7 דרכים לנישואין מוצלחים | insightyv.com

7 דרכים לנישואין מוצלחים

7 דרכים לנישואין מוצלחים

כאשר ראינו רשימה של שבעה דברים כדי להפוך את הנישואים שלך להצלחה, לא היינו מופתעים. ההצעות שהגיעו ממחקר של ארט אהרון ואשתו איליין אהרון מאוניברסיטת מדינת ניו יורק בסטוני ברוק הן מציאותיות, ניתנות להשגה ומומלצות על ידי מומחים רבים לנישואין.

כן, אלה הצעות נהדר, אבל אתה לא יכול פשוט להדפיס את המאמר הזה ולשים אותו על המדף ולשכוח את זה.

שניכם צריכים להתחייב להתנהגויות האלה ולהפוך אותם לחלק מהחיים שלכם יחד. קבל את האתגר ליישם אותם על בסיס קבוע בנישואין שלך. עם הזמן, הם יכולים להיות חלק הנישואין המוצלחים שלך.

הכשרת מיומנויות טרום – לידתיות

חינוך לפני הנישואין יכול ללמד זוגות, על פי דבריו של אהרון, “לטפל בקונפליקט ולתמוך זה בזה … הראיות הן כי 10 עד 20 שנים מאוחר יותר, אנשים עושים הרבה יותר טוב בנישואיהם, הם פחות גרושים , פחות סביר להיות אומלל “. כמו כן מעודדים קורסי העשרה לנישואין לזוגות הנשואים מזה שנים רבות.

לילות תאריך

אמנם לא עצה חדשה, זה נחמד יש יותר מומחים מציעים תאריך לילות עבור זוגות נשואים. לדברי אהרון, “אם הם עושים כל לילה, זה טוב לנישואים שלהם, זה מעשיר ומתעצם”. אנו מאמינים כי לשים תאריך לילות על לוח השנה שלך ולא נותנים לדברים אחרים להפריע כי הזמן ביחד להראות את העדיפות שאתה מציב על הנישואים שלך.

זכור למצוא דרכים להפוך את תאריך לילות שונים ואתה יכול לקבל את הפרפרים בחזרה.

קרב הוגן

זה אחד מאותם המלצות “duh”, אבל באמת, ללמוד כיצד להתמודד עם סכסוך נישואין בדרכים בריאות יכול להוריד את שיעורי הגירושין. אם אתה נלחם כדי לנצח או לנסות למנוע סכסוך, אתה מגדיר את עצמכם על גירושים.

יריב הוגן יכול לחזק את הנישואים שלך. לדעת מתי להתנצל וכיצד לסלוח הם גם מיומנויות זוגיות חשוב כי שניכם צריכים לשלב לתוך הנישואין שלך.

לטפל בדיכאון

למרות הבריאות הנפשית שלך עלול לסבול אם יש לך בן זוג מדוכא, לא חושב שאתה יכול לעשות דברים טובים יותר עבור שניכם על ידי מנסה לטפל בדיכאון של בן הזוג שלך עצמך. “הדבר הטוב ביותר שהם יכולים לעשות עבור מערכת היחסים הוא לקבל טיפול.” אם בן הזוג המדוכא שלך לא יראה רופא, שקול לראות יועץ בעצמך כדי שתטפל בעצמך מבחינה רגשית וגופנית.

הצעה רק תמיכה מספיק

מתן ייעוץ לא רצוי לא תמיד מועיל הנישואים שלך. “… בהחלט ניתן להגזים בכך כאשר מציעים תמיכה לבן זוגך, לפעמים סוג התמיכה הנכון מוערך יותר מהכמות”.

יצירת טקסים ביחד

עוד לא כל כך חדש עצה, אבל דרך חשובה להגדיל את הסיפוק הזוגי שלך היא לשתף טקסים החג. בעוד המחקר מתמקד בטקסים דתיים וחגיים כחשובים באישור וביסוס של נישואים, אנו חושבים שהטקסים היומיומיים חשובים באותה מידה ומראים את האהבה שיש לכם אחד לשני.

חוגגים הצלחה

יש לקוות, אנחנו לא צריכים להזכיר לך לחגוג ולהכיר רגעים של בן הזוג שלך של הצלחה.

אתה לא צריך לזרוק צד בכל פעם בן הזוג שלך מניות חדשות טובות, אבל אומר שאתה גאה עובר דרך ארוכה ליצירת נישואים מוצלחים. משלים את בן / בת זוגך צריך להיות פעילות יומיומית.

No Replies to "7 דרכים לנישואין מוצלחים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    84 − 79 =