7 רעיונות לפעולה לאבות ולבנים

7 רעיונות לפעולה לאבות ולבנים

אבא עסוק מאוד שהוא חבר של המשפחה שלנו פנה אלי לפני זמן מה. שוחחנו על הדרישות הרבות על זמנו ועל רצונו לבלות יותר זמן עם בנו בגיל העשרה. אבל שניהם נראו רצים בחוגים שונים, ורגעי המצטלבים ביניהם היו מעטים ומרוחקים. איך הוא יכול לחזק את הקשר שלו עם בנו, כאשר נראה שיש להם מעט כל כך משותף להם, ואפילו פחות זמן ביחד?

אני חושד שאבות רבים מרגישים כך. אנחנו אוהבים את הבנים שלנו, אנחנו יודעים שהם זקוקים להשפעתנו בחייהם, ואנחנו יודעים שכדי להיות אחראים, אנחנו צריכים ללמד אותם איך. אבל לפעמים את הזמן שאנחנו מבלים הוא לא מאוד פרודוקטיבי בדרך זו, ולפעמים גם אנחנו וגם הבנים שלנו עסוקים כל כך שזה יכול להיות קשה להשתלב כמה זמן טוב בן קשר מליטה.

פעילויות אלה ומחשבות על מציאת ולהפוך את האב בן זמן מליטה צריך לעזור כל אבא ובן להתקרב ולפתח חיבור חזק אשר יכול לעזור לשניהם.

שקול אימון צוות הספורט הנוער שלו. אם אתה נהנה כדורגל, בייסבול, כדורגל, לקרוס או כל ספורט נוער פופולרי אחרים, לשקול התנדבות לשמש המאמן של הקבוצה שלו. גם אם יש כבר מאמן, אתה יכול לבקש להיות עוזר המאמן או אפילו רק כדי לעזור עם שיטות עבודה. אמנם, אתה יכול להיות שיתוף הזמן שלך עם הרבה בנים אחרים גם כן, אבל אתה תקבל עניין משותף עם הבן שלך, אתה הולך וממנה תרגילים ומשחקים, ואתה תקבל לראות אותו חברתית הגדרות אינטראקציה עם בנים ומבוגרים אחרים.

אימון הצוות של הבן שלך או עזרה בדרך כלשהי יכול לתת לך קצת יותר זמן ביחד ולעזור לך להכיר אחד את השני טוב יותר.

להסתבך בצופים. להיות מעורב עם הצופים בוי סקופ או חפיסת הצופים Cub בשכונה שלך יכול להיות חיובי באמת עבור גבר צעיר. צופי ילדים לומדים ערכים, מיומנויות חוצות ועבודת צוות.

אבא המציע לעזור בתור מבוגר Scouter (דן מנהיג, Cubmaster, או עוזר, סקוטמסטר או עוזר או חבר ועדת הצופים) יכול לבנות כמה גשרים גדולים עם בנו. ללכת עם הבנים ומנהיגים אחרים לטיולים מחנאות או אירועים אחרים מחוץ לבית תמצאו כמה הזדמנויות מליטה מדהים. ואתה תרים כמה מיומנויות חוצות גדול לאורך הדרך.

מצא משחק וידאו שאתה יכול ליהנות משני. אם הבן שלך הוא לתוך משחקי וידאו, לשקול לשאול אותו ללמד אותך לשחק משחק שאתה חושב שאתה יכול גם ליהנות. בעוד כמה משחקים יכול להיות אלים או ממכר, רבים יכולים להיות מהנה גם אב ובן. על קונסולת ה- Wii שלנו, יש לנו כמה משחקים נהדר שבו אבות ובנים יכולים להתחרות אחד על השני טוב סימולציה אירוע ספורטיבי אירוע או אפילו דיג וציד. אבל ודא כי אתה עדיין מדבר הרבה לפני, במהלך ואחרי המשחק, כך שהזמן הוא בילה היטב, כמו גם להיות מבדר.

מפתח את האינטרסים שלו. כאשר הבן שלי היה בתיכון, הוא היה חלק צוות הדיון. אז למדתי על דיבור ודיון מספיק כדי להיות שופט בטורניר הדיון. אז הלכנו המון טורנירים דיון יחד ובנו כמה זיכרונות גדולים בתהליך, כולל שנינו הולכים הטורניר הלאומי התיכון דיון.

אז, אם אתה בן לתוך סקייטבורד או סקי, ללכת איתו ולהשתתף (אשר עשוי לקחת כמה נופל לפני שאתה מקבל את תמצית הפעילות). אם הוא אוהב מכוניות, לקחת אותו להראות אוטומטי באזור שלך.

בחר פרויקט. מציאת ועבודה משותפת על פרויקט גדול יכולה להיות פעילות נהדרת להתקרבות. אולי אתה רוצה לשחזר מכונית ישנה או לבנות סיפון על הבית. אולי הגיע הזמן לצבוע מחדש את הבית, לשתול ולגדול גן או לעבוד על פרוייקט woodworking יחד. פרויקט גדול, גדול כמעט מהחיים, יכול לשבות את זמנו של הילד ואת תשומת לבו ולעזור לו להתמקד במטרה ארוכת טווח. וככל שהילד ואביו יבלו יותר על הפרויקט, כך יהיו להם יותר במשותף, ויש יותר הזדמנויות לדבר בדרך.

נסה טיול כביש. טיול כביש גדול יכול להיות די הרפתקה.

אתה יכול לראות כמה אתרים נפלאים ובלתי נשכח לאורך הדרך. אתה יכול לנסוע למקום אחר ולאחר מכן לעסוק בפעילות כמו הליכה, רפטינג מים לבנים או לחקור כמה אתרים היסטוריים גדולים. אבל להיות ביחד במכונית, על אופנוע או על מטוסים, רכבות ומכוניות גם נותן אבא ובן הרבה זמן לדבר על דברים שחשובים שניהם.

פגע אירוע ספורטיבי. ילדים נהנים לעתים קרובות צופה אירועי ספורט. אם יש לך קבוצה גדולה בליגה המקומית או צוות המכללה כי אתה אוהב, לקבל כרטיסים מדי פעם וללכת למשחק. או שתוכל לשלב את האירוע הספורטיווי עם הנסיעה בכביש ולנסוע לעיר גדולה בליגה גדולה. בנה עד לאירוע על ידי לימוד הקבוצות המעורבות ולאחר מכן לדבר על איך אתה חושב המשחק ילך. אירועי ספורט הם סוג של רגעים מובהקים של אב ובן - ומסיבה טובה.

לא משנה מה האירוע או הפעילות תבחר, מה שהופך זמן איכות לבלות עם הבן שלך יהיה שווה את ההשקעה.

No Replies to "7 רעיונות לפעולה לאבות ולבנים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 − = 30