6 עצות נישואין מאת האפיפיור פרנסיס

בעודו מציב את הדת לרגע, האפיפיור פרנסיס הוא אדם יוצא דופן, שנראה שהוא מבין כיצד לאחד אנשים של דתות שונות, אתניות ומעמדות. שלא כמו רבים, אם לא כולם, של האפיפיורים לפניו, הוא מתייחס האדם הפשוט ויודע איך לצייר את הטוב ביותר של הרוח האנושית. בעיקרו של דבר, הוא עושה שוב אדיבות. לכן, למרות חייו הצנועים, הוא אדם טוב לתת עצות נישואים.

במהלך השנים הוא פונה אל זוגות מאוכלסים וזוגות חדשים בקהילות האפיפיור השונות, והוא דנה גם בחיי משפחה בפורומים שונים. הנה כמה ממה שהוא אמר לזוגות על שמירה על נישואיהם יחד ולהישאר מאושרים: 

סְנוּנִית Barraud/Creative Images/Getty Images

האפיפיור פרנסיס באופן קבוע מציע עצות לזוגות הצעירים שיכולים לעזור להם להפוך את הנישואים שלהם לנצח. © Photo by Martin Barraud / Creative Images / Getty Images.
מרטין בראד / תמונות יצירתיות / Getty Images

זהו עצה של האפיפיור חוזר לעתים קרובות ביותר לזוגות. "תמיד יש קרבות בנישואים", הזהיר. "לפעמים, צלחות לעוף." הוא אומר שזה בסדר לא להסכים כי זה חלק מהטבע האנושי. ההבדל בין זוגות מצליחים והשאר הוא איך הם מטפלים בטיעונים כאלה. מה שהאפיפיור רוצה שאנשים יבינו הוא שכולנו לא מושלמים, ואנחנו נעשה שגיאות על בסיס קבוע. לכן, עלינו תמיד להישאר צנועים, לומר, "אני מצטער," ולבקש סליחה. 

"אל תסיים את היום בלי לעשות שלום, "אמר האפיפיור פרנסיס. "כדי לעשות שלום, זה לא הכרחי לקרוא לאו"ם, מחווה קטנה מספיק, ליטוף, למשל, ואז תמשיך ותתעורר למחרת ותתחיל מחדש".

02
של 06

לבקש רשות.

אז, אתה קורא את זה מיושן מיושן. איש אינו מבקש מאיש רשות לעשות דבר. כולנו מבוגרים. ימין? למעשה, כאן טמונה הבעיה. האפיפיור אומר לאנשים להיות מנומסים לבני זוגם, בדיוק כמו אצל זרים.

שאל אם אחרים רוצים לצאת מחר בלילה או רוצה לאכול מה שאתה אוכל או אוהב את הרעיון של לבלות את החגים עם החותנים לפני ההנחה מה שאתה רוצה זה בסדר עבור שניכם. כמובן, זה מרחיב לנושאים גדולים יותר כמו איך לגדל ילדים, אם לקנות בית, איפה לחיות, וכו 'בעיקרון, הוא מבקש אנשים נשואים ללמוד לחיות יחד בהרמוניה על ידי תקשורת. 

"כדי להיות מסוגל להיכנס לתוך חייהם של אחרים באדיבות לא קל, זה לא קל", הוא אמר. "לפעמים, במקום זאת, נימוסים יכולים להיות קצת כבדים, כמו נעלי הליכה". בעוד זה אתגר, לדון התוכניות שלך גדול וקטן מקבל על אותו דף הוא חובה לנישואין מאושרים.עושים זאת עם חסד, כבוד, ו אהדה לאדם האחר ייקח אותך רחוק.

03
של 06

להראות את הכרת התודה.

יותר מדי אנשים מקבלים כל כך נוח בנישואין שהם מתחילים לקחת את בן הזוג ואת החיים שבנו יחד כמובן מאליו. האפיפיור פרנסיס רוצה להזכיר לאנשים, שמצאו מחויבות לחיים, כמה הם ברי מזל. "חשוב לשמור על המודעות כי האדם השני הוא מתנה של אלוהים, ועל המתנות של אלוהים לומר תודה", הוא אמר. יותר מאשר לומר את המילים, אתה צריך לחיות את הנישואים שלך מלא הכרת תודה תמיד. מעריכים את בן / בת הזוג, את אהבתו, והמשפחה הזאת שלך עוזרת לך לשמור על פרספקטיבה, להישאר נאמנה ולעבוד כל הזמן לשיפור החיים שלך.

