7 סימנים אתה מוכן לעבור ביחד

האפשרות של המעבר עם השותף שלך יכול להיות מרגש להפליא, כמו גם קצת daunting. אחרי הכל, אתה בהחלט נהנה לבלות יחד ולהיות סביב אחד לשני, אבל מגורים משותפים יכולים להציג מגוון של מצבים חדשים ואתגרים שיכולים לנער את הבסיס של כל מערכת יחסים חזקה. אז על מנת למנוע תנועה- in, כי התוצאות שאתה זז החוצה הלאה, חשוב לזהות אלה שבעה סימנים מרכזיים שאתה מוכן לחיות יחד. 

זוּג sitting on couch drinking coffee

אנשים / E + / Getty תמונות

המעבר עם השותף שלך הוא צעד חשוב במערכת היחסים, וזה צריך להיות החלטה שאתה עושה בעצמך, ללא לחץ השותף שלך, החברים שלך ו / או המשפחה שלך. אתה גם לא צריך להרגיש כאילו אתה צריך לעבור עם החבר שלך או חברה, כי אתה כבר כמה זמן מסוים או בגלל שאתה רוצה לחסוך כסף על שכר דירה. כאשר אתה באמת מוכן לעבור עם השותף שלך, זה צריך להיות כי אתה באמת רוצה לעשות זאת.

02
של 07

אתה יודע איך לפתור טיעונים

כאשר אתה עובר לגור עם השותף שלך, בעיות חדשות ומכשולים מחויבים להתעורר כאשר אתה גר כזה רבעונים קרובים. לדוגמה, אתה עלול פתאום להיות מוטרד כי החבר שלך לא זוכר לשים את הכלים שלו או כי החברה שלך תמיד בטלפון שלה כאשר אתה נתקל ארוחת ערב. עם זאת, אם אתה והשותף שלך כבר יש את הכלים במקום המאפשרים לך לפתור קונפליקטים וסכסוכים באופן פרודוקטיבי ו ידידותי, אתה תהיה מוכן טוב יותר לחיות יחד תחת קורת גג אחת.

03
של 07

אתה בסנכרון על העתיד שלך ביחד

אם אתה באמת מוכן לעבור לגור עם השותף שלך, אתה צריך להיות על אותו דף לגבי מה שקרים קדימה על הקשר שלך. למשל, הוא עובר יחד את הצעד הבא לפני הנישואין? זה הכרחי כי אתה והשותף שלך לדון בגלוי בכנות את המסלול הפוטנציאלי של מערכת היחסים שלך על מנת למנוע אסון משותף. אחרי הכל, אם אתה זז יחד בתקווה שזה יעשה את דעתו על אף פעם לא רוצה לקשור את הקשר, אתה לא על השביל אל סוף טוב.

04
של 07

אתה לגמרי נוח סביב אחד את השני

אם אתה תוהה אם אתה מוכן לחיות עם השותף שלך, חשוב כי אתה לגמרי נוח אותנטי כאשר אתה אחד עם השני. ובעוד אתה יכול לשמש כדי לראות את השותף שלך לאחר שהתקלחת, ליישר את השיער שלך ו / או רק כאשר אתה לבוש ללא דופי, לחיות יחד פירושו שהחיים האמיתיים נכנס פנימה, ואתה צריך להיות מסוגל להיות נוח איתו או שלה כאשר יש לך נשימה בבוקר, הם מיוזעים מחדר הכושר ואפילו אחרי סתומים את האסלה.

05
של 07

אתה לגמרי כנה עם אחד אחר

כאשר אתה מוכן לעבור יחד, זה גם אומר שאתה לגמרי ישר ופתוח אחד עם השני. אם אתה מסתיר היבטים שונים של העבר שלך ו / או שאתה מתכנן לחשוף משהו ברגע שאתה חי באותה הליכה, זה צעד גדול. במקום זאת, על מנת להשיג הצלחה משותפת, אתה והשותף שלך צריכים להיות פתוחים לחלוטין אחד עם השני ויש להם קשר זה בנוי על אמון הדדי, יושר וכבוד.

06
של 07

יש לך דיון כסף

אם אתה והשותף שלך הולכים לחיות ביחד, אתה צריך להיות מסוגל לדבר על כסף בצורה בוגרת ולשאול את השאלות הקשות. האם אתה מחלק את שכר הדירה, את האינטרנט ואת העלות של הטלוויזיה? מי משלם על מצרכים ועל חשבון הגז? האם אתה צריך לקנות מקרר, כוננית או אולי ספה חדשה? גם אם זה מרגיש קצת מוזר או לא טבעי, זה הכרחי שיש לך תוכנית במקום לגבי כספים לפני שאתה סוף סוף מחליט לשתף מקום ביחד.

07
של 07

אתה כבר מנוסה סגור רבעים

אינדיקטור נהדר כי הקוהביטציה שלך יעבוד הוא שאתה כבר כבר בילה תקופות ממושכות לאורך זמן תחת קורת גג אחת. בין אם זה אומר שאתה כבר חופשה ביחד, בילה את הלילה במקום אחד של השני ו / או שאתה בעצם חי יחד כבר, סימן גדול שאתה מוכן לעבור באופן רשמי יחד היא שחווית סוגים אלה של לסגור רבעונים ולמצוא את עצמך רוצה יותר. זכור, הזזת יחד היא צעד גדול, אבל כאשר כבר שיתפתם סוגים אלה של פועל יבש, היחסים שלך צפוי לשגשג כאשר אתה משתף כתובת.

No Replies to "7 סימנים אתה מוכן לעבור ביחד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 + = 74