6 שלבים לבקש את מה שאתה רוצה במיטה | insightyv.com

6 שלבים לבקש את מה שאתה רוצה במיטה

תקשורת מינית, אשר יש צורך לקבל את מה שאתה רוצה מתוך מין, הוא אתגר עבור זוגות רבים. אנשים רבים גם נבוכים או מודאגים כי דיבורים על סקס מה שאתה רוצה במיטה יוביל ויכוח.

דיון על יחסי מין עם בן הזוג שלך לא רק יגדיל את האינטימיות שלך, אבל זה גם ישפר את יחסי המין. ואתה יכול לדבר על מין של מין אתה רוצה להיות ללא לחימה. הנה מה שאתה צריך לעשות כדי לבקש את מה שאתה רוצה במיטה

זוּג Cuddling On Bed

Cavan תמונות / מוניות / Getty תמונות

לפני שאתה נושא את נושא המין עם בן הזוג שלך, אתה חייב להיות בטוח כוונותיך. המוטיבציה שלך צריכה להיות לשפר את חיי המין שלך וליהנות ממין יותר ולא להעניש את בעלך על שכחה לכסח את הדשא בסוף השבוע האחרון.

ברגע שאתה בטוח הכוונות שלך טובים, לבוא עם תוכנית מה שאתה רוצה לומר. שקול את הרגשות של בן / בת הזוג שלך וחשוב במיוחד על מה שאתה באמת רוצה. צור רשימה אם אתה צריך.

02
של 06

הגדר את מצב הרוח

ברור, אתה צריך לבחור זמן ומקום (הבית שלך הוא כנראה הטוב ביותר) שבו שניכם יכולים להיות לבד ללא הסחות דעת. אם אתה מעוניין רק להגדיל את תדירות המין, אתה יכול לשקול להגדיר את מצב הרוח לפני היציאה ולבקש סקס.

לדוגמה, אתה יכול להדליק כמה נרות, להריץ אמבטיה בשבילך ובן הזוג שלך, ולאחר מכן להתחיל לנשק אותו או אותה כדי להתחיל סקס. בדרך זו, אתה מתקשר בלי לומר מילה.

03
של 06

להיות חיובי

במקום לספר לשותף שלך את הדברים שהוא עושה במהלך יחסי מין שאתה לא אוהב, תגיד להם מה מענג אותך.

לדוגמה, אתה יכול לומר, “אתה משגע אותי כאשר אתה מכרסר על האוזן שלי לפני סקס” במקום “אני שונא את זה כשאתה מלקק את הבטן שלי במהלך יחסי מין.” אם תמשיך לספר את בן / בת הזוג שלך על הדברים שאתה אוהב, בסופו של דבר הוא יתמקד ברפרטואר של הדברים האלה.

04
של 06

תן הנחיות מפורשות

אִשָׁה speaking seductively into man's ear

טטרה תמונות / Getty תמונות

שוב, אתה מנסה לחסל את הביקורת ואת negativity כדי למנוע לפגוע ברגשות של בן הזוג שלך. תגיד לו בדיוק מה אתה רוצה לעשות לך. להיות ספציפי מאוד.

לוחש משהו כמו, “תסתכל לתוך העיניים שלי כשאתה פותח את החולצה שלי. לנשק אותי ולהפעיל את האצבע על פלג גופי העליון. להתחיל לגעת בשדיים שלי … “אתה מבין את הרעיון.

תרגיל זה לא רק להביא לך מה שאתה רוצה במיטה אבל המילים עצמן הן ארוטיות, אשר יכול לתבל את המין.

05
של 06

השתמש בידיך

לפעמים, אתה אפילו לא צריך לדבר. אתה יכול פשוט להשתמש בידיים שלך כדי לכוון את בן / בת הזוג שלך לאורך הגוף שלך לתוך עמדות שאתה רוצה.

זה להראות ולספר יכול אפילו להיות משחק עבור שניכם, שבו אף אחד מכם מדבר, אבל אתה נותן את הידיים – ואולי קצת גניחה אם זה קורה באופן טבעי – להיות המדריך שלך.

06
של 06

להעסיק חיזוק חיובי

כאשר בן / בת הזוג שלך עושה משהו שאתה נהנה בעת קיום יחסי מין, לספר לו או לה. גניחה או פשוט לומר, “זה היה נהדר …” או “אני אוהב את זה כאשר אתה עושה את זה …”

לדבר בגלל טפיחה על הגב, סבב של מחיאות כפיים, ואת “אתה נפלא” תמיד להגדיר אדם להמשך הצלחה. כולנו רוצים לקבל את השבחים האלה שוב ושוב.

No Replies to "6 שלבים לבקש את מה שאתה רוצה במיטה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =