6 טכניקות פשוטות להישאר אהבה עם השותף שלך

רומנטיקה on the Beach - Romantic Ideas

רומנטיקה על החוף - רעיונות רומנטיים /.
ג 'וני ברג

כל יחסים היכרויות צריך הרומנטיקה להישאר בחיים. רוב הזוגות יש בעיה קטנה עם מציאת רעיונות רומנטיים לחלוק עם השותף שלהם בשלב מוקדם, אבל אחרי מערכת היחסים החדשה האנרגיה יש שחוקים זה עלול לקחת קצת זמן ויצירתיות כדי לקבל את הרומן זורם שוב.

ללא רומנטיקה, זוגות יכולים בקלות ליפול לתוך שגרת היומיום של החיים. מה שהיה פעם חם ומהביל יכול להיות משעמם, שגרתי או אפילו אחים.

אז איך אתה שומר את הרומנטיקה בחיים, גם כאשר יש לך בית עסוק עם אחריות אחרים? אתה מוסיף אחד (או יותר) של רעיונות אלה רומנטיקה בכל שבוע כדי למצוא את הניצוץ שני היית חסר.

02
של 07

להציע עד עיסוי

שוקולד Massage Bar

בר עיסוי שוקולד.
קוסמטיקה קוסמית

  ↵

בכל פעם שיש לך זמן, להציע עיסוי אל השותף שלך. זה לא חייב להיות פרשת שעה עם נרות ושמנים עיסוי; עשר דקות טיפול רפלקסולוגיה יד יספק את התוצאות הדומות בחיי האהבה שלך. כפות הרגליים, הרגליים, הרגליים, הכתפיים או כל הגוף טיפול עבודה מדי, רק כדי לוודא שיש קצת קרם נעים ריח על היד כדי לאפשר תנועה זורמת חלקה.

הנפילה היחידה לתת את השותף עיסוי היא אם באופן אוטומטי להניח כי עיסוי שווה בקשה למין. השותף שלך יהיה להרים על רמזים אלה לא יכול לקבל את זה חם, תחושה מטושטשת שאתה מקווה - במקום לחשוב כי על מנת לקבל עיסוי, הם צריכים להקצות זמן למין כמו בחיי האהבה שלהם היטב. הסר כל שאר הקבצים המצורפים לעיסוי, ופשוט לתת אחד השותף שלך כי אתה יודע שהם יאהבו את זה. אם יקרה משהו אחר - נהדר! אבל לא מצפה או דורשים יותר מאשר חיוך תודה.

פסי עיסוי (בניגוד שמן) הם דרך יפה, זולה וייחודית לתת מתנה יפה לבן הזוג שלך. למה לא לתפוס אחד או שניים להשתמש בחודשים הקרובים?

 • LUSH עיסוי ברים (קנה ישיר)
 • שמן עיסוי סנוברי (קנה ישיר)
 • עיסוי חושני לזוגות (רכישה ישירה)
03
של 07

לדבר השותף שלך מול אחרים

לְדַבֵּר Your Partner Up To Your Friends - Romantic Ideas

לדבר השותף שלך עד החברים שלך - רעיונות רומנטיים.
Lize Rixt

להיות מודע כאשר השותף שלך נמצא במרחק האזנה. לאחר מכן, כאשר המתאים שלה, לספר מי אתה מדבר עם איך אתה מעריך את אהוב שלך. זה יכול להיות פשוט כמו לומר, "אתה יודע, אני עדיין מקבל פרפרים לפעמים כאשר אני נתקל לתוך השותף שלי באופן בלתי צפוי," למשהו מפורט כמו משחק על ידי משחק של מפנק הבוקר מפנק שקיבלת באופן בלתי צפוי כמה ימים קוֹדֵם.

כל עוד אתה לא לשתף סודות אישיים והם מתקשרים עם כוונה חיובית, באופן קבוע לחלוק עם אחרים כמה אתה מעריך את היחסים היכרויות שלך ולראות איך זה משפיע על האינטראקציות שלך - לטובה.

04
של 07

קח הערות של מה אהוב אחד אוהב

נְשִׁיקָה

נְשִׁיקָה.
אדריאנה פובדה

כאשר אדם אהוב שלך מזכיר רעיון רומנטי או פריט חולף שהם היו נהנים, לכתוב את זה על אישית עדיין פרטית "רשימת רעיונות רומנטיים". אין צורך להראות את אהובך כי יש לך רשימה כזו, אבל לוודא אלה רעיונות רומנטיים הם משהו שאתה לשאת איתך מסביב בכל עת (למשל פיסת נייר תחוב בפינה של הארנק שלך או פנקס קטן ב הארנק שלך). אז, כאשר אדם אהוב שלך להביע עניין פריט מסוים או רעיון רומנטי - לומר תקליטור, ספר, סרט, טיול, ניסיון קולינרי, קונצרט, אירוע ספורט או כלי - לרשום את זה. כאשר יום נישואין, יום הולדת, חגיגה או "רק בגלל" יום מתגלגל סביב, יהיה לך רשימה גדולה של רעיונות רומנטיים ומתנות לבחור מתוך זה יראה כמה אכפת לך ותשומת לב.

