6 סימנים של רמאות באינטרנט

6 סימנים של רמאות באינטרנט

בטורניזם אירוני, טכנולוגיה שמטרתה לשמור אותנו מחוברים יותר - הפכה את יחסי האהבה שלנו למסובכים יותר מתמיד. פרשיות וירטואליות שמבוססות על נושאים וירטואליים, הכוללות חילופי תמונות או אימיילים, ופלירטטים ברשתות חברתיות, מבלי לעבור בהכרח אל רומן פיזי - הן דרך אחרת שבה בני הזוג יכולים לבגוד אחד בשני. בעוד בשלב ירח הדבש, זוג מעדיף להעמיד פנים כי בן הזוג שלהם לעולם לא לרמות, כמעט או אחרת.

אבל המציאות היא שאף אחד לא יכול להיות בטוח בנאמנות של בן זוגם, ואפילו הזוג המאושר נמצא בסיכון כשמדובר בגידה באינטרנט. אחרי הכל, האינטרנט וטכנולוגיה אחרים, כגון טלפונים סלולריים, מספקים גישה קלה שותפים מוכנים סיפוק מיידי. ובלי סקס אמיתי (או אפילו בהכרח את האפשרות של אי פעם להיפגש פנים אל פנים), רמאים מקוונים לשכנע את עצמם כי מה שהם עושים הוא לא בוגד.

אז, עכשיו, אתה בטח תוהה אם בן הזוג שלך יכול להסתבך בפרשה באינטרנט (או יותר מאחד). הנה רשימה של סימני אזהרה כי בן הזוג שלך הוא חוצה את הקו ואת ביצוע מקוון רמאות-

סימנים של רמאות באינטרנט

1. מוגן בסיסמה התקנים דיגיטליים

מישהו שיש עניינים מקוונים או להגיע אל זרים עבור cybersex ישמור דוא"ל וטלפונים סלולריים מוגן עם סיסמאות מספרי PIN. אתה, גם בתור בן זוג, לא תהיה גישה סיסמאות אלה.

הוא או היא עשויים להיות גם חשאי כאשר באינטרנט על ידי החלפת דפי אינטרנט במהירות או סגירת דוא"ל ברגע שמישהו אחר נכנס לחדר. אם בן הזוג שלך שומר באינטרנט או פעילות הטלפון הסלולרי סוד, אז הוא או היא יכולים להיות בעל רומן וירטואלי.

2. סודי חברתי מדיה חשבונות

אם אתה לא חבר של בן / בת הזוג שלך בפייסבוק או בטוויטר, אז הוא או היא יכולים להסתיר משהו ממך.

אם אתה חבר, האם אתה מכיר את כל אנשי הקשר של בן / בת הזוג שלך? גם אם אתה לא מכיר את כולם באופן אישי, אתה יודע איך בן הזוג שלך מכיר אותם? מציאת אנשים על הרשתות החברתיות השונות של בן הזוג שלך ואיך הוא או היא משתמשת באתרי הרשתות החברתיות היא אף פעם לא רעיון רע. ואת בן הזוג שלך צריך לדעת את אותו הדבר עליך.

3. אובססיה עם תגובה לאנשי קשר מקוונים

אובססיה להגיב מיד להודעות טקסט, הודעות דוא"ל, ו פייסבוק או הודעות טוויטר הוא סימן נוסף שמשהו חשוד קורה. עם זאת, זה סימן אזהרה חייב להיחשב בין היתר. למען האמת, רבים מאיתנו מכורים לטלפונים ולמחשבים שלנו, וכמה מאיתנו משתמשים בהם יותר לעבודה ופחות עבור הנאה או בדרכים תמימות (כדי לקבל מתכונים האהובים עלינו, לשוחח עם המשפחה והחברים שלנו - לא מהסוג עם יתרונות ו-לשמור על כרטיסיות על האירועים הנוכחיים).

4. השארת שביל נייר (או דיגיטלי)

תסתכל על הטלפון החודשי שלך חשבונות הטלפון הנייד ואת ההיסטוריה של הדפדפן במחשב. אלה הם סימנים של אם בן הזוג שלך הוא הסתבך באינטרנט הונאה או פורנוגרפיה באינטרנט. אתה יכול לראות אם אתה מבלה יותר על הודעות טקסט ואם יש מספרים זרים על הצעת החוק. ההיסטוריה של האינטרנט יכולה לספר לך משהו על הדפים שבן הזוג שלך - וכל אחד אחר שהשתמש במחשב - ביקר.

5. התנהגות מוזרה

סימן אחד של רומן הוא שינוי בהתנהגות של בן / בת זוגך. בן זוג שהוא פתאום נחמד במיוחד או תוספת מתכוון יכול להיות פיצוי על רומן. אחד יכול להיות מתוק סופר מתוך אשמה או סופר מתכוון בתקווה להצדיק את ההתנהגות שלו.

6. חיים כפולים

איתור על זהויות כפולות כתובות דוא"ל סודיות או דפי רשת חברתית או כל זהות אחרת בעולם וירטואלי - היא בגידה בפני עצמה. זה אחד כי צריך לטפל הן כחלק משיחה גדולה יותר על רמאות באינטרנט כמו נפרד לדבר על מה הוא חייב לגלות.

מה לעשות על מקוון רמאות

בין אם אחד מכם מבצע הונאה מקוונת, עליכם לשבת ולנהל שיחה על מה שאתם מרגישים שהוא התנהגות מקוונת הולמת לאנשים נשואים.

קבעו לעצמכם כמה כללים, אז אתם ובן הזוג שלכם יודעים מה חוצה את הקו, ואין שום בעיה לגבי הדרך הנכונה והלא נכונה. ואכן, כמה אנשים הם אפילו לא בטוח באינטרנט הונאה הוא בוגד. זה לא משנה מה שאר העולם חושב; זה משנה מה את ובן זוגך חושבים.

תמיד לשמור את שורות התקשורת פתוח. סודות על מה שאתה עושה ועם מי אתה מדבר לא צריך להיות קורה בין בני זוג. אתה צריך להיות פתוח אחד עם השני. ברגע שאתה שומר סודות כאלה, אתה שם את הנישואים בסיכון. אז, לדבר, לדבר, ולדבר עוד קצת.

מי שכבר נקבע כי מקוון רמאות מתרחש הנישואין צריך לראות יועץ נישואין או מקצועי אחר כדי לדון בשורש הבעיה והאם הנישואין הוא להציל. בדומה לעניינים אחרים, האדם שיבצע את הניאוף יצטרך להחזיר לעצמו אמון בכך שיעשה מה שהוא אומר שיעשה וימנע מהפעילות הבלתי הולמת הנעה קדימה. ואז, הוא צריך לקוות שאשתו יכולה להגיע למחילה.

No Replies to "6 סימנים של רמאות באינטרנט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    75 − = 72