6 דברים ההורים של צעירים לא צריך לעשות | insightyv.com

6 דברים ההורים של צעירים לא צריך לעשות

6 דברים ההורים של צעירים לא צריך לעשות

החלטות השנה החדשה נשברות לעתים קרובות במהירות שבה הן נעשות, אבל במקרה של הורות למבוגר הצעיר שלך, זה רעיון טוב לתת את ההצעות האלה קצת מחשבה. אף אחד לא יוכל לעקוב אחר ההנחיות האלה כל הזמן, אבל ברגע שהילדים שלך סיימו את הקולג ‘והם לבד, הגיע הזמן לחזור אחורה ולתת להם לבוא אליך להורות ייעוץ במקום לקפוץ בכל פעם שאתה מרגיש בעיה – אשר, אם אתה הורה מעורב ואכפתי, יקרה לעתים קרובות יותר ממה שאתה רוצה.

 

מה ההורים צריכים לעשות

אני אכבוש את פרטיותו של הבוגר הצעיר שלי. למרות שאני עדיין יכול לראות את הבוגר הצעיר שלי כבן 7 הזקוק להורות ומשמעת, אני זוכר שבגיל 18 ואילך הילד שלי כבר לא יהיה האחריות המשפטית שלי, ואני, בתוך ההיגיון (בלי לחשוש בריאות ורווחה) נמנעים מלשאול שאלות חטטניות. מתן אפשרות למבוגר הצעיר שלך להיות בעל חיים פרטיים ולהמתין לפתיחה בשיחה כדי להתמודד עם בעיות אישיות יביא לשיחות ישרות שנוחות יותר הן להורה והן למבוגר הצעיר.

אני אקח בחשבון את דעתו של הבוגר הצעיר שלי. עודדתי את הילד שלי לחיות את חייו בכוחות עצמו. עכשיו, אחרי שסיים את לימודיו בקולג’ או עבר מהבית שלי – או שניהם – הגיע הזמן שאקשיב לדעותיו על כל דבר, מהמקום שבו אוכל לארוחת ערב לאן לבלות את החגים. אני רוצה שהוא יהיה אדם עצמאי, ואני צריך להבין שלמרות ההשפעה שלי ואת המילים של חוכמה, הבוגר הצעיר שלי יצרה מערכות האמונה שלו ואת הרעיונות.

אני לא אגיד למבוגר שלי איך להוציא את הכסף שלה. אם היא רוצה לקנות תיק של 500 דולר או לצאת לשייט דרך האיים הקריביים, אני לא אנסה לשאול אותה, להגיד לה שהיא חסרת אחריות, או בכל דרך אחרת שתציע את הקלט שלי – אלא אם כן אני נשאל. בהערה זו, אם הילד הבוגר שלי קצר על מזומנים לאחר אחד אלה – או אחרים – פינוקים, אני לא אצהז לעזור לה.

השיעורים ניתן ללמוד בלי ללמד על ידי ההורים.

אני לא אשאל את הבוגר הצעיר שלי על הטיפול הרפואי שלה. זה בסדר להציע ניקוי שיניים, בדיקה OB / GYN או טיול לרופא עור עבור שומה למראה מוזר. אבל זה עד כדי כך. אל תשאל על אפשרויות בקרת לידה, נגד דיכאון או כל בעיה רפואית אחרת. רוב הסיכויים שהבוגרים הצעירים שלכם יידעו אתכם אם יש בעיה, אבל זה תלוי בהם כדי להעלות את הנושא, לא אתכם – אלא אם אתם מודאגים מאוד מהבריאות של ילדכם. אז אתה צריך לדבר – אבל עם טיפול, לא פחד.

אני לא טקסט, דוא”ל או להתקשר לילד שלי במהלך יום העבודה, אלא אם כן הוא לא יכול לחכות. אתה יכול לחשוב את הכותרות האחרונות על חדשות העולם או סופת שלג לבוא חשוב לשתף, אבל אם זה ישירות מתייחס לילד שלך, לדחות על הודעות SMS תכופים ושליחת דוא”ל. ולעולם לא להתקשר אלא אם כן זה מאוד חשוב. טלפונים משמשים לעתים קרובות יותר עבור הודעות SMS מאשר שיחות טלפון, במיוחד במהלך שעות העבודה. הבוגר הצעיר שלך הוא בעבודה, בין אם הוא עובד מהבית או עובד במשרד. תן להם הרבה מקום במהלך יום עבודה.
 

בשום פנים ואופן לא אשאל אי פעם מתי הבוגר הצעיר שלי עומד “למצוא מישהו”. זה לא צריך הסבר רב.

מערכות יחסים קשות מספיק כדי למצוא, לנהל ולתחזק. העובדה שהוריהם נושמים את צווארם ​​על חתונות ונכדים לא מקלה עליהם. אם אתם מודאגים ממעמד היחסים שלכם, זה הבעיה שלכם, לא שלה.

 

No Replies to "6 דברים ההורים של צעירים לא צריך לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    82 + = 85