8 דרכים לחגוג את חג הפסחא עם הילדים שלך | insightyv.com

8 דרכים לחגוג את חג הפסחא עם הילדים שלך

האביב אכן נמצא בדרכו, ופירוש הדבר שחג הפסחא ממש מעבר לפינה. אם kiddos שלך הם פעוטות או בני נוער, להפוך את הזמן לחגוג את חג הפסחא עם הילדים שלך וליצור זיכרונות משפחתיים משלך. מהפיכת חפצי אמנות לבישול וארוחות מועדפים, ישנן דרכים רבות – הן דתיות והן לא דתיות – לחגוג את החג המיוחד הזה כמשפחה.

אִמָא and daughter wearing costume rabbit ears coloring Easter eggs and cookies

קאימאג ‘/ רוברט דאלי / גטי

ילדים בכל הגילאים אהבה לשבור את ביצה פסחא צבע! הפוך את המסורת הזו אפילו יותר כיף על ידי מנסה טכניקות שונות מדי שנה. אתה יכול אפילו לארגן “הצבעה” כדי לראות אילו סוגים של ביצים צבעוניות הילדים שלך הכי טוב. לדוגמה, אתה יכול להשוות מיושן, מזון “מסורתי” צביעה ביצים פסחא עם ביצים חג הפסחא. או לעודד את הילדים שלך יצירתי לבוא עם טכניקות משלהם. זה עשוי להיות מבולגן, אבל זה בטוח שזה בלתי נשכח!

02
של 07

להשתתף הקהילה ביצה פסחא לצוד

צָעִיר girls gathering Easter eggs in garden

אריאל סקלי /

לתפוס כמה סלסלות הפסחא לקחת את הילדים שלך לציד ביצה חג הפסחא המקומי. למעשה, אירועים קהילתיים כמו אלה הם הזדמנויות נהדרות להזמין חברים ושכנים – או אפילו את שיתוף ההורה יחד. ואל תשכח להביא את המצלמה שלך! אתה לא רוצה לפספס את ההזדמנות ללכוד את החיוכים על הפנים של הילדים שלך.

03
של 07

לשחק ביצה פסחא משחקים

חג הפסחא Egg Hunt!

פאטקמרה / גטי

הפוך את המסע ביצה פסחא המסורתית אפילו יותר כיף על ידי הוספת משחקים משלך חג הפסחא, כמו ממסר ביצה וכף, זריקה ביצה, או רול ביצה. הזמן את הילדים שלך כדי ליצור משחקים חדשים משלהם, יותר מדי. אם יש לך ילדים בגילאים מרובים, תן המבוגרים ללמד את הצעירים איך לשחק. הקפד לכלול את השכנים שלך ולהפוך אותו רומן שנתי.

04
של 07

בקר את ארנב הפסחא ביחד

לְבַקֵר the Easter bunny

תמונות © פיטר דנן / Getty Images

לחגוג את חג הפסחא עם הילדים שלך על ידי לקיחת אותם לראות את ארנב הפסחא בקניון המקומי שלך או על ידי רכיבה על פסחא באני רכבת מהירה. שקול להזמין עוד משפחה חד הורית מהשכונה שלך להצטרף אליך, גם כן. ו, שוב, הקפד לקחת הרבה תמונות, כך שאתה יכול להוקיר את הזיכרונות במשך שנים רבות.

05
של 07

בצע לחמניות התחייה

חג הפסחא Buns

דוויד / גטי

לחגוג את חג הפסחא עם אלה פינוקים ארוחת בוקר טעימים. לא רק שהם טעימים ומהנה לעשות, אבל בגלל המוצר המוגמר ריק בפנים, הם גם להמחיש את המסר של חג הפסחא.

06
של 07

שתף את הסיפור של חג הפסחא

אִמָא with children (4-7) on sofa, reading bible, smiling

תמונה 4 – אינטטי סנט קלייר / Getty Images /

יש הרבה דרכים אתה יכול לחלוק את סיפור הפסחא עם הילדים שלך. אתה יכול פשוט להתחיל לספר את הסיפור מהלב שלך. אז, אם תרצה, אתה יכול גם לקרוא את הסיפור יחד ישירות מתוך התנ”ך. דרכים נוספות לשיתוף סיפור הפסחא כוללות קריאת ספרי ילדים על פסחא וצפייה בסרט חג הפסחא יחד. עם הזמן אלה יכולים להיות מסורות אתה מצפה לשיתוף שוב מדי שנה.

07
של 07

להשתתף בכנסייה

מִשׁפָּחָה Kneeling and Praying in Church

פול ברנס / גטי

אם לא מצאת “כנסיית בית” עבור המשפחה שלך, חג הפסחא הוא זמן נהדר להתחיל לחפש. התחל על ידי לשאול מסביב להמלצות. בנוסף, לבדוק את סעיף הדת של העיתון המקומי שלך כדי לגלות אילו סוגים של שירותים זמינים. אין להגביל את עצמך אל בנייני הכנסייה שאתה רואה נהיגה ברחבי העיר, או. הרבה קהילות נפגשות במקומות חלופיים, כגון אודיטוריום בית ספר ומרכזים קהילתיים. בנוסף, ערוך רשימה של דברים שאתה מחפש, כגון תוכניות לילדים, קבוצת נוער פעילה או קבוצת תמיכה של הורה יחיד. זה יעזור לך למצוא מקום לחגוג את חג הפסחא עם הילדים שלך כל השנה.

No Replies to "8 דרכים לחגוג את חג הפסחא עם הילדים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 2