6 סימנים מפתיעים אתה חבלה עצמית היחסים שלך

6 סימנים מפתיעים אתה חבלה עצמית היחסים שלך

בעוד מערכות יחסים יכול לפעמים להיות מסובך, אתה לא יכול אפילו להבין את הדרכים שבהן אתה בעצם מזיק הסיכויים שלך שיש מוצלח, משמעותי, קשר ארוך טווח עם השותף שלך. למעשה, יש מחשבות והתנהגויות מסוימות שאתם עשויים להתייחס אליהם כאל שפירים לחלוטין, אבל במציאות, הם יכולים לתרום באופן ישיר את המוות הסופי של מערכת היחסים שלכם. עם זאת, מעולם לא היה חשוב יותר להיות מסוגל לזהות את שישה סימנים ברורים כי אתה עוסקים חבלה עצמית, כך שאתה לא בסופו של דבר לאבד את הקשר שאתה באמת רוצה וראוי.

1. אתה חושב שהיחסים שלך לא יחזיק מעמד זמן רב.

אחד הסימנים הברורים שאתה מחבל הסיכויים שלך שיש עתיד מאושר, בריא וארוך עם השותף שלך היא שאתה לא באמת חושב שיש עתיד. לשם כך (אם אפשר לומר), אם אתה באמת מאמין שהיחסים שלך לא יסתדרו, מחשבות פסימיות אלו צפויות להפוך לנבואה המגשימה את עצמה, וסוג זה של ציניות ישפיע לרעה על ההתנהגות שלך סביב בן זוגך. מצד שני, אם אתה רואה את הדרך קדימה באור חיובי יש תקוות גבוהות לעתיד היחסים שלך, כך גבוה יותר את הסיכוי של העתיד בפועל עם אותו או אותה.

2. אתה מסרב להיפתח לבן זוגך.

אינדיקטור נוסף שאתה פוגע הסיכויים שלך שיש מערכת יחסים מוצלחת ומשמעותית היא כי אתה מוגן יתר על המידה סגור סביב השותף שלך. עם זאת, כדי באמת להכיר מישהו ולבנות קשר חזק, מתמשך ו unshakeable, אתה צריך להיות מוכן להיות פתוח וישר סביבו או לה.

ובעוד אתה יכול להיות אדם פרטי, אם אתה מסתיר דברים על העבר שלך, להימנע משיתוף הרגשות האמיתיים שלך ולא מוכנים להיות פגיע רגשית סביבו או לה, אתה עושה את היחסים שלך פגיע להתמוטט.

3. אתה לא נוכח לגמרי כשאתה ביחד.

סימן נוסף שאתה חבלה עצמית במערכת היחסים שלך הוא שאתה לא באמת נוכח כאשר אתה עם השותף שלך.

באופן ספציפי, אם אתה תמיד בטלפון או בטאבלט, לשמור על הטלוויזיה בכל עת, ובסופו של דבר יש חצי שיחות שבו אתה מוצא את עצמך חצי מקשיב, החצי השני שלך לא להישאר בסביבה הרבה יותר זמן. זכור, אם אתה רוצה ליצור חיבור עמוק ועמוק עם האדם הזה, הגיע הזמן להיות נוכח לחלוטין כאשר אתה איתו או לה לחסל כל הסחות דעת והפרעות. במילה אחת, אם אתה תמיד מודבק לטלפון שלך, לא יהיה הרבה דבק נותר להחזיק את היחסים שלך יחד.

4. אתה משווה את השותף שלך לשעבר.

אינדיקטור ברור נוסף שאתה מוריד את הסיכויים שלך שיש יחסים מוצלחים ומשגשגים עם השותף שלך היא כי האקס שלך עדיין על דעתך. למעשה, אם תמשיך להשוות את השותף הנוכחי שלך החבר לשעבר שלך או חברה לשעבר ולשמור כרטיס ניקוד בראש שלך, אתה לא נותן לבן הזוג שלך הזדמנות אמיתית לבנות חיבור חדש ומתמשך איתך. זכור, אם אתה רוצה מערכת היחסים שלך יש פוטנציאל לטווח ארוך, אתה צריך להפסיק להביא את העבר שלך לתוך ההווה, כך שתוכל לקבל סיכוי לעתיד.

5. אתה אוטומטית אמון של השותף שלך.

סימן נוסף שאתה עוסק בחבלה עצמית של מערכת יחסים הוא שאינך סומך על בן / בת זוגך אף על פי שהוא / היא לא נתן לך סיבה להרגיש כך.

למעשה, אם ברירת המחדל של מערכת היחסים שלך היא באופן אוטומטי להיות אמון וחשדנות של השותף שלך, אתה יכול לסמוך על העובדה ספקנות שלך סביר להניח לגרום היחסים שלך לפרום. ובעוד זה יכול להיות קשה לסמוך על מישהו חדש, במיוחד אם אתה מישהו שנפגע או נבגד בעבר, זוהי הדרך היחידה לבנות קשר חזק וארוך עם השותף שלך להניח את הבסיס ליחסים מוצלחים.

6. אתה לא חושב שאתה מספיק טוב.

אם אינך בטוח בעצמך ויש לך נטייה לפקפק בערך העצמי שלך, אתה בעצם תורם את מותו של הקשר שלך. אחרי הכל, אם אתה מאמין שאתה לא מספיק טוב ו / או שאתה לא מגיע להיות מאושר באמת, זה לא ייקח הרבה לפני פעולות שלך משקפים את חוסר הביטחון ואת הספקות.

זכור, אתה אדם מדהים וייחודי עם טון להציע את השותף שלך, אז לא למכור את עצמך קצר בסופו של דבר גורם בשוגג את קיצור היחסים שלך.

No Replies to "6 סימנים מפתיעים אתה חבלה עצמית היחסים שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 − = 59