7 חוקי הכרויות חיוניים

דייטינג יכול להרגיש קצת מכריע בזמנים, אבל החדשות הטובות הן שיש דרכים להפוך אותו חוויה מתגמלת בכל מובן. אז אם אתה חדש למקום היכרויות או יותר של dater מנוסה, חשוב לחיות על ידי (ועל ידי תאריך) אלה שבעה כללים חיוניים.

זוּג on a date.

/ DigitalVision / Getty תמונות

כלל מפתח אחד כשמדובר היכרויות היא ליצור הזדמנויות יותר לפגוש אנשים פוטנציאליים יותר. וזה אומר לשבור את אזור הנוחות שלך ולהפוך את עצמך פתוח וזמין לפגוש בחורים חדשים, יש חוויות חדשות. אז אם אתה נרשם עבור אפליקציה אחרת היכרויות, לבקש להיות קבוע ו / או להצטרף לקבוצת הליכה בודדים, אתה לוקח צעדים לעבר עושה מאמץ אמיתי לפגוש אחרים.

02
של 07

שמור על ראש פתוח.

לאורך שורות אלה, עוד כלל היכרויות חיוני הוא לשמור על ראש פתוח כשזה מגיע לפגוש אנשים חדשים. זכור, רק בגלל שמישהו יש אינטרסים שונים ממך ו / או לא טיפוסית שלך "סוג" לא אומר שאתה צריך לכתוב אותו באופן אוטומטי או אותה. אחרי הכל, בזמן שזה הכרחי כי אתה לא להתיישב, זה הכרחי באותה מידה שאתה נותן למישהו אחר הזדמנות, בדיוק כפי שאתה מקווה שאחרים יעשו בשבילך בתמורה.

03
של 07

להישאר בטוח.

כלל נוסף כשמדובר היכרויות היא לשמור על עצמך מפני הדרך של נזק. ולאור רבים מהיישומים והיכרויות של ימינו שבהם אתה פוגש זר, מעולם לא היה חשוב יותר לעמוד על המשמר ולשים לב לשלומך ולרווחתך. עם זאת בחשבון, כמה עצות בטיחות העליון כוללים מתן חבר מהימן ואיש סוד יודע איפה אתה, פגישה את התאריך שלך במקום ציבורי להישאר clearheaded, כך שתוכל לבצע בחירות טובות מתחילתו ועד סופו.

04
של 07

הגדר את הקצב שלך.

כאשר אתה יוצא עם מישהו חדש, חשוב גם להעביר את הקשר קדימה בקצב שבו אתה לגמרי נוח. במילים אחרות, אתה לא צריך להרגיש לחוץ או מחויב לזוז מהר יותר ממה שאתה רוצה ו / או לעסוק בכל פעילות שאתה לא מוכן, וזה הולך גם אל ומחוץ לחדר השינה. זכור, אם אתה רוצה לקבל זריקה על הפיכת היחסים היכרויות למחויבות רצינית, אתה מקבל להתקשר יריות וללכת בקצב שלך.

05
של 07

הבינו כי היכרויות לוקח זמן.

ואם כבר מדברים על הגדרת הקצב שלך, חשוב לך לקחת קצת את הלחץ של עצמך ולהכיר כי מציאת אדם מושלם לא בהכרח יקרה לילה. אחרי הכל, אם אתה מפעיל לחץ על עצמך כדי פשוט להתיישב כבר, אתה צפוי לשים את עצמך במצב שבו אתה צריך להסתפק פחות. אז במקום למהר את התהליך ובחירה שותף שאינו עונה על כל הצרכים שלך ואת הקריטריונים, זה האינטרס שלך לשים את הזמן שנדרש עד כה אנשים יותר את הסיכויים שלך למצוא את אחד.

06
של 07

שמור על גישה חיובית.

עוד מפתח היכרויות מפתח יש לעשות עם Outlook הכולל שלך ואת היחס על היכרויות עצמו. אם אתה מרגיש כאילו אתה אף פעם לא הולך לפגוש מישהו איכות, כי כל תאריך אתה הולך על הולך להיות אסון, אלה ציפיות שליליות צפוי להיות נבואה להגשמה עצמית. אחרי הכל, האנרגיה הפסימית שלך יהיה מוחשי לאנשים סביבך תוך השפעה על ההתנהגות שלך באופן כללי. עם זאת, אם תבחר לשמור על חשיבה אופטימית, התאריך שלך יהיה להאכיל את האנרגיה החיובית שלך ואת החוויה כולה יהיה הרבה יותר נעים על כל סעיפים.

07
של 07

תעשה חיים.

ואם כבר מדברים על גישה חיובית, חשוב גם כי אתה מסתכל על היכרויות הזדמנות לעשות קצת כיף. לדוגמה, בפעם הבאה שאתה יוצא לפגישה, למה לא להיפגש בבר אתה רוצה לבדוק, בית הקפה האהוב או אפילו בארקייד או בסמטה באולינג? לא רק אתה שם את עצמך במצב טוב יותר כדי לקבל את הזמן הנכון את המחבט, אבל גם אם אתה לא להכות אותו עם אדם זה, אתה עדיין מקבל משהו מתוך התאריך שבו אתה נהנה.

No Replies to "7 חוקי הכרויות חיוניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − 28 =