7 דברים בודדים ההורים צריכים להתגבר

אישה צוחקת- at-yourself.jpg

© John Giustina / Getty Images

יש לי חבר שאוהב להשתמש בביטוי "להתגבר על זה", כמו ב "אני רק צריך להתגבר על זה." אוֹ, "תתגבר על זה, כבר!" וברוב הזמן היא שובבה - אפילו צוחקת על עצמה.

אבל כאשר אתה חושב על זה, יש הרבה התנהגויות הרסניות הורים בודדים - אמהות ואבות, כאחד - צריך להתגבר, כמו לטפח ציפיות לא מציאותיות של עצמך.

תחשוב על זה: מי אומר לך שמה שאתה עושה זה לא מספיק? זה מי אתה הם לא מספיק? זה אתה? חֶברָה? האקס שלך? התשובה יכולה בהחלט להיות "כל האמור לעיל."

הגיע הזמן לשחרר את הציפייה כי אתה צריך מושלמת או להקריב כל מה שאתה תמיד רוצה את עצמך על מנת להיות הורה טוב. בטח, יש הרבה עבודה קשה להקריב בהורות, אבל יש גם הרבה "מספיק טוב הוא מספיק טוב." (וזה לא לקח רע עבור הילדים שלך ללמוד, או, כך הֵם לא יגדל עם ציפיות לא מציאותיות!)

אז מה עוד אתה צריך לעזוב? לחץ על החץ כדי להמשיך...

02
של 07

דעות של אנשים אחרים

גועל נפש

© John Rensten / Getty Images

הנה הדבר לגבי מה שאנשים אחרים חושבים: אין לנו שליטה על זה. אֶפֶס. זילך. אז אתה יכול לעשות הכל נכון, למטה כדי doting כל "אני" ו חוצה את כל "t", ויש עדיין יהיה שונאים אשר ישפוט אותך.

אז אל תיתן להם את הכוח על האושר שלך שמגיע עם פנטזיה על מה הם חושבים עליך. רוב הזמן, זה כל מה שזה - פנטזיה - כי אתה אף פעם לא ממש יודע מה הם חושבים, בכל מקרה.

במקום זאת, להחליט כאן וכיצד לשחרר את הנטייה הזאת להרהר בדעות של אחרים ולשאול את עצמך מה אתה לַחשׁוֹב. "האם אני הורה טוב?" "מה אני אוהבת בחיי המשפחה שלנו?" "מה הייתי עושה אחרת אילו יכולתי?" אלו הן סוגי השאלות שיכוונו אותך בכיוון הנכון!

אז מה עוד אתה צריך לעזוב? לחץ על החץ כדי להמשיך...

03
של 07

חוסר ביטחון

mom-and-baby.jpg

© אריאל סקלי / Getty Images

לכולנו יש רגעים שבהם אנחנו מרגישים מחורבנים על המאמצים שלנו בעבודה, בבית, או במערכות היחסים שלנו. וכאשר זה קורה, חוסר הביטחון לעתים קרובות מדמם לתוך תחומים אחרים של חיינו - עד שאנחנו מרגישים די מחורבן, באופן כללי.

אז "מקבל על" נטייה זו היא כפולה. ראשית, אתה צריך לממש את קשיחות הנפש שלך על ידי סירוב לאפשר יום אחד רע להיות רבים, או לאפשר תחושה לא בטוחה בעבודה לגרום לך לשאול את עצמך בתחומים אחרים.

שנית, כאשר אתה מזהה חוסר ביטחון אמיתי, המבוסס על חולשה שניתן לטפל בה, לנקוט צעדים כדי להתמודד עם זה. זה יכול להיות לוקח בכיתה מקוונת או המבקשים עזרה מקצועית במידת הצורך.

וזכור שאנחנו תמיד צומחים. אתה לא צריך להיות הכי טוב בכל דבר כדי להיות מספיק למי צריך אותך!