04
של 06

לעזור לבן הזוג שלך להגיע הפוטנציאל הגדול ביותר שלו.

עצה כזאת לא נאמרת מספיק. "תמיד תנהג כך שהאדם האחר יגדל, "אמר האפיפיור. "תעבוד על זה". אנשים רבים, אפילו אלה שהיו נשואים במשך זמן רב, חושבים על עצמם כיחידים, וזה חשוב אבל רק הולך כל כך הרבה אחרי שיש לך קשר את הקשר. העובדה היא שעכשיו אתה צריך לחשוב על אדם אחר בהחלטות שאתה עושה, את הדברים שאתה אומר, ואפילו את ההתנהגות שלך. אתם השתקפויות של זה. יותר מכך, אתה נוהג אחד את השני קדימה (אם יש לך מערכת יחסים בריאה וחזקה). המטרה שלך תמיד צריך להיות כדי להביא את הטוב ביותר על ידי אדם אחר על ידי תמיכה השאיפות שלו או שלה ולסייע להבין כוחות ולעבוד על חולשות.

05
של 06

שמור את הרומנטיקה.

כן, האפיפיור יכול להיות קצת רומנטי. "לעולם אל תפסיקו לחלום זה על זה, "אמר לזוגות. "לעולם אל תפסיק לצאת." מאז אנשים תמיד מתפתחים, זוגות צריכים להישאר בקשר ולהמשיך להכיר אחד את השני. כדי להימנע מקבל כל כך נוח כי אתה מתחיל לקחת את מה שיש לך כמובן מאליו, אתה צריך לשמור על היכרויות, לשמור wooing אחד את השני. אתה לא רוצה נישואים מעופשים. אתה רוצה אחד טרי. מחזיק ידיים, לוחש משהו מתוק (או הודעות SMS עבור אותם עניין), וכן, היכרויות יכול לעזור לך לשמור על האש הדליק כך לדבר.

06
של 06

אל תוותרי בקלות כזאת.

לאחרונה שוחח האפיפיור עם זוגות מאורסים וקונן על כך שלרבים אין סבלנות ורוצים הכל ומיד לרוץ מול האתגר הראשון. מי שפועל בקוצר רוח יתקשה להצליח בנישואין. אתה צריך להיכנס לתוך ברית זו, מההתחלה, עם תוכניות לעשות את זה לנצח. "ההתחברות מפתחת את הרצון לטפל במשהו ביחד, שלעולם לא יירכש או יימכר, נבגד או נטוש, אם כי מפתה את ההצעה", אמר האפיפיור. במילים אחרות, מרגע שאתה מחליט לחלוק את חייך יחד, מתנהג כאילו להישאר נשוי הוא האופציה היחידה שלך.

No Replies to "6 עצות נישואין מאת האפיפיור פרנסיס"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  49 + = 54

  समलैंगिक गुदा सेक्स के 6 रहस्य

  समलैंगिक गुदा सेक्स के 6 रहस्य

  गुदा सेक्स समलैंगिक पुरुषों के लिए एक सुखद अनुभव हो सकता है। आप इसे पूरी तरह से आनंद लेने के लिए, गुदा सेक्स करने से पहले कुछ चीजें जाननी चाहिए और दर्द को कम करने में मदद करने के लिए कुछ सुझाव हैं। समलैंगिक गुदा सेक्स के लिए 6 रहस्य यहां दिए गए हैं.

  जानें कि कैसे गुदा काम करता है

  गुदा सेक्स होने से पहले, चलो बात करें कि गुदा कैसे काम करता है। गुदा कोलोन के अंत में खुलता है जो अपशिष्ट के मार्ग को नियंत्रित करता है। अपशिष्ट आपके कोलन में छोटी आंतों के माध्यम से गुजरता है, फिर आपका गुदाशय और अंत में गुदा से बाहर निकलता है.

  गुदा के उद्घाटन और समापन को आंतरिक और बाहरी स्फिंकर की मांसपेशियों द्वारा नियंत्रित किया जाता है (गुदा सेक्स में शामिल होने पर सबसे महत्वपूर्ण मांसपेशियां)। स्पिन्टरर मांसपेशी एक संवेदनशील झिल्ली है जिसमें कई तंत्रिका समापन होते हैं और इस प्रकार खुशी या दर्द का स्रोत होता है.

