7 עצות להפוך את הנישואים האחרון

7 עצות להפוך את הנישואים האחרון

מה עושה עבודה הנישואין? מה משאיר כמה זוגות יחדיו עבות, רזות וכל מה שביניהם במשך עשרות שנים, בעוד איגודים אחרים מתנודדים לכאורה מן השער ההתחלתי? אולי יש דעות רבות ככל שיש נישואים, אבל הנה כמה אני כבר שמעתי לאורך השנים, לא מופיע בסדר מסוים. 

חשיבות האינטימיות 

אינטימיות אינה רק מינית; זה רגשי גם כן.

זוהי קרבה נפשית ופיזית שמאפשרת לכל אחד מכם לתת למחסומים שלכם לרדת, משהו שאולי לא תוכלו לעשות עם נפש חיה אחרת. כאשר שני בני הזוג נכנעים למרוץ העכברים, כאשר שניהם עובדים ומרדפים אחרי דרישות רבות על זמנם על בסיס יומיומי, אינטימיות יכולה בקלות ללכת לאיבוד אלא אם כן ננקטים צעדים מודעים כדי לשמר אותה. אתה צריך לעשות את זה זמן. 

הפסיון מאוורר את הלהבות

בני זוג בנישואין ארוכי טווח נוטים לחלוק תשוקה לחיים, כמו גם זה לזה. תשוקה מחממת את הדברים בצורה טובה. נוירוטרנסמיטרים מסוימים של המוח ספייק בין אם אתה מקבל נלהב על צוות הספורט האהוב עליך או בן הזוג שלך. זה מייצר רץ של דופמין, אוקסיטוצין, ווסופרסין, אשר בתורו לקדם רגשות של הנאה, אמון, עוררות - כל הדברים הטובים לשמירה על נישואים הולך חזק. שמור על הרומנטיקה בחיים שלך הנישואין.

סלח זה לזה 

סליחה זה לזה פירושו יותר מאשר לקחת נשימה עמוקה לנוכח העבירות הקטנות, אף כי זה חשוב.

כן הוא תמיד שוכח הזדמנויות חשובות והוא לא מבין למה הם כל כך חשובים לך. אתה יכול להיאבק על זה ולהרוס את אותם מקרים בשנה בשנה, או שאתה יכול להודות כי זה הבחור אתה התאהבת וללמוד לצפות שהוא לא הולך לזכור. קח את העניינים לידיים שלך.

התיקון יכול להיות קל כמו להזכיר לו ולא מצפה שהוא ישתנה פתאום. סליחה גם אומר שאתה לא להיתקע על המטען בעבר וכאב בעבר. להיות מוכן לשחרר ולהמשיך הלאה עם החיים שלך. קבל את ההבדלים שלך ואל תנסה לשנות את בן / בת הזוג שלך.

אתה עומד 

אתה יחידה, צוות. משמעות הדבר היא התמודדות עם משבר ומצוקה יחד, וצריך להיות עם השנים. אל תיתן לאחרים לנהוג טריז בינך, כולל ההורים שלך בהתאמה. הם לא חלק מהיחידה שלך. הם הפכו לזרים ביום שאמרת, "אני עושה". הדרך הטובה ביותר לשמור אותם באורך זרוע אוהב, בבטחה הרחק מהומה וממתח בנישואין שלך, היא לעמוד על שלך שניים או ארבעה מטרים. נסו להימנע מתלות כספית או נפשית בכל אדם אחר. תלוי זה בזה עבור פתרונות במקום. 

לחגוג את תחושת מחויבות 

משמעות הדבר היא לגרש את המילה "גירושים", לא רק מן אוצר המילים שלך אבל מן המוח שלך. התחייבתם זה לזה וזה כל מה שיש. כבודו בזמנים טובים ורעים.

להיות חברים 

אתם לא סתם אוהבים, אתם חברים טובים, ויש יותר נישואים מאשר משבר, מצוקה, מחויבות ותשוקה.

חיים ואהבה - כרוך גם בהנאה. ודא שאתה משתף אותו אחד עם השני. קח את הזמן כדי להתרחק יחד מדי פעם לצחוק, לבעוט את העקבים ולעשות משהו ששניכם באמת נהנים. אבל יש לזכור כי 24/7 יחד יכול באמת להיות מזיק. כל אחד צריך הוא שטח משלה או קצת פרטיות. כיבד את זה ולוודא שאתה נותן את זה אחד לשני. 

קרב הוגן

אמנם יש הרבה נישואים ארוכי טווח, אין נישואים מושלמת. אתה תילחם. זה הטבע האנושי לחלוק ולפעמים לקבל מחומם על זה. רק הקפד להילחם הוגן - לא להעלות את העבר ולא ללכת על הצוואר. אמור מה שאתה חושב. תגיד את הקטע שלך. אל תכוון לפגוע, ומעל לכל, לא להילחם כדי לנצח. נסה להתרחק מכל התנגשות עם פתרון פשרה - שניכם לקחת משהו חיובי ממנו.

ובחר את הקרבות שלך. קח נשימה עמוקה לפני צלילה כדי להחליט אם הנושא בהישג יד הוא באמת שווה את הלחץ של הלחימה עם מישהו שאתה אוהב. 

No Replies to "7 עצות להפוך את הנישואים האחרון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =