6 נושאים לשיחות מפתח לזוגות

6 נושאים לשיחות מפתח לזוגות

כאשר אתה חלק של זוג, חשוב מאוד לשמור על הקווים של תקשורת פתוחה. ואם אתה חדש ביחד או נמצאים במערכת יחסים ארוכת טווח, זה חיוני כדי לשמור על השיחות שלך טרי, מעניין, ומשמעותי. אז במקום לדבר על מה בטלוויזיה או רק לדבר על מה להזמין לארוחת ערב, אלה שישה נושאים השיחה יעזור לך השותף שלך ליצור קשר עמוק יותר משמעותי, כך הקשר שלך יכול להישאר חזק.

1. איפה אתה רואה את עצמך בתוך חמש שנים?

אחת השיחות החשובות והתובנות ביותר שיש לך עם השותף שלך היא על תוכניות לטווח ארוך, מטרות, תקוות וחלומות. לדוגמה, האם אתה רוצה להתחתן, יש ילדים, ולקדם את הקריירה שלך במהלך חמש השנים הקרובות או שאתה רואה את עצמך לעזוב את העבודה שלך, נע את הרשת, ואת תחילת פרק חדש של החיים שלך בעיר אחרת או מדינה? על ידי קיום דיון פתוח וישר עם השותף שלך על המקום שבו היית אידיאלי כמו החיים שלך להיות כותרת כמו גם שבו אתה רוצה לראות את הקשר שלך הכותרת יכולה לעזור לשניכם להיות באותו דף כמו כמה הולך קָדִימָה. 

2. איך היה היום שלך??

עוד שיחה מפתח עבור זוגות יש לעשות עם המופעים שקורים בחיי היומיום שלך. במקום לשאול שאלה שטחית על השותף שלך על איך הוא או היא עושה, חשוב ששניכם באמת לפתוח על הימים שלך ולשתף את מה באמת קורה בחיים שלך.

האם אתה מוטרד עם עמית לעבודה? האם אתה נתקל בבעיה עם בן משפחה? או שאתה אקסטטי על מקבל לקוח חדש? על ידי להיות ישר ישר עם השותף שלך על איך אתה מרגיש באמת, confiding בו או לה, כמו גם תמיכה ההלוואות, אתה עוזר לחזק את הקשר שלך כזוג.

3. מה הייתם גדלים?

שיחה נוספת שחשובה לאלו שבמערכות יחסים היא להיות מסוגלת לדבר בגלוי על העבר שלך. לדוגמה, על ידי פתיחת חיי המשפחה שלך, הקשר שלך עם האחים שלך, ואת הקשר שלך עם ההורים שלך, אתה יכול לעזור לתת לבן הזוג שלך תובנה טובה יותר לך כאדם היום. ואם הקשר שלך עם המשפחה שלך חזק או לא, זה יכול למעשה לעזור לחזק את הקשר שיש לך עם השותף שלך על ידי נותן לו או לה להיות בידיעה על היבט זה שונה של החיים שלך.  

4. מה אתה הכי תשוקה על?

כאשר אתה חלק מזוג, שיחה נוספת חיונית ומהותית קשורה לתשוקותיך, לבילוייך ולעיסוקך. האם אתה זמר / כותב שירים? שחקן גולף? אופה? על ידי פתיחת השותף שלך על הפעילויות האהובות עליך, תחביבים, ותחומי עניין, אתה עוזר לו או לה ללמוד יותר על לך בצורה עמוקה יותר ומשמעותית יותר. כאשר אתה יכול לספר לבן הזוג שלך מה חשוב לך, מה שאתה אוהב לעשות בשביל הכיף, ומה באמת מרגש ומרגש אותך, הוא או היא תרגיש יותר מחובר אליך כי אתה עושה מאמץ לפתוח תן את השותף שלך לתוך העולם שלך.

5. מה חופשת החלום שלך?

נושא שיחה מהנה נוסף עבור זוגות יש לעשות עם נסיעות. לדוגמה, האם חופשת החלום שלך כרוכה בישיבה על חוף מרוחק, שתיית מרגריטות, ועבודה על השיזוף? או שאתה מעדיף להיות סקי במורד ההר או הליכה על השביל? או אולי סיור אכילה בארץ זרה הוא יותר את הסגנון שלך. על ידי פתיחת השותף שלך על תקוות הנסיעה והחלומות שלך, שניכם לא רק להגיע ללמוד יותר על זה, אבל גם יהיה מסוגל יותר למצוא קרקע משותפת בעת תכנון חופשה כזוג בעתיד. 

6. מה הרצונות האינטימיים שלך?

אינטימיות פיזית ורגשית הן אבני היסוד של מערכת יחסים מאושרת ובריאה. וכאשר אתה יכול להיות כנה באמת ופתוח עם השותף שלך על מה שאתה מחפש, מה אתה לתוך, ומה אתה לא לתוך, אתה עוזר ליצור חזק אפילו יותר נלהב ו קשר ארוך טווח בין שניכם.

 

No Replies to "6 נושאים לשיחות מפתח לזוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4