6 סיבות עיקריות מדוע אתה צריך תאריך מישהו שלא סוג שלך

6 סיבות עיקריות מדוע אתה צריך תאריך מישהו שלא סוג שלך

כאשר אתה בעולם היכרויות, זה לא נדיר להיות נמשך "סוג" של אדם מסוים. ואם אתם מתעניינים בסוג פיזי, כמו שאתם נוטים לגברים שגבוהים ממך או נשים ברונטיות, או שאתם מחפשים סוג אישיות מסוים, כמו גברים שהם מוזיקאים או נשים אקסטרוברטס, חשוב להכיר כי היכרויות מישהו שאינו טיפוס טיפוסי שלך יכול להיות מועיל למדי.

למעשה, ישנן שש סיבות עיקריות מדוע לצאת עם מישהו אתה עלול לחשוב שהוא טועה עבור שאתה יכול באמת להיות צודק.   

6 סיבות מדוע

1. אתה מגביל את עצמך. אם אתה רק תאריך סוג מסוים של אדם, אתה מגביל את מספר האנשים שיכולים להיות מתאים לך. ובעוד אתה לא צריך להוריד את הסטנדרטים שלך או להרגיש כאילו אתה להתיישב, אתה צריך לפתוח את דעתך ולתת לאנשים אחרים הזדמנות, למרות שהם לא בהכרח נופל לתוך הקטגוריה היכרויות הרגיל שלך. אחרי הכל, אתה פשוט לא יודע מי אתה הולך עם רשת, וזה נכון עבור אנשים שהם סוג שלך או לא. אז זה ברור האינטרס שלך להפסיק להגביל את עצמך ולשמור על אפשרויות היכרויות שלך פתוח על ידי לא דבק סוג מסוים.

2. אתה שופע בטרם עת מישהו. לאורך השורות האלה, אם אתה רק תאריך אנשים שאתה מחשיב להיות סוג האידיאלי שלך, אתה עובר שיפוט עליהם לפני שהקדשת זמן כדי להכיר אותם.

וגם ביישום של היום בעולם היכרויות באינטרנט שבו המידע המסופק על ידי התאמה פוטנציאלית יכול להיות דליל, אתה עלול להחמיץ פגישה מישהו באמת גדול על ידי הערכת אותו או אותה תחת סטנדרטים נוקשים כאלה. לדוגמה, אתה יכול להחליק שמאלה על מישהו שיכול ממש להיות מתאים לך, אבל להיות מהירה לשפוט הוא מונע ממך אפילו את ההזדמנות לפגוש IRL.

3. אתה תקוע בדפוס מערכת יחסים לא בריא. סיבה נוספת חשובה מדוע זה האינטרס שלך עד תאריך מישהו שאינו הטיפוסי שלך הוא סוג זה יכול לעזור לשבור דפוס של מערכת יחסים מזיקה. למעשה, ייתכן שאתה אפילו לא מבין שאתה יוצא עם אותו סוג של אדם שוב, ובמקרים רבים, אתה עלול למצוא את עצמך מתמיד היכרויות מישהו שלא יכול לבצע, מי אתה מנסה לתקן ו / או מי בסופו של דבר משאיר אותך שבור. עם זאת בחשבון, בחירה תאריך מישהו שלא נופל לתוך סוג הטיפוסי שלך סוג יכול להיות דרך מצוינת לפרוץ את דפוס זה מזיק, כך שאתה לא תקוע במערכת היחסים החוזר.

4. אתה יוצא מתוך אזור הנוחות שלך. דייטינג מישהו שאינו סוג שלך יכול גם להיות יתרון במונחים של דוחפים אותך מתוך אזור הנוחות שלך. למעשה, אם אתה יוצא עם מישהו שיש לו תשוקות ופרספקטיבות שונים ממה שאתה עושה, אתה עשוי לגלות כי אתה באמת נהנה לעסוק אלה פעילויות חדשות ומרגשות לראות דברים מנקודת מבט חדשה. לדוגמה, אם אתה יותר של אדם מקורה אבל אתה היכרויות הרפתקה, מחפשת, אתה עלול בסופו של דבר להבין כי אתה באמת נהנה אלה סוגים של חוויות חוצות חוויות.

במילה אחת, היכרויות מישהו שאינו סוג שלך יכול לעזור לעודד אותך סיכון לתוך שטח לא מוכר לדחוף את עצמך בדרכים חדשות.

5. אתה לא יכול לדעת מי "נכון" בשבילך. סיבה נוספת מדוע אתה צריך תאריך מישהו שאינו סוג שלך היא כי סוג שלך עשוי להיות ממש לא בסדר בשבילך. למעשה, בעוד שאתה עשוי להיות מעוניין לפגוש מישהו שמשתף את כל תחומי העניין שלך, יש לו רקע דומה ו / או בדיוק כמוך, חשוב לזכור כי יש הבדלים משותפים פוטנציאליים הוא באמת חשוב עבור מערכת יחסים להצליח. באופן ספציפי, זה מאפשר לך ולשותף שלך ללמוד אחד מהשני, משלים אחד את השני, כמו גם ליצור מערכת יחסים בריאה דינמי שבו יש לך את נקודות החוזק שלך, רדיפות, ותשוקות. בנוסף, יש סיבה "ניגודים למשוך", אז לא עושים את אותה טעות באמירה "לא" למישהו שנראה שונה ממך.

6. אין לך מה להפסיד. אם אתה מתלבט אם אתה צריך תאריך מישהו שאינו סוג שלך, חשוב להכיר בכך שיש לך מה להפסיד לחלוטין על ידי יוצא עם אדם זה. למעשה, אתה צריך להתקרב עם יחס חיובי אופטימי, וזה אומר לקחת סיכונים תוך שמירה אופטימית. אחרי הכל, אם המצב היה הפוך, לא היית מקווה שמישהו ייקח לך הזדמנות במקום לכתוב לך כי היית מחוץ סוג?

No Replies to "6 סיבות עיקריות מדוע אתה צריך תאריך מישהו שלא סוג שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 6 =