7 רומנטית חורף תאריך רעיונות

חורף קר מלא קסום חג לעודד מוכיח כי זה אף פעם לא קר מדי עבור רומנטיקה. למעשה, יש הרבה רעיונות תאריך מרגש ורומנטי כי הם מושלמים לחודשי החורף והם מחויבים להמציא את החום עם השותף שלך. זכור, רומנטיקה היא תמיד בעונה!

זוּג in a coffee shop.

Skynesher / E + / GettyImages

כאשר קר בחוץ, אין זמן טוב יותר לפגוש את התאריך שלך על כוס של טוב חם. ולא רק אתה יכול ואת התאריך שלך יש שיחה אינטימית מן הטירוף של בר או מסעדה צפופה, עונת החגים מציעה כל כך הרבה טעים בחורף קפה בהשראת תה משקאות אשר בטוח להביא חיוך על שני הפנים שלך. ואם אתה רוצה לחייך עוד יותר, אל תהסס לנצל את ממתקים המוצעים בבית הקפה גם כן. נהנה ממשהו מתוק עם מישהו שיכול להיות מתוק שלך הוא תמיד רומנטי.

02
של 07

עבור טעימות.

אם אתה מחפש רעיון החורף תאריך זה חינוכי כמו גם רומנטי, כותרת לטעם המקומי הוא שום דבר "יין" על. למעשה, יש מסעדות שונות, ברים וחנויות המשקאות המארחות יין, טקילה, ויסקי טעימות האירועים. זה אולי יפתיע אותך ללמוד כי אתה יכול גם להשתתף טעימות עבור מזונות ומשקאות אחרים, כגון תה, קפה, גבינה, שוקולד ואפילו שמן זית. ואל תהססו לפי התור להאכיל אחד את השני! אם אתם מחפשים ליצור חוויה ייחודית מיוחדת ורומנטית לכם ולשותףכם, סוג זה של תאריך לא יאכזב. בנוסף, אתה עלול למצוא את המשקה האהוב החדש שלך, מזון או שמן!

03
של 07

לכו למסעדה אינטימית.

לאורך השורות האלה, אם אתה מחפש רעיון החורף רומנטית תאריך זה יהיה לך ולשותף שלך מאושר (ואולי overstuffed), ראש למסעדה אינטימית לארוחת ערב. לא רק תאורה עמום ונרות לעזור ליצור את האווירה הרומנטית שאתה מחפש, אבל זה יוצר את ההזדמנות המושלמת בשבילך ואת השותף שלך להתלבש ולהוסיף מגע של אלגנטיות לארוחות טיפוסי שלך ביחד.

04
של 07

לכו לספא.

אם כבר מדברים על הפינוק בעצמך, אם אתה מחפש רעיון החורף רומנטית תאריך מלא של פינוק, הולך ספא תמיד אפשרות מצוינת. מתוך אמבטיות בוץ, עטיפות הגוף ואת הפנים כדי זוגות עיסויים, זה רעיון רומנטי, מרענן ומרגיע תאריך יעזוב אותך ואת השותף שלך מרגיש הכי טוב שלך. אז אם אתה מחפש רעיון תאריך כי יספק לך ואת השותף שלך עם הטיפול העליון, תאריך ספא הוא הפתרון המושלם.

05
של 07

ללכת החלקה על הקרח.

אם אתה מחפש רעיון החורף רומנטית תאריך זה חייב להביא אותך ואת השותף שלך קרוב יותר, כותרת חיצוני החלקה על הקרח החלקה היא דרך מהנה ליהנות מעונת החגים. ובעוד אתה עשוי להזדקק המעיל שלך, כובע, צעיף, וכפפות כפי שאתה להחליק סביב החלקה יחד, להחזיק ידיים עם השותף שלך לא צריך להיות אופציונלי. למעשה, מחזיק ביד של השותף שלך תמיד מוסיף מגע רומנטי (כביכול).

06
של 07

לכו לטיול בחורף.

ואם כבר מדברים על יד מחזיק, עוד רומנטית תאריך החורף הרעיון הוא לטייל עם השותף שלך. אחרי הכל, פארקים רבים אחרים מקומיים חוצות מעוצבים להפליא עבור עונת החגים, ואת הולכת לטייל יחד מאפשר לך לדבר בסביבה רגועה תוך נהנה הנוף סביבך. בנוסף, בהתאם למזג האוויר, אל תהססו לבנות איש שלג או לעסוק קרב כדור שלג ידידותי! ואם יש לך יעד סוף בראש, כגון בית קפה, מסעדה, בר או חנות יוגורט קפוא (אם אתה באמת מודגש), ההוצאות עם השותף שלך כאשר אתה כל ארוזות למעלה יכול לעזור לך את הקשר שלך עם אחד גם השני.

07
של 07

הישאר עם טוויסט.

יש פעמים כאשר להישאר עם השותף שלך יכול להיות רומנטי מאוד, במיוחד כאשר מזג האוויר הוא פחות אידיאלי בחוץ. למעשה, ישנם רבים שונים בבית תאריך רעיונות כי הם מחויבים להמציא את החום עם השותף שלך, כגון בישול יחד, יצירת בבית ב-ספא פשוט חיבוק על הספה יחד עם פופקורן וסרט. בנוסף, אם אתה באמת רוצה להוסיף קצת לעודד את החורף הלילה הרומנטי שלך, עושה s'mores יחד (בתוך אח או עם ערכה), מה שהופך שוקולד חם מאפס ואפילו בניית בית זנגוויל ביחד הן דרכים כיף להישאר קרוב כאשר מזג האוויר אינו קרוב חם.

No Replies to "7 רומנטית חורף תאריך רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 1 =