגמה, אם הוא בוחר מסעדה, זמן להסתובב, או מקום להיפגש, זה תמיד יהיה על התנאים שלו לספק את הצרכים שלו. עם זאת, כאשר אתה נמצא במערכת יחסים שבה יש כבוד הדדי, אמון, חמלה, אתה עושה אחד את השני עדיפות אמיתית במקום לשים את המיקוד על עצמך.

8. הוא להוט להיות אינטימי מבחינה מינית איתך

עוד סימן העליון שאתה יוצא עם שחקן הוא שהוא כל הזמן מנסה להכניס אותך למיטה. אבל במערכת יחסים אוהבת, מאושרת ובריאה, לעולם אל תחוש לחץ לעשות כל דבר שאינך רוצה לעשות, גם אם הוא מתנשק בתאריך הראשון.

אף אחד לא צריך ללחוץ עליך או להרגיש צורך לשכנע אותך לעשות משהו שאתה לא נוח איתו, ואם הוא מתנהג בצורה לא ראויה זו, הוא לא רק שחקן, אלא לוזר.

No Replies to "8 סימנים ראשונים הוא שחקן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 − = 38