  दर्द कम करें

  गुदा सेक्स से जुड़ा दर्द स्पिन्टरर मांसपेशियों, बवासीर या गुदा फिशर के खिलाफ दबाव या घर्षण के कारण हो सकता है। ठीक से चिकनाई से कुछ दर्द कम किया जा सकता है। बवासीर, फिशर या अन्य चिकित्सीय स्थितियों के साथ सहायता के लिए एक समलैंगिक-अनुकूल डॉक्टर की तलाश करें.

  अपने शरीर को जानें

  जितना अधिक परिचित आप अपने शरीर के साथ हैं, उतना ही आनंददायक गुदा सेक्स हो सकता है। प्रत्येक व्यक्ति की स्फिंकर की मांसपेशियों में अलग-अलग प्रवेश करने पर प्रतिक्रिया होती है। चूंकि मांसपेशियों गुदा के उद्घाटन और समापन को नियंत्रित करते हैं, इसलिए आपको सीखना होगा कि आपका काम कैसे काम करता है। अपने स्पिन्टरर की संवेदनशीलता की सुरक्षित रूप से खोज करने में समय व्यतीत करें और जब आप आराम या तनाव प्राप्त करते हैं तो यह कैसा प्रतिक्रिया करता है.

  गहरी सांस लेने जैसी छूट तकनीक का अभ्यास करें। एक छोटे से सेक्स खिलौना का प्रयोग करें, फिर धीरे-धीरे आकार बढ़ाएं। अपने स्फिंकर की संवेदनशीलता की खोज करना एक अभ्यास है जो आप और आपके साथी प्रवेश से पहले आनंद ले सकते हैं। खुलेआम संवाद करें कि आप कुछ स्थितियों में कैसा महसूस करते हैं: आपको तनाव कैसे होता है?

  आपकी सीमाएं क्या हैं? अगर आपको असहज महसूस होता है, दर्द या खून बह रहा है तो रोकें। जितना अधिक आप अपने शरीर के बारे में जानते हैं, उतना ही आपके गुदा सेक्स अनुभव बेहतर होगा.

  अच्छी स्वच्छता का अभ्यास करें

  संभवतः स्वच्छता की समस्याओं के कारण कई समलैंगिक पुरुष गुदा सेक्स से दूर भाग जाते हैं। उचित स्वच्छता बनाए रखना न केवल एक सुखद गुदा सेक्स अनुभव के लिए बल्कि आपके स्वास्थ्य के लिए भी महत्वपूर्ण है। सफाई, हालांकि ओवरडोन किया जा सकता है। काउंटर आंतरिक सफाई उत्पादों पर सावधान रहें। उनमें गुदा के लिए तैयार कठोर अवयव नहीं होते हैं। इसके अलावा, पोंछने से बचें क्योंकि इससे जलन और रक्तस्राव हो सकता है। बेबी पोंछे में इत्र भी होते हैं जो त्वचा को परेशान कर सकते हैं। ठीक से साफ करने के लिए, प्रीमिस्टेड वयस्क वाइप्स का उपयोग करें, जैसे कि चार्मिन फ्रेश मैट्स या क्लेनेक्स कॉटनेल फ्लशबल वाइप्स.

  एसटीडी के खतरों से सावधान रहें

  गुदा एक पतली झिल्ली है और इसलिए यौन संक्रमित बीमारियों के लिए एक गर्म बिस्तर है। एचआईवी और अन्य एसटीडी आसानी से रक्त प्रवाह में प्रवेश कर सकते हैं, खासकर जब गुदा में घर्षण या आँसू होते हैं। आपके रक्त प्रवाह और आपके साथी के शारीरिक तरल पदार्थ के बीच एक पतली झिल्ली होने से बैकबैक सेक्स इतना खतरनाक हो जाता है। हमेशा एक कंडोम का प्रयोग करें और सुरक्षित सेक्स का अभ्यास करें.

  गुदा सेक्स मिथकों को डिस्पेल करें

  कई समलैंगिक पुरुष चिकित्सकीय ध्यान देने से बचते हैं क्योंकि उन्हें लगता है कि उनके पास गुदा सेक्स है, डॉक्टर तुरंत बता सकते हैं.

  हां, गुदा सेक्स के बाद गुदा फैला हुआ है, लेकिन यह जल्द ही सामान्य हो जाता है। अगर आपको लगता है कि आपके गुदा के साथ कुछ गलत हो सकता है, तो समलैंगिक-सकारात्मक डॉक्टर देखें.