6 מפתחות לטיפול בית הספר קולג ‘הילדים עבור הקיץ

6 מפתחות לטיפול בית הספר קולג 'הילדים עבור הקיץ

הורים לעיתים קרובות מוצאים את עצמם תוהים מה קרה לילדים שלהם כשהם עוברים משלב אחד למשנהו. מ פעוט עד גיל בית הספר כדי tween עד גיל העשרה, יש שינויים דרמטיים. אבל אין שינוי דרמטי יותר מזה של תלמיד תיכון לסטודנט. וזה המעבר הוא לא ברור יותר מאשר כאשר סטודנט שלך מגיע הביתה במשך הקיץ.

אבא אחד סיפר שכששחרר את בתו האמצעית בקולג' כסטודנט חדש, זה היה די טראומטי.

הוא עזר לה לעבור לחדר המעונות שלה ואחר כך הלך איתה לברביקיו לקראת הסטודנטיאליים החדשים. כשהתחילה להתחבר עם חברים חדשים, אבא ואמא ניסו פשוט "לחמוק", אבל היא לא עשתה את זה. "אתה הולך לעזוב אותי?" היא שאלה. התשובה היתה כן, ואז, כמו הוריה נסעו משם, היא באמת החלה הקריירה שלה בקולג '.

בתום שני סמסטרים, כשנסעה הביתה לעבודה קיץ, המעבר היה טראומטי באותה מידה. אבל הפעם החברים והעצמאות שהפחידו אותה כל כך רק תשעה חודשים קודם לכן היו עכשיו בעצב מאחור והיא חוזרת לבית המשפחה עם הרבה מן הכללים הישנים ואף אחד מהחברים החדשים בקולג '.

ברור כי סטודנט שלך הוא לא האחרון בוגר בית הספר התיכון כי אתה נפל במכללה, וכן נוטים להתרעם על השליטה שאנחנו אוהבים לממש כמו הורים על ילדים צעירים. אבל באותה מידה, את מידת העצמאות הגבוהה שהיא נהנתה במכללה לא עובד למשפחה, גם אם זה רק הוריה.

אז איך הורים, במיוחד אבות, להסתגל שיש סטודנט בחזרה הביתה, לכבד את מעמדה ואת מידת העצמאות הגבוהה שלה מבלי להקריב את הצרכים המשפחתיים ועדיין לשמור על יחסים טובים?

זה סדר גבוה כדי להיות בטוח. אבל הורים מנוסים במעבר זה מציעים כמה מן הרעיונות והמושגים הבאים שיכולים לעזור עם זה זמן חשוב בחיי המשפחה שלך.

קבע כללים מבוגרים למבוגר. הילד חוזר הביתה מהקולג 'עכשיו הוא מבוגר כבר חי בעולם מבוגר עם כללים מבוגרים. אז לשבת יחד כשהיא חוזרת, לפרוש את החששות שלך להקשיב שלה. מדברים על שכר דירה, כסף, ציפיות התנהגותיות, חברים ונושאים חשובים אחרים. אתה אמור להיות מסוגל לטפל ברוב הבעיות יחד כמבוגרים אחראים.

מה עם עוצר? זה נוטה להיות אחד הנושאים המחלוקת ביותר. אחרי הכל, זה יכול להיות קשה להורים לאכוף עוצר עם ילדים צעירים יותר כאשר בן המכללה או הבת אין אחד. לכן, בעוד זה מעבר קשה בחזרה עבור סטודנט, עוצר סביר מתאים. ובלי עוצר, ההורים בדרך כלל לא מקבלים הרבה שינה, מה שיכול להוביל לעימותים נוספים. בעוד הילד שלך חי מתחת לגג שלך, הוא או היא יכולים לצפות לחיות על פי "חוקי הבית".

החזרת ילדים צריכה להיות קצת אחריות. אחד "חוקי הבית" צריך להיות שכולם תורם זמן לניהול משק הבית. הילדים שלך היו צריכים לעשות דברים כמו מטלות בדירה שלהם או במעונות, והם יהיו כמה חובות כאשר הם חוזרים לבית הספר גם כן. אז שיש להם לעשות כביסה משלהם, לקחת על עצמו כמה מטלות שבועיות לשמור על חדר נקי שלהם הם כל הציפיות המתאימות.

 הורים לא צריכים להרגיש כמו עבדים לבית הספר שלהם סטודנט עבור הקיץ, אבל גם לא צריך לקחת את היתרון הבלתי הוגן של הילד שלהם במכללה. מצא את האיזון המתאים.

אל תצפה להם להסתובב איתך. לתלמידים החוזרים הביתה מהמכללה יש כיום עולם מורחב. הם יהיו הרבה יותר מכוון לחברים ולשמור על יחסים במכללה באינטרנט ועל ידי הרשתות החברתיות. הורים לא צריכים לתכנן על המכללה שלהם צעד בחזרה לתוך התפקידים המשפחתיים שלהם מראש. אז תן להם קצת מקום ולא לשים הרבה זמן דרישות עליהם. החיים פשוט לא יהיו כפי שהיו לפני שהם עזבו לבית הספר.

דגש על אדיבות פשוטה. כי הילדים חוזרים לגור בבית, אמא ואבא ידאגו כשהם לא בבית. עם זאת, הגילאים במכללה ירצו יותר עצמאות.

אחת הגישות האמצעיות המאושרות היא לתת זה לזה לדעת באמצעות הודעת טקסט כאשר אחד יהיה מאוחר מהצפוי או לא הביתה לארוחת ערב. כי כל המעורבים הוא מבוגר, כולם צריכים להראות כמה אדיבות משותפת אחד לשני.

אל תהסס להסדיר אנשים אחרים בבית. לעתים קרובות קולג 'הילדים באים הביתה עם עמדות חדשות, חברים חדשים ואולי אפילו אמונות חדשות, כי הם שונים ממה שהם חוו לפני המכללה. סטודנט שלך עשוי לרצות להביא חברים לבית שלך כי לא משקפים את הערכים שלך או זה עשוי להיות השפעה מסוכנת בשבילך או עבור הילדים הצעירים שלך. זה מקובל לצייר כמה שורות בחול על חברים צעירים בוגרים שאתה לא רוצה בבית. הם יכולים להתחבר במסעדה מקומית, במועדון או בבית של חבר משותף אם אתה לא נוח איתם בבית.

חשוב לסטודנט שלך לזכור כי אם הם חיים תחת הגג שלך במגע עם המשפחה שלך, אז הם צריכים לעקוב אחר הכללים שלך. זה לא יהיה המקרה כאשר יש להם דירה משלהם משלמים את דרכם. אבל אתה יכול להרגיש נוח עומד איתן עם ההסכמים שאתה מגיע מלפנים לעזור ללמד את סטודנט שלך את החשיבות המתמשכת של כבוד ושיקול הדדי - הן מיומנויות מפתח למבוגרים.

כאשר אתה עובד ביחד, לנסות להבין את הצרכים של אחרים, לתקשר בצורה יעילה, את בית הקיץ יכול להיות חוויה חיובית עבור שני ההורים ואת סטודנט.

No Replies to "6 מפתחות לטיפול בית הספר קולג 'הילדים עבור הקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 + = 78