05
של 07

כתב מכתב אהבה

אהבה Letter - Romantic Ideas

מכתב אהבה - רעיונות רומנטיים.
קטרזינה ליפינסקה

זה נדיר לקבל כל סוג של מכתב בכתב יד בימים אלה, וזה בדיוק למה אתה צריך לכתוב ולשלוח מכתב אהבה לבן הזוג שלך. כרטיס פשוט עם מעבר מתחשב יספיק, אם כי מכתב בן עמוד אחד המפרט למה אתה חושב שלך מתוק הוא מיוחד הוא רעיון רומנטי פשוט שיכול לעשות פלאים לכל מערכת יחסים.

אתה יכול גם להשאיר מכתבי אהבה במקומות ספציפיים אתה יודע התאריך שלך ימצאו ומעריכים - כמו בתיק האוכל שלהם, בחלק התחתון של זוג גרביים, או משורבט על פני עוגיה עם סוג הדובדבן האהוב עליהם.

תוכן קשור:

 • איך לכתוב מכתב אהבה
 • למעלה עשר אוספי מכתב אהבה מן הספרות הקלאסית
06
של 07

מצא דברים רומנטיים לחגוג

פִּיקנִיק

פִּיקנִיק.
סימונה בלינט

כמה אנשים אוהבים לחגוג כל אירוע בחייהם, בעוד שאחרים לא יכול להיות מוטרד. לא משנה איזה סוג של אדם אתה כרגע היכרויות, למה לא לחשוב מחוץ לקופסה למצוא דברים חדשים, רומנטי לחגוג, יחד?

ירח מלא הוא דוגמה מושלמת של דבר רומנטי לחגוג. לעשות פיקניק עבור שניכם במחנה מחוץ למקום פרטי כדי ליהנות מהאווירה הירח. עבור אוהבי משחק וידאו, לזרוק מסיבה עבור שני כאשר המשחק הצפוי הוא שוחרר, להשלים עם שמיכות כדי להתכרבל עם הרבה munchies עבור כל לילה רומן. האם אחד מכם פשוט סיים פרויקט ענק בעבודה? למה לא לקבל בובות עד תשיעיות ולצאת ללילה על העיר?

ימי הולדת, חגים ואת יום השנה שלך שישה חודשים יחד הם גם גורם לחגיגה, אבל הקפד ליצור חוויה חגיגית ייחודית שלא יישכח בקרוב.

07
של 07

למצוא דרכים להיות רומנטי כל יום יחיד

למצוא Ways To Be Romantic - Romantic Ideas

למצוא דרכים להיות רומנטי - רעיונות רומנטיים.
קטרזינה ליפינסקה

להיות רומנטי מגיע להיות מודע. למרות שרשימה זו של רעיונות רומנטיים היא נקודה מצוינת להתחיל ממנה, זה בהחלט לא ממצה. בדיוק כמו כל אחד מאיתנו הם יחידים חוטי ייחודי, כל אדם צריך ומשתוקק הרומנטיקה בצורה אחרת.

להקשיב ולהיות מודעים מה השותף שלך אומר לך כל יום. אם הם מתלוננים על מחויבות חברתית, להפתיע אותם עם פיסת לבוש מיוחדת לאירוע. האם הם חלקיים לפרחים? ואז לצאת החוצה לתפוס כמה פרחים מן הגן לשים ליד ארוחת הבוקר שלהם. יודע שהם שונאים לעשות מטלה מסוימת או שליחות? לעשות את זה בשבילם. האם הם רצים על גבם של איחור בלי זמן לעצמם? תן להם יום חופש ולפנק אותם עם דברים לתדלק אותם באופן אישי: ספר אהוב, משחק וידאו, טיפול ספא, טיול לחוף, או ארוחה מבושלת בבית.

לפעמים אלה סוגים של רעיונות רומנטיים ללכת מעיניהם - אשר יכול להיות מטריד. אם זה המקרה, לתת לבן הזוג שלך נשיקה ולתת להם לדעת שאתה לטפל בהם דברים, או יש הפתעה מיוחדת להודות להם. לאחר מכן, להשאיר את זה על זה. זה עלול לקחת קצת על המעשה לשקוע פנימה, אבל זה שלך מחשבה וחסד יהיה מוערך כל עוד אתה רומנטי כי אכפת לך - ולא בגלל שאתה מצפה תגובה ספציפית בתמורה.

No Replies to "6 טכניקות פשוטות להישאר אהבה עם השותף שלך"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  1 + 1 =