7 כיף ארוך מרחק יחסים תאריך רעיונות

7 כיף ארוך מרחק יחסים תאריך רעיונות

אם אתה במערכת יחסים ארוכת טווח, זה יכול להיות מאתגר לעסוק בפעילות כמו תאריך עם השותף שלך. אחרי הכל, רוב הזמן שאתה יכול להיות משותף במקומות שונים, אזורי זמן או אפילו מדינות נפרדות, מה שאומר לצאת ביום קונבנציונאלי יצטרך לחכות. עם זאת, ישנן דרכים רבות ומהנה מרגש לך ולשותף שלך לשמור על החיבור שלך חזק להישאר קרוב גם כאשר אתה קילומטרים זה מזה.

 

צפה בסרט ביחד

בטח, אתה והשותף שלך לא יכול לחיות באותו אזור, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול ליהנות זה סוג של פעילות התאריך הקלאסי. למעשה, ישנם אתרי אינטרנט שיכולים לאפשר לך לצפות בקטעי וידאו מקוונים בו זמנית, או שאתה תמיד יכול לסנכרן את הזמן שבו אתה רוצה להתחיל סרט שאליו יש לשניכם גישה (Netflix, מישהו?). ואם אתה בוחר סרט רומנטי או לא, באמצעות רמקול, FaceTime או סקייפ בעת צפייה בסרט יחד יכול לעזור לשמור על הדיאלוג חי בין שניכם.

להכין ארוחה יחד

לאורך אותם השורות, אתה תמיד יכול לשים את המחשב הנייד במטבח ולבלות ערב רומנטי או בוקר עם השותף שלך. למרות שאתה מבשל אחד, אתה יכול ליהנות הארוחה יחד כפי שאתה כמעט לבהות זה בעיני זה בכל הכבוד. ואם אתה באמת מחפש ליצור אווירה כמו תאריך, לא לפחד להדליק נרות, לקנות פרחים להתלבש לאירוע.

אמנם ייתכן שלא תוכל להגיע פיזית לגעת זה בזה, אלה נגיעות נוספות יכול ללכת דרך ארוכה.   

תכנן את הביקור הבא שלך

אם אתם מחפשים פעילות מהנה, למה לא להתמקד במה שתעשו בפעם הבאה שאתם ביחד? תוכלו ללכת יד ביד לשוק חקלאים?

יש לך פיקניק בפארק? להכות מועדון ג'אז מקומי? כאשר אתה יכול לדבר אחד עם השני על כל הכיף, ההתרגשות, ואת הרומנטיקה כי אתה הולך להיות בפעם הבאה שאתה אחד עם השני, זה יכול לעזור לך לשמור על jazzed על מערכת היחסים שלך באופן כללי. 

להתחרות במשחקים מקוונים

אם יש לך צד תחרותי, יש הרבה משחקים מקוונים אתה יכול לשחק עם השותף שלך, כי יכול לעשות ללילה תאריך נמרץ. למעשה, ישנם גם אתרי אינטרנט שתוכננו במיוחד עבור זוגות ביחסים למרחקים ארוכים שמחפשים תחרות ידידותית. בין אם אתה בוחר משחק לוח מהילדות שלך או משחק קלפים המיועד למבוגרים, ניצול של המשחק בלילה יכול להיות דרך מצוינת לשמור על היחסים שלך לקראת המשחק.

לתכנן חופשה ביחד

עוד לילה מרגש פעילות הלילה היא לתכנן את החופשה האידיאלית שלך יחד. למשל, האם אתה מעדיף חוף היעד או שאתה ארוך עבור סקי שלג? על ידי פתיחת על חלומות החופשה שלך, זה באמת יכול ליצור את ההזדמנות המושלמת בשבילך ואת השותף שלך כדי לפתוח על תקוות ותשוקות אחרות, כמו גם, כולל אלה הנוגעים לעתיד שלך כזוג. כמו כן מעניין לציין שיש אתרים שמאפשרים לכם לצאת לחופשה וירטואלית ביחד, מה שאומר שאתם יכולים לחלוק חוויה ייחודית עם השותף שלכם מבלי לשתף מזוודה.

תרגיל ביחד

אם אתה רוצה לשמור על יחסים ארוכי טווח שלך בריא בעת ובעונה אחת שומר אותך ואת השותף שלך בריא גם כן, אתה יכול גם להחליט לממש יחד. בין אם אתה מדבר על ה- Bluetooth שלך כאשר אתה נמצא על לרוץ, יש זמן מוגדר כאשר אתה עושה לדחוף קופצים יחד או מסוגלים לנצל את היישומים השונים המאפשרים לך לעקוב אחר התקדמות אחד של השני, פעילות גופנית יחד מאפשר לך להישאר בכושר תוך מראה כמה טוב אתה מתאים יחד כמו זוג.  

קח מחלקה מקוונת יחד

אם אתה והשותף שלך חולקים אהבה ללמידה, יש הרבה קורסים מקוונים שונים שאתה יכול להירשם יחד. בין אם אתה רוצה לצחצח על הצרפתים שלך, לחפור לתוך העולם של עיצוב אתרים או לכתוב טייס הטלוויזיה הראשונה שלך, אתה והשותף שלך יכול להתחבר ברמה עמוקה יותר על ידי למידה משותפת של מיומנויות חדשות ושמיעת רעיונות חדשים.

זכור, כאשר אתה נרשם לכיתה יחד, סביר להניח שתלמד הרבה על זה גם כן. 

No Replies to "7 כיף ארוך מרחק יחסים תאריך רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 87 = 95