6 סיבות שאנשים מאמצים

6 סיבות שאנשים מאמצים

להלן מספר סיבות חוקיות אשר לעתים קרובות מעוררות עניין לחקור את האפשרויות של אימוץ ילד. אבל כדי אימוץ כדי להצליח עבור מערכות יחסים לפתח בין הילד לבין המשפחה המאמצת, צריך להיות משהו עמוק מאחורי מוטיבציה אימוץ.

להיות דוגמה טובה לאחרים. יש משפחות שחושבות שחובתן הנוצרית היא לאמץ ילד. אחרים עשויים לתאר את התחושה של אימוץ ילד כקורא.

חשוב למשפחות לעקוב אחר זה הרוחני המבקש על ידי המבקשים לאחר מידע נוסף וידע באמצעות שיעורים מיוחדים או הכשרה לגבי אימוץ והורות מאמצת. ואז לחפש יותר הדרכה רוחנית כנדרש עם תפילה נוספת או מדיטציה כפי שהם לומדים על אימוץ והורות ילד כי הוא לא ביולוגית שלהם. הקביעות של אימוץ לא יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבור המשפחה והם עשויים להיות בהשראת דרכים אחרות כדי לעזור לילדים נזקקים, כגון מתן טיפול אומנה.

אִי פּוּרִיוּת. כמה זוגות שעומדים בפני פוריות מתחילים לשקול אפשרויות אחרות לאחר שניסו טיפולים פוריות שונים. אפשרויות אלה כוללות לעתים קרובות פונדקאות, אימוץ, או אומנה, כל אלה הן אפשרויות נפלא. עם זאת, זה לטובת הזוג כמו גם של הילד, אם בני הזוג לקח את הזמן כדי להתאבל על הפסדים הקשורים פוריות והם מוכנים לשקול הורות ילד שאינו ביולוגית שלהם.

ההורה המאמץ פוטנציאלי יודע מאומץ או הורה מאומץ. הורים מאמצים פוטנציאליים רבים מונעים על ידי אחרים שהם יודעים מי מאומץ או אימצו. זה נוצץ בתוכם רצון ללמוד עוד על אימוץ. חשוב לזכור כי בעוד זה נפלא כי חבר שלהם או בן משפחה הביא את העניין הזה באימוץ, סיפור האימוץ שלהם יהיה שונה.

ההורה המאמץ הפוטנציאלי הוא מאומץ. זה לא נדיר עבור המאמצים רוצה לאמץ ילד, במיוחד אם הם היו חלק מאומץ ובריא המשפחה המאמצת. שוב, חשוב לזכור שחווית האימוץ של המאומץ כמאומצת היא נפרדת מזו של הילד המאומץ. נסו לשמור על הציפיות. ציפיות אלה הן ביחס לחוויית האימוץ, להורה המאמץ ולילד.

ההורים המאמצים פוטנציאליים פגשו ילד או מכירים ילד. זה יכול להיות ילד בתוך השכונה, בכנסייה, או בבית הספר של הילד שלך. קח את הזמן כדי ללמוד על אימוץ כמו גם את הילד. אתה יכול להיות התאמה מושלמת לילד, או אולי לא. רק הקפד לא לאמץ את הילד מהסיבה הלא נכונה.

פוסטר מיקום עולה לאימוץ. הורים אומנים מתמודדים לעתים קרובות עם ההחלטה האם או לא לאמץ ילד להציב בביתם. זה קורה פעם אחת את התוכנית לילד כדי להתאחד עם ההורים הלידה שלהם נכשל וכל שאר אפשרויות הלידה המשפחה מותשים. זה לעתים קרובות החלטה קשה עבור ההורים אומנה לא צריך לקחת בקלות. קח את הזמן לשקול את הטיפול לטווח ארוך של הילד ואת המשאבים שיידרשו כדי לענות על הצרכים של הילד.

מה יהיה הילד צריך בחמש לעומת חמישה-עשר?

שוב, מניעים אלה מביאים הורים מאמצים פוטנציאליים המעוניינים לשיעורי הכשרה או לאמץ אימוץ בינלאומי. זה נהדר הוא חלק מתהליך האימוץ, עם זאת, לא הולכים קדימה עם אימוץ מבוסס על רגשות ראשוניים אלה. תן כי עניין לגדול ולהתפתח כמו שאתה מרוויח מידע נוסף, כי אימוץ היא מחויבות לכל החיים.

אם תחליט שאתה מעוניין לעזור לילד, אך לא ביכולת קבע, שקול את האפשרויות הבאות:

  • 9 דרכים לעזור לילדים באומנה
  • בית משפט מיוחד מטעם משרד המשפטים / CASA
  • האח הגדול / האחות הגדולה

No Replies to "6 סיבות שאנשים מאמצים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    11 − 2 =