אז מה עוד אתה צריך לעזוב? לחץ על החץ כדי להמשיך...

04
של 07

הבחירות של אקס שלך

טינה-זוג

© Blend Images - חוזה לואיס Pelaez בע"מ / Getty Images

הנה משהו אחר שאינך יכול לשלוט בו: האקס שלך. כמובן, הצבעה על מה שהוא (או היא) עושה לא בסדר לא יביא לשינוי חיובי בהתנהגות, וגם לא יהיה מניעת תמיכה הילד או ביקור.

במקום זאת, לחפש הזדמנויות לבנות מחדש את האמון כאשר אתה יכול המודל מה עובד בשבילך, כמו הגדרת חוקי הבית אכיפה עם הילדים שלך הקמת שגרות התומכים הצרכים של הילדים שלך (תוך גם להאיר את העומס קצת).

דוגמנות את הדברים מאוד אתה רוצה לעשות את לשעבר עשוי להיות הכי טוב שלך ירו לעבר ביצוע הבדל אמיתי!

אז מה עוד אתה צריך לעזוב? לחץ על החץ כדי להמשיך...

05
של 07

זעם

כועס-woman.jpg

© drbimages / Getty תמונות

אני לא אומר שאין לך זכות לכעוס, כי אתה בטח עושה. אבל אם אתם מחזיקים בכעס שנותר - כעס שכבר עבדתם וטיפלתם בו - אז יש לו פוטנציאל להתעלות למשהו רעיל.

אז להתחיל לשחרר את הכעס הזה היום. לתפוס יומן לכתוב את זה, אז זה מחוץ למערכת שלך. או לכתוב אותו על פיסת נייר, ולאחר מכן לצרוב אותו באח שלך או בור האש בחוץ. (השתמש תמיד באמצעי בטיחות!)

אם אתה סקפטי, נסה לתת את זה ליום אחד. 24 שעות. אפילו 12 שעות! ולראות אם אתה מבחין הבדל איך אתה מרגיש ואיך אתה מתייחס עם הילדים שלך.

המוטיבציה הטובה ביותר להשאיר את הכעס מאחוריך מתחילה תשאיר את זה מאחוריך ולשים לב כמה טוב אתה מרגיש! 

אז מה עוד אתה צריך לעזוב? לחץ על החץ כדי להמשיך...

06
של 07

טעויות בעבר.

175407112.jpg

© יהושע הודג צילום / Getty Images

כולנו עשינו טעויות. זה חלק מלהיות אנושי. אבל להחזיק בהם מביא אותך למטה ואף יכול לתרום מחשבות דיכאוני ספק עצמי.

זכור כי כל יום הוא יום חדש. אז אם אתה צריך להיפרד חוויות שליליות עם שלך לשעבר או יום רע עם הילדים שלך, לתת לעצמך את היתרון של ספק להיות סלחני של אתה כפי שאתה של אלה שסביבך. 

אז מה עוד אתה צריך לעזוב? לחץ על החץ כדי להמשיך...

07
של 07

הרצון בבקשה

האישה עם האצבעות- crossed.jpg

© JGI / Jamie Grill / Getty Images

לבסוף, להיפרד מהלחץ שהשקעת לעצמך לרצות אחרים.

אתה עלול להיות במצב שבו אלה סביבך - כולל בני משפחה לשעבר שלך - משמשים אותך יוצא שלך, מתכופף לאחור כדי לוודא הכל הולך בצורה חלקה ככל האפשר.

בחן את המגמה הזאת מקרוב ושאל את עצמך אם אתה עושה להם דברים שהם יכולים (ואולי צריכים) לעשות בעצמם. זכור, הערך שלך הוא מי אתה - לא מה שאתה עושה כדי לגרום לאנשים אחרים להיות מאושרים!

אז מה עוד אתה צריך לעזוב? לחץ על החץ כדי להמשיך...

No Replies to "7 דברים בודדים ההורים צריכים להתגבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 1