6 מפתח סימנים אתה נתקל רומן רגשית

6 מפתח סימנים אתה נתקל רומן רגשית

אתה יכול להיות רומן רגשי? שלא כמו בעניינים פיזיים שבהם אדם הוא אינטימי מבחינה מינית עם מישהו אחר שאינו בן זוגו, לעניינים רגשיים אין בהכרח מרכיב פיזי. עם זאת, לעתים קרובות עניינים רגשיים כרוכים בקשר עמוק ואישי עם אדם אחר שאינו בן זוגך - וקשר זה יכול לגבול על לא הולם. וכיוון שיש קו דק בין ידידות קרובה לבגידה רגשית אמיתית, מעולם לא היה הכרחי יותר לזהות את ששת הסימנים של רומן רגשי.

1. אתה כל הזמן חושב על זה אדם

אחד הסימנים המעידים על כך שיש לך רומן רגשי הוא שאתה לא יכול להוציא את האדם האחר מהראש שלך. במקום לחשוב על השותף שלך ולהתמקד הרצונות שלו או שלה, הצרכים הנפשיים שלך ואת האנרגיה הם מקובע על אדם אחר. אתה יכול אפילו לחלום בהקיץ על להיות אינטימי פיזית עם אדם זה גם כן. וכאשר אתה מאוכל במחשבות על מישהו אחר שאינו בן זוגך, אתה בוגד מבחינה רגשית על ידי מתן עדיפות לאדם אחר זה בראשך.

2. אתה רוצה לבלות זמן רב ככל האפשר עם אדם זה

עוד סימן ברור של רומן רגשי הוא שאתה מחפש הזדמנויות רבות ככל שתוכל כדי להיות עם האדם הזה. ובמקום לבזבז זמן עם השותף שלך ואת גילוף רגעים עבור שניכם להיות ביחד, אתה מעדיף להיות מסתובב עם אדם אחר בחיים שלך, אשר פתאום הפך חשוב יותר.

לא מפתיע, אתה עלול בסופו של דבר מזניח את השותף שלך כתוצאה מכך. כאשר אתה מפסיק לשים קדימות על להיות עם השותף שלך ולהתחיל את הזמן הפנוי שלך מסתובבים סביב מישהו אחר, אתה כנראה עוסקים רומן רגשי.

3. אתה הסתר את הקשר שלך עם זה אדם מהשותף שלך

סימן נוסף של רומן רגשי הוא שאתה לא לגמרי ישר עם בן הזוג שלך על אופי היחסים שלך עם אדם זה.

לדוגמה, אתה יכול לבחור פיפ או להיות מעורפל במקצת על הזמן שאתה מבלה עם אדם אחר, ואתה לא נכנס לפרטים עם השותף שלך על מה שניכם לעשות או לדבר על כשאתה ביחד . ואם אתה בוחר לשמור על הקשר ההולך וגובר עם מישהו אחר מתחת לעטיפות, ואתה לא ישר עם השותף שלך על עומק הקשר החבוי והמקובל לעתים קרובות, זה מהווה רומן רגשי.

4. אתה Divulge הסודות שלך לאדם זה

עוד אינדיקטור מרכזי של רומן רגשי הוא שאתה משתף פרטים אישיים ואינטימיים עמוקים עם האדם הזה - אולי אפילו יותר מכפי שאתה עושה עם בן הזוג. לדוגמה, אתה יכול לפתוח את האדם הזה על הפחדים שלך, את העבר שלך, כמו גם את התקוות והחלומות. ובמקרים רבים, השותף שלך אפילו לא יודע את זה עמוק יותר בצד האמיתי של לך או אלה היבטים אחרים של החיים שלך. במקום להתייחס לבן זוגך כאל איש-סוד, ידיד קרוב וידיד נאמן, אתה מחפש את האדם האחר הזה לצורך תמיכה רגשית, הדרכה ואמפתיה. וכאשר אתה בוחר להיות פגיע, ישר, ולפתוח סביב מישהו שאינו השותף שלך, ברור שאתה עוסקת רומן רגשי.

5. אתה רוצה להרשים את האדם הזה

אחד הסימנים הברורים האחרים של רומן רגשי הוא שאתה יוצא מגדרו כדי להרשים את האדם האחר. בין אם אתה מבצע פעולות אקראיות של חסד עבורו או שלה, תמיד רוצה להיראות הכי טוב שלך עבור אדם זה, ולעשות מאמץ אמיתי כדי וואו ולהדהים בכל מחיר, המיקוד שלך הוא על שובה את תשומת הלב של מישהו אחר שאינו שלך בת זוג. וכאשר המטרה שלך היא להפוך את האדם האחר רוצה אותך במקום להיות האני הטוב ביותר שלך עבור השותף שלך, אתה בוגד מבחינה רגשית. 

6. אתה הולך וגדל מהשותף שלך

מאפיין מפתח נוסף של רומן רגשי הוא שאתה מוצא את עצמך הולך וגדל מלבד השותף שלך. אתה כבר לא רוצה להיות אינטימי פיזית איתו או שלה, הם לא באמת מעוניין לתקשר או להקשיב לו או שלה, ואתה עלול למצוא את עצמך משווה את השותף שלך לאדם החדש בחיים שלך - ואת השותף שלך כל הזמן מתקרבת קצר.

רומן רגשי יכול לנהוג טריז בינך לבין השותף שלך, כי אתה לא מושקע באופן מלא במצב היחסים שלך אחד עם השני. חבר שלך יש פחות מטרה בחיים שלך כי מישהו אחר יש שובה את תשומת הלב ואת החיבה.

No Replies to "6 מפתח סימנים אתה נתקל רומן רגשית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 + = 30