6 דברים שיש להימנע על תאריך ראשון

6 דברים שיש להימנע על תאריך ראשון

אז אתם מתכוננים למה שאתם מקווים שיהיה ערב מרגש. אם תאריך זה הוא עיוור, מישהו שפגשת במשרד, או מבוא לאדם למישהו שפגשת באתר היכרויות מקוון, לשקול את סוג הרושם הראשון שאתה רוצה לטפח. כאשר אתה עובד כדי לתת את החלקים הטובים ביותר של עצמך לזרוח דרך, אתה רוצה להגדיר את הבאים שלילי, אבל הרגלים נפוצים בצד:

 1. מדברים על האקס שלך. כהורה יחיד, אתה כנראה עובד קשה מאוד לא לשבור את לשעבר שלך מול הילדים שלך לשמור מחשבות שליליות ודעות לעצמך. אז הפיתוי לקבל את כל זה כאשר אתה בחברה מבוגר יכול להיות חזק למדי! אבל אל תתנו מורפ תאריך הראשון לתוך אוורור מושב או הזדמנות rehash העבר. תאריכים ראשונים הם תמצית התחלות חדשות, נכון? אז להשאיר את כל זה מאחור ולהתמקד בשיחות חדשות וחוויות.
 1. מדברים על תאריכים אחרים. כמו כן, אתה לא רוצה לבלות את הערב דיש על תאריכים כי לא פאן החוצה. דיבור על אנשים אחרים - במיוחד שלילי - מייצר תחושה של אינטימיות מזויפת ויכול להשאיר את התאריך שלך תוהה אם תתלונן עליו.
 2. מתלונן על הילדים שלך. להיות בנוכחות של מבוגר אחר, ללא ילדים, הוא בדרך כלל הזדמנות מושלמת לפרוק frustrations הורות שלך. (כי אתה צריך להוציא אותם כאשר אתה לֹא עם הילדים שלך, נכון?) אבל כאשר אתה על תאריך הראשון, להפריש את צרות ההורות שלך ולתת הערב להיות על אתה במקום זאת.
 3. גילוי בעיות כלכליות. אני לא טוען שאתה מסתיר מאבקים כספיים רציניים - רק שאתה לא שם אותם בחזית ומרכז על תאריך הראשון. לא משנה אם היית אי פעם לבקש עזרה מחבר, זה סוג של גילוי מוקדם כל כך במערכת יחסים יכול להשאיר את הרושם שאתה מחפש יד החוצה. חוץ מזה, הערב הזה הוא אתה, אז להשאיר את כל הצרות שלך מאחור במשך כמה שעות.
 1. מדברים על ילדים בעתיד. באופן כללי, לא להעלות את התקוות שלך עבור ילדים נוספים בתאריך הראשון, או. היוצא מן הכלל היחיד לכלל זה הוא אם היכרויות מישהו שרוצה יותר ילדים - או לא -- הוא מפסק עסקה היכרויות בשבילך.
 2. Texting הילדים שלך שוב ושוב. קשר כלשהו הוא צפוי, במיוחד אם אתה עוזב את הילדים הביתה לבד למשך הערב. אבל ודא כי הודעות SMS שלך הוא בדיד לא קבוע. אם הילדים שלך משמשים להגיע אליך בכל עת, ולקבל תגובה מיידית, לקבוע כמה הנחיות איתם לפני שאתה עוזב את הבית. בנוסף, שקול להיות חבר או צעד יחסית ולהיות ללכת לפנות אל הערב, מתוך הבנה כי אתה תהיה קשר רק במקרה חירום.

  No Replies to "6 דברים שיש להימנע על תאריך ראשון"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   33 − 